Ruby Çikolatalı Kahve

Ruby Çikolatalı Kahve

Filtreler

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Yeni Keşif Ruby Çikolata Nedir?

Yakut Pembesi kakao çekirdeğinden elde edilen Ruby çikolata, hali hazırda bilinen ve piyasada bulunan sütlü, bitter ve beyaz çikolatadan sonra yeni keşif 4. nesil çikolata türü olarak insanlara doğanın bir sunumudur. Pembe rengi ve yepyeni tat deneyimi ile diğer çikolatalardan ayrılan Ruby çikolata YAKUT olarak adlandırılan kakao çekirdeklerinden üretilmektedir. Ruby çikolatanın pembe rengi de doğal olup Yakut kakao çekirdeklerinden kaynaklanmaktadır.
Herhangi bir yapay tatlandırıcı, meyve aroması ve renklendirici kullanılmadan üretilen Ruby çikolata, özenle seçilen kakao çekirdeklerinden büyük bir ustalıkla ve titizlikle üretilip kullanıma sunulmaktadır.

Şekeroğlu Tecrübesiyle Ruby Çikolata ve Kahve Bir Arada

Şekeroğlu, yaptığı ar-ge çalışmalarıyla doğa harikası bu çikolatadan olağanüstü lezzette bir kahve üretmeyi başardı.
Menengiç, Osmanlı ve Dibek kahvesinden sonra yeni nesil Ruby çikolatalı kahve ile lezzetin doruklarına ulaşmak için yepyeni keşiflere yelken açacaksınız…
Alışılmışları geride bırakarak farklı lezzetler arayan biriyseniz Ruby çikolatalı kahveyi tatmak için heyecanlanmakta haklısınız…
Şekeroğlu Ruby çikolatalı kahve pratik hazırlanma kolaylığı ve eşsiz aroması 200 gr ve 250 gr seçenekleri ile tüketiciye sunulmaktadır.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.