kahvee.png (198 KB)

Kahve Çeşitleri

Filtreler

Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Kahve Nedir?


Osmanlı döneminden bu yana kahve Türk kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Hatta manevi miras olarak da bazı uluslararası kuruluşlar tarafından tescil edilmiştir. Hatta kahve kültürümüzde öylesine önemli bir yere sahiptir ki, günün ancak kahve ile başlayacağı kahvaltı, yani kahve altı kelimesinden dahi anlaşılmaktadır. İşte bu kıymetli besini hem taze hem de en lezzetli hali ile, tamamen hijyenik koşullarda sitemizden temin etmeniz son derece kolay olacaktır.

Kahvenin Saymakla Bitmeyen Faydaları


Kahvenin faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur ancak en önemli unsur ölçülü bir şekilde tüketilmesidir. Zira ölçü kaçtığı zaman zararları çok daha ağır basar hale gelecektir. Kahve her şeyden önce çok kuvvetli bir antioksidandır. Öte yandan Alzheimer ve benzeri hastalıklara karşı da koruyucu özellik taşır. Kahve, insana konsantrasyon sağlayacağı gibi vücudun dinç kalması açısından da içeriğindeki kafein sayesinde uyarıcı özelliği hayli yüksek olan bir gıdadır. Ancak hamileler ve kafein tüketmesi sakıncalı olan kimseler mümkün olabildiği müddetçe kahveden uzak durmalıdır.

Kahvenin Besin Değerleri


Kahvenin en güzel yanlarından bir tanesi de herhangi bir kaloriyi barındırmamasıdır. Eğer süt, krema, şeker ya da benzeri aroma ve şuruplar ile tüketilmezse kalori içeriği neredeyse sıfır olacaktır. Bu sayede kahvenin kilo aldırmadığı hatta tam aksine metabolizmayı hızlandırdığı da rahatlıkla ifade edilebilir. Elbette süt ile kahvenin bir arada tüketilmesinde de sakınca yoktur. Hatta kahve ile süt bir araya geldiği zaman iki lezzet birbirini benzersiz bir şekilde tamamlayacaktır.

Lezzetli Kahve Çeşitleri


Sitemizde sizlere özel pek çok lezzetli kahve çeşidi yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi elbette kültürümüzün ayrılmaz parçalarından bir tanesi olan Türk kahvesidir. Taze haliyle çekilip hava almayacak, dolayısıyla kokusunu, aromasını ve tazeliğini koruyacak şekilde paketlendikten sonra sizlere sunulacaktır. Bunun yanı sıra menengiç kahvesi ve dibek kahvesi de sizlere sunulan eşsiz kahve seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Osmanlı kahvesi ile Dibek kahvesi de sitemizde sizlere sunulan hem taze hem de lezzetli diğer kahve seçenekleri içerisinde bulunmaktadır. Öte yandan sitemizde kahve haricinde de pek çok sıcak içecek seçeneği beğenilerinize sunulmuştur.

Size Özel Kahveler 


Şekeroğlu Online aracılığı ile temin edeceğiniz kahve çeşitlerinin tamamı hijyenik koşullarda paketlenmektedir. Bunun yanı sıra Şekeroğlu kahve çeşitlerimizin tazeliğinden de emin olabilirsiniz. Paketlenmeden önce yeni çekilen kahvelerimiz, hava almayacak şekilde kapatılarak aromasını ve kokusunu elinize ulaşıncaya kadar ilk günkü haliyle muhafaza edecektir. Ayrıca sitemizde yer alan kahve çeşitlerinin her biri, özenle seçilen çekirdeklerden üretilmektedir. Her ne kadar ülkemizde kahve yetiştiriciliği olmasa dahi dünyanın en seçkin yerlerinden temin edilen kahveler, firmamızın profesyonel yetkilileri tarafından özenle kontrol edildikten sonra sizlere layık görülürse ürün listemizde yerini almaktadır. Özetle söz konusu kahve olduğu zaman Şekeroğlu' na her açıdan sorgusuz sualsiz güvenebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.