Yer Fıstığı Çeşitleri

Yer Fıstığı Çeşitleri

Filtreler

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Yer Fıstığı

Yer fıstığı, hem besleyici hem de lezzetli olması bakımından sıklıkla tercih edilir. Hatta en çok talep gören kuru yemiş çeşitlerinden bir tanesi olduğu dahi rahatlıkla ifade edilebilir. Bunun yanı sıra son derece ekonomik bir kuru yemiş çeşidi olan yer fıstığı, uygun fiyata lezzetli bir atıştırmalık arayanları da öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Sizler de hem taze hem de lezzetli yer fıstığı arıyor ve internet üzerinden bunu temin edebileceğiniz güvenli bir adres bulamıyorsanız, hiç düşünmeden bizim sitemizi ziyaret edip siparişlerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

Yer Fıstığı Çeşitleri Arasından Tercih Yapın

Sitemizde pek çok yer fıstığı çeşidini bulmanız son derece kolay olacaktır. Bunlardan bir tanesi de en lezzetli seçeneklerden bir tanesi olan ve fazlaca talep gören salamura yer fıstığıdır. Bunun yanı sıra soslu yer fıstığı çeşidimiz de özellikle çocuklar tarafından çok sevilmektedir Klasik bir tattan vazgeçmek istemeyenler için en uygun yer fıstığı çeşidimiz ise tuzlu yer fıstığıdır. Son olarak daha farklı bir lezzet arayanlara özel kavrulmuş tuzsuz yer fıstığı da satış listemizde sizler için yerini almıştır. Ancak siz hangi ürünümüzden yana tercihinizi kullanmış olursanız olun; en taze, en lezzetli ve en kaliteli ürünleri aldığınızdan hiçbir zaman şüphe duymayın.

Yer Fıstığı Besin Değerleri ve Kalorisi

Yer fıstığının aşağıda da ifade edildiği üzere yağ içeriğinin yanı sıra bu kuru yemiş içerisinde belirli miktarda karbonhidrat ile bitkisel protein de yer alır. Bunun yanı sıra yer fıstığı pek çok vitamini de bünyesinde barındırır. Son olarak yer fıstığı içerisinde vücut için zorunlu olan ve tok tutan lifler de yer almaktadır. Sağlıklı olmasına karşın 100 gram için 567 kcal kalori içeriğinden dolayı ölçülü tüketilmesi gerekmektedir.

Yer Fıstığı Yağı

Yer fıstığının yağlı bir kuru yemiş çeşidi olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Ancak ölçülü biçimde tüketildiği müddetçe bu yağ insan vücudu için gerekli olan türdendir. İnsan vücudunda üretilemeyen ve dışarıdan alınması zorunlu olan yağların bir kısmı da yer fıstığı içerisinde yer almaktadır. Bu yağlardan en yüksek seviyede istifade edebilmek adına da mümkün olabildiği kadar çiğ yer fıstığı tercih etmekte yarar vardır. Bu sayede yağların besin değerleri de korunmuş olacaktır.

Online Kuru Yemiş Fiyatları


Sofraların en vazgeçilmez tadı olan kuru yemiş, sitemiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Taze, güvenli ve uygun fiyatlı kuru yemiş çeşitlerimizle her zaman online sitemizde aktif olmaya devam etmekteyiz. 
Kuru yemiş çeşitlerimizin hepsine aynı kategori içerisinde yer vermekteyiz. İstediğiniz an kuru yemiş alışverişinizi sitemizden en güvenli şekilde yapabilirsiniz. Tüm firma çalışanlarımız tüm kuru yemiş çeşitlerimizi en steril ortamda çok dikkat ederek imal etmektedir. Kuru yemiş satın almak için bize direk erişerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sitemizde yer Alan Kuru Yemişler


Kuru yemiş satın almanın en kolay yolu bize ulaşmaktan geçer. Tüm kuru yemişlerimiz ana vatanından temin ederek özel olarak paketlemekteyiz. Kuru yemiş çeşitlerimizin hepsi ana sitemizde yer almaktadır. 

Sitemizde aktif satışta olan tüm kuru yemiş çeşitlerimizin ana listesi;

• Kaju
 Leblebi
 Fındık
• Ceviz
• Çekirdek
Yer fıstığı
 Badem
 Karışık kuruyemiş
 Antep fıstığı
• Sarı leblebi
• Kabak çekirdeği

Online resmi sitemizde satışta olan tüm bu kuru yemiş çeşitlerimiz istenen miktarda paketlenerek satılmaktadır.

İyi Beslenmek İçin Kuru Yemiş Alın


Türkiye’nin her yerinden kolayca ulaşılan resmi sitemiz 7/24 aktiftir. Şeker oğlu firması olarak kuru yemiş taleplerinizi en kısa zaman içerisinde paketleyip aynı gün kargoya vermekteyiz. Kuru yemiş tabaklarınız boşaldığı an bize tek tıkla ulaşarak istediğiniz çeşitten sipariş verebilirsiniz. Tazelik garantimizle her zaman aynı kalitede hizmetlerimize devam etmekteyiz. 
Kuru yemiş tüketmek sağlık için çok önemli olduğunda dolayı özellikle büyüme çağındaki çocuklara mutlaka verilmesi gerekir. Bu sebepten başka yerden bilmediğiniz tatları almak yerine bize en güvenilir kuru yemiş dünyasından talep edebilirsiniz.

Güvenli ve Taze Kuru Yemiş Siparişi


Online sitemiz aracılığı ile tüm kuruyemiş çeşitlerimiz en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tüm kuru yemiş çeşitlerimizden istediğiniz seçeneği sepete ekleyerek kredi kartınızla ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Şekeroğlu online sitesinden aradığınız kaliteyi ve tazeliği %100 güvenle satın alacaksınız. Sofranızda tazeliği bulmak için bize her zaman güvenebilirsiniz. Şekeroğlu sitemiz 7/24 aktif olup canlı destek hattımızla da her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktayız.


Uygun Fiyatlarla Kuru Yemiş Çeşitleri


Kuru yemiş satın almanın en kolay ve pratik yolu tamamen bize aittir. Her konuda desteklerimiz devam ederken % 100 müşteri memnuniyeti de sağlamaktayız. Farklı satış noktalarından alışveriş yapak yerine online site üzerinden zaman kaybetmeden kuru yemiş, kahve, lokum, baharat alışverişlerini en doğru şekilde yapabilirsiniz. Her farklı kuru yemiş çeşitlerimiz özel olarak satışa sunulmaktadır. 
Özel kuru yemiş alışverişi için bizi tercih ederek sağlığınıza sağlık katabilirsiniz. Kuru yemişte korumalı paket imkânı ile her zaman yanınızdayız. Türkiye’nin her yerine güvenli kargo ile gönderim sağlıyoruz. Şekeroğlu ailesi olarak sizlere sağlık ve farkındalık sunuyoruz. Üretim kalitemizle her zaman ilk sıradayız.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.