turk-kahvesii.jpg (137 KB)

Türk Kahvesi

Filtreler

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Türk Kahvesi

Kendine has tadı, dokusu, sunumu ve kokusu ile Türklerin dünyaya yaydığı içeceklerden bir tanesi olan Türk kahvesi çeşitleri firmamız web sitesinde satışını gerçekleştirdiğimiz ürün seçeneklerinden bir tanesidir. Dünya üzerinde telvesi üzerinde olarak sunumu yapılan tek kahve türü olmasından kaynaklı, Türk kahvesinin dikkat çeken bir yanı vardır. Güney Habeşistan bölgesinin Kaffa Yöresinden çıktığı düşünülen Türk kahvesinin ilk içim şekli ise Osmanlı Devleti dönemlerine dayanmakta ve o zamandan beri Türklerin tekelinde yer alan bir ürün olarak bilinmektedir.

Türk Kahvesinin Faydaları

Şekeroğlu Online kahve kategorisinde satışını gerçekleştirdiğimiz taze çekilmiş Türk kahvesi pek çok faydası ile insan sağlığına faydalı bir içecektir. Çok tüketilmemesinin tavsiye edilmesi ile beraber günde en fazla 2 fincan kadar tüketimi kabul görmektedir. Kanda bulunan kolesterol seviyesini düzenleyen Türk kahvesi aynı zamanda ağrı kesici etkilerini yarı yarıya arttırmaktadır. Sindirim sistemi sorunlarının düzenlenmesinde etkin bir rol oynar. Kahve telvesi ile yapılan masajlarda selülit gibi cilt sorunlarının ortadan kalktığı görülür. İçeriğinde barındırdığı antioksidan ile kanser hastalıklarına karşı önleyicidir.

Türk Kahvesinin Özellikleri

Türk kahvesinin en temel özelliklerine bakıldığı zaman dünya üzerinde yer alan tüm kahve türlerinden ayrıldığı görülür. Damakta uzun süre tat bırakması ile bilinen Türk kahvesi köpüğünde bozulma olmadığı sürece sıcaklığını en uzun süre saklayan kahve türüdür. Dünyanın en eski kahve pişirme metodu ile bu kahveyi ısıtabilmek mümkün olur. Diğer kahve türleri ile kıyaslandığı zaman kahve yoğunluğunun daha fazla olduğu görülür. Kaynatılarak içilen tek kahve türü olması dünya üzerindeki tekelini kanıtlar niteliktedir. Türk kahvesi fal bakmak için de kullanılır.

Türk Kahvesi Çeşitleri

Şekeroğlu firması olarak müşterilerimize sunduğumuz ürün çeşitleri tazeliğini her daim koruyan ürünlerden oluşmaktadır. Türk kahvesi çeşitlerimiz de müşterilerimize taze olarak iletilmekle beraber sade Türk kahvesinin yanı sıra damla sakızı aromalı olan çeşidimiz de web sitemizde mevcuttur. Türk kahvesinin yanı sıra bu kahve ile eşdeğerde olan ve içimi Türk kahvesine benzeyen Menengiç kahvesi, dibek kahvesi, Osmanlı kahvesi gibi alternatif seçeneklerin de satışı web sitemizde yapılmaktadır. Satış sitemizi ziyaret ederek ürün siparişi verebilirsiniz.

Türk Kahvesi Sipariş

Firmamız online satış sitesinde bulunan Türk kahvesinin siparişini verebilmek için web sitemizi ziyaret edip üyelik açmanız gerekir. Güvenilir ödeme yöntemlerini kullandığımız web sitemiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek açısından siparişlerinizi 1-2  iş günü içerisinde ulaştırmaktadır. Firmamız satış sitesi üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin her biri özenli bir şekilde paketlenerek ve tazeliği korunarak sizlere gönderilir. Türk kahvesinin eşsiz tadı ve dokusunu firmamız farkı ile yaşamak istiyorsanız siz de sipariş verebilirsiniz. Türk kahvesi tüketiminde ilk sırada olan ülkemizin her bir noktasına siparişlerinizi hızlı bir şekilde ulaştırmak için gerekli özveriyi göstermekteyiz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.