banner-antep-yoresel.jpeg (75 KB)

Antep Yöresel Ürünler

Filtreler

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Antep Yöresel Ürünler

40 yılı aşkın bir süredir hizmet veren firmamız Antep yöresel ürünler satarak GaziAntep kültürünü tüm ülkeye ulaştırıyor. Perakende olarak faaliyet yürüten firmamız tüm ürünleri kendi üretiyor. Doğal, sağlıklı ve yöresel lezzetleri, geniş ürün yelpazesi ile sunuyoruz. Antep fıstığı çeşitleri,  Antep biber salçaları, kuru dolmalık sebzeler, antep yöresine ait pekmezler ve kahvaltılıklar gibi yöresel lezzetleri en taze haliyle kapınıza kadar getiriyoruz. Sitemizden güvenle sipariş verebilir ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Ürün çeşitliliği yanında maksimum kaliteyi de sunan firmamız siparişinizi 1 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese teslim ediyor.

Antep Fıstığı Çeşitleri

Antep yöresel ürünler arasında en çok ilgi gören ürünlerin başında antep fıstıklı ürünler geliyor. Doğal olarak üretimini yaptığımız baharat çeşitlerimiz saymakla bitmez. Başta mutfakların vazgeçilmez baharatları olmak üzere birçok ürünü sitemizde bulabilirsiniz. Geleneksel lezzet ve kaliteye sahip antep fıstıklı ürün çeşitlerimiz arasında  yeni mahsul Antep fıstığı çeşitleri, Antep fıstığı ezmesi baklavalık boz Antep fıstığı gibi ürünler yer alıyor. Antep yöresel ürünler konusunda oldukça geniş seçenekler bulabileceğiniz firmamız, özel baharatlarıyla da müşterilerinden tam not alıyor. 

Antep Yöresel Şekerleme

Antep yöresel ürünler arasında özel bir yere sahip olan lokum ve şekerlemeleri doğal pancar şekerinden üretiyoruz. Ürünlerimiz sağlık koşullarına uygun ortamlarda hijyenik olarak üretiliyor. Özel aroma ve lezzete sahip şekerleme çeşitlerimiz hediyelik olarak da sipariş verebilirsiniz. Antep yöresel ürünler doğal ve sağlıklıdır. Hiç bir katkı maddesi içermeyen şekerlemelerimiz hem göze hem de damağa hitap ediyor. Antep fıstık ezmesi,  Antep fıstıklı muska,  cevizli sucuk ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz son derece lezzetli ve tazedir.

Antep Biber Salçaları

Antep yöresel ürünler konusunda geniş ürün yelpazesi sunuyor. Biz de bu lezzetleri en doğal ve sağlıklı haliyle üretip, siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Ürün seçeneklerimiz arasında ev yapımı salçaları da bulabilirsiniz. Güneşte kurutulmuş Antep biber salçaları acı ve tatlı olarak hizmetinize sunulmuştur. Bununla birlikte sitemizde doğal bitkisel ürünler de bulunuyor. Keçi boynuzu, havlıcan, zencefil, tohum çeşitleri, havlıcan, adaçayı, defne yaprağı, aslan pençesi de bir çok ürün daha özel ambalajında, taze olarak satılıyor. Ayrıca Antep kahvaltılık çeşitleri, kurutulmuş dolmalık sebzeler, doğal nar ekşisi, doğal yapılmış salça çeşitlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Antep Yöresel Ürünler


Gaziantep yerel ürünleri ile ünlü bir ilimizdir ve sitemizde bu bölgede üretilen ürünlerin online satışlarını yapıyoruz. Sitemizde Antep fıstığı çeşitleri bulunmakta ve yılın her mevsiminde müşterilerimize temin ediyoruz. Sitemizde çok farklı ürünlere yer verdiğimiz için Antep yöresel ürünler kategori bölümümüzde, başka yerde bulamayacağınız, Antep kahvaltılık çeşitlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Şekerogulları baharat olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için satış hizmetlerimizi online sitemiz üzerinden sunuyoruz.

Antep Tatlı Ürünleri


Antep bölgemiz acı baharat ürünleri kadar ünlü olduğu gibi şekerleme ve tatlı ürünleri ile de meşhurdur. Antep yöresel şekerleme ürünleri arasında kaliteli ürünleri bulabilir ve sitemizdeki ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

Şekerleme ürün çeşitleri şunlardır;
• Lokum
• Antep fıstık ezmesi
• Cevizli sucuk
• Üzüm pestili
• Antep Fıstıklı muska
• Antep fıstıklı cezerye

Bu ürünler ikramlık ürünlerdir ve sitemizden satın alarak sevdiklerinize hediye edebilir, evinizde ailenizle birlikte güvenli olarak tüketebilirsiniz. Pekmez ve helva ürünleri kahvaltılık olarak kullanılabilen ürünlerdir.

Organik Antep Ürünleri

Firmamız, insan sağlığına önem vermekte ve yöresel ürünlerden oluşturulan Antep salçası çeşitleri ve doğal ekşi soslar sitemizden satın alabileceğiniz ürünler arasında bulunmaktadır. Gaziantep bölgesine özgü doğal ürünler ülkemizin her yerinde ilgi görmekte ve insanlar bu ürünleri satın alarak kullanmak istemektedir. online olarak güvenli hizmet verdiğimiz için en kaliteli organik ürünleri sağlık şartlarına uygun şekilde paketlenmiş olarak satın alabiliyorsunuz.
Kuruluklar
Sitemizin Antep yöresel kategori başlığında, Antep dolmalık – kuruluklar, Antep salçası, Nar ekşili soslar, Antep kahvaltılıklar gibi ürün çeşitleri yer almaktadır. Antep dolmalık – kuruluklar ürünleri arasında, dolmalık kuru acı biber, dolmalık kuru patlıcan, kuru bamya, kuru tatlı biber, dolmalık kuru kabak, dolmalık kuru acur gibi tüm ürün çeşitlerimiz mevcuttur. Sitemiz her kesime hitap edebilmek için tüm yöresel ürün çeşitlerine yer vererek insanların bizim sayesinde Antep ürünlerini tüketmelerine aracılık ediyoruz.

Taze ve Yeni Muahsul Antep Ürünleri

Sekerogluonline.com sitemiz kesintisiz erişim yapılabilen ve ürün çeşitlerini sürekli güncelleyerek çoğaltan bir alışveriş sitesidir. Tüm kullanıcılara en güvenilir alışverişlerin yapılmasını sağlamaktadır. Sağlıklı yöresel ürünleri, sağlık şartlarına göre özel olarak paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz. Tüm hizmetlerimiz, kalite standartlarına uygun olarak sunulmakta ve firmamız gerekli olan güvenlik sertifikalarına sahip olarak sektörde güvenli hizmet vermektedir. Satışını yaptığımız ürünleri gönül rahatlığı içerisinde satın alabilir ve tüketebilirsiniz. Antep yöresel ürünlerimiz, Antep bölgesinde yetiştirilen ve üreticiler tarafından hazırlamış ürünlerdir.

Güvenli Alışveriş

Online işlemlerde güvenli hizmet verebilmek önemlidir. Firmamız, kullanıcılarımızdan üyelik oluşturmalarını ve üyelik hesapları üzerinden istedikleri ürünleri istedikleri oranda satın almalarını sağlamaktadır. Online alışveriş sitemizde, ürün sayfasında bulunan ürün seçilerek ürün ile ilgili özellikler öğrenilebilmektedir. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ile satın almak istediğiniz ürünler için sorunsuz ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Siparişleriniz onaylandığında kargo ile adresinize güvenli ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.