Şekeroğlu Osmanlı Kahvesi Çeşitleri

Şekeroğlu Osmanlı Kahvesi Çeşitleri

Filtreler

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Osmanlı Kahvesi Nedir?

Son zamanlarda adından sıklıkla söz ettiren Osmanlı kahvesi, içerisinde bulunan çok sayıda aroma ile adeta bir lezzet şöleni yaşatır. Bu kahve hem yumuşak içimli olması hem de şekerli ve aromatik tadı ile her yaştan insan için uygun kabul edilebilir. Üstelik kahveye karşı hassasiyeti olanlar ancak kahveden vazgeçmek de istemeyenler açısından bu lezzet adeta birebirdir. Zira Osmanlı kahvesi, sıradan bir kahveye göre çok daha hafiftir. Öte yandan Osmanlı kahvesi içerisinde pek çok yararlı aromayı da barındırır. Keçi boynuzu ile menengiç bunlardan sadece iki tanesidir.

Osmanlı Kahvesinin İçeriği Nasıldır?

Pek çok insan bu zengin aromalı ve lezzetli kahvenin içerisinde neler olduğunu merak eder. Esasında üzerinde çok daha fazla düşünmeyi gerektirecek, kompleks ve sıra dışı bir içeriğe sahip değildir. Başka bir deyişle Osmanlı kahvesi, aslında pek çok insanın son derece yakından tanıdığı klasik baharatları ve aromaları içermektedir. Bunlar içerisinde en çok tanınanlardan bir tanesi ise keskin tadı ile ön plana çıkan kakaodur. Osmanlı kahvesi içerisinde elbette keçiboynuzu ile menengiç de çok önemli bir yer tutar. Bunların yanı sıra damla sakızı gibi sevmeyen kimsenin olmadığı hoş aromalar da Osmanlı kahvesi içerisinde kendisine yer bulmaktadır.

Osmanlı Kahvesi Besin Değerleri

Aslında Osmanlı kahvesi sıradan bir kremasız ya da şekersiz kahve gibi sıfır kaloriye sahip değildir. Ancak unutulmaması gerekir ki Osmanlı kahvesi küçük porsiyonlar halinde tüketilmektedir. Aynı zamanda insan bünyesi açısından sindirimi aşırı zor olacak çok ağır içeriklere de sahip değildir. Bu nedenle her ne kadar sıfır kaloride olmasa dahi dikkate dahi alınmasına gerek olmayacak kadar düşük bir kaloriye sahiptir. Yani bu kahveyi küçük bir porsiyon halinde tükettikten sonra endişe duymaya gerek yoktur. Ancak elbette şeker hastalığı ve belirli besinlere alerjisi olanlar dikkatli olmalıdır.

Osmanlı Kahvesi Seçenekleri

Şekeroğlu Online kahve kategorimizde satılan Osmanlı kahvesi, Şekeroğlu kalitesi ve güvencesiyle sizlere iki farklı paket halinde sunulmaktadır. Bunlardan birincisi çok daha kullanışlı olan 250 gram ağırlığındaki kutuda olanıdır. Kapaklı ve sert kutusu sayesinde rahatlıkla kokusu ve tazeliği muhafaza edilebilecektir. Ancak arzu eden müşterilerimiz elbette 200 gram ağırlığındaki paketlerimizi de tercih edebilirler. Hangisi tercih edilirse edilsin Osmanlı kahvesi en taze haliyle sizlere ulaşacak ve en hijyenik koşullarda üretilerek paketlenmiş olacaktır.

Osmanlı Kahvesi Nasıl Hazırlanır?

Osmanlı Kahvesinin yapılışı, Türk kahvesinden çok da farklı değildir. Hatta ölçüleri haricinde doğrudan doğruya Türk kahvesi ile aynı şekilde hazırlandığı dahi ifade edilebilir. Yalnızca belirtilmesi gerekir ki bu kahve halihazırda şeker içerdiğinden dolayı şeker eklenmesi kahvenin aşırı tatlı olmasına yol açabilir. Aynı zamanda Osmanlı kahvesi pek tabii Türk kahvesi makinesinde de yapılabilir ancak cezvede yapılması tercih ediliyorsa kısık ateşte yavaşça karıştırılması en doğrusu olacak, kahvenin köpüklü olmasını sağlayacaktır.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.