lokum.jpg (650 KB)

Lokum Çeşitleri

Filtreler

Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Lokum Çeşitleri

Lokum, uzun yıllardır Türk mutfağında yer etmiş en önemli yiyeceklerden bir tanesi olmuştur. Bunun yanı sıra hediyelik bir yiyecek olarak da kullanılabilir olması bu kıymetli gıdayı bir adım daha öne taşımıştır. Lokum dendiği zaman herkesin farklı bir zevki olacağı da hiçbir zaman göz ardı edilmemelidir. Bu nedenle de sitemizde pek çok lokum çeşidi en taze ve en lezzetli halleriyle müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Antep fıstıklı  lokumlardan güllü lokuma, meyveli lokumlardan ince fitil lokum çeşitlerine  kadar pek çok çeşidi bulunmakta; her biri bambaşka bir lezzet deneyimi vaat etmektedir.

Her Daim Taze Lokum Şekeroğlu'nda

Sitemizde yer alan lokum çeşitlerinin pek çoğu kuru yemişlerle imal edilmektedir. Bazılarının dışında kuru yemiş yer alırken bir kısmı da kuru yemiş dolgulu lokumlardır. Ancak her ne türde lokum temin etmek isterseniz isteyin, daima en kaliteli ve en taze kuru yemişlerden, içerisindeki şekerden nişastasına kadar en kaliteli malzemelerden imal edildiğini lütfen unutmayın. Aynı zamanda sitemizde sizlere sunulmuş olan lokum çeşitleri her zaman için özenli bir şekilde imal edilmekte, içerisinde en ufak bir katkı maddesi dahi bulunmamaktadır. Hem lezzetli hem de doğal lokum bulmak çok zor olsa dahi firmamızdan temin edeceğiniz lokumlarda bu özelliği rahatlıkla bulabilirsiniz.

Lokumun Türk Kültüründeki Yeri

Lokumun Türk kültüründeki yeri de en az Türk sofralarındaki yeri kadar özeldir. Mevlitlerden bayramlara, misafirliklerden hasta ziyaretlerine kadar her ortamda kendisine muhakkak yer bulan lokum, hem tadıyla hem de görünümüyle gönülleri fethetmeyi çoktan başarmıştır. Bir hediye fikri olarak düşünebileceğiniz gibi bizden temin edeceğiniz taze ve lezzetli lokumları misafirlerinize ve sevdiklerinize de ikram edebilirsiniz. Aynı zamanda elbette doğal yollardan üretilen lokumları atıştırmalık olarak evinizde de tüketebilirsiniz. Pek çok ağır tatlıya göre kalorisi çok daha düşük olan lokumlar sayesinde tatlı isteklerinizi daha sağlıklı bir şekilde bastırabilirsiniz.

İnce Fitil Lokum Seçenekleri

Şekeroğlu Online' da yer alan özel üretilen antep fıstıklı ince fitil lokumlar, dilediğiniz gramajda hazırlanarak sizler için paketlenecektir. 250 gram, 500 gram, 750 gram ve 1 kg olmak üzere farklı seçenekler ile sizlere sunulan lokumlar, üretimde de paketlenme aşamasında da her daim en hijyenik koşullar içerisinde yer alacaktır. Bunun yanı sıra bizden satın alacağınız lokumlar elinize ulaşana kadar tazeliğini koruyacak, en lezzetli lokumları tatmanız için firmamız paketlemeyi gerekli şekilde yapacaktır. Öte yandan lokum siparişlerinizin bize mesai saatleri içerisinde ulaşması durumunda aynı gün içerisinde kargoya verilecektir.

Lokumun Besin Değeri 

Lokumlar her ne kadar pek çok şerbetli tatlıdan daha hafif kalori miktarına sahip olsalar da dikkatli tüketilmesinde de yarar vardır. Ne de olsa kalorisinin neredeyse tamamı şekerden gelmektedir. Bu nedenle şeker hastaları tüketiminde dikkatli davranmalıdır. Ancak içerisinde yer alan bol miktarda ceviz, antep fıstığı ve fındık benzeri kuru yemişler sayesinde lokum vücudunuza gereken yararı da sağlayacaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.