cekirdek-kahve.jpg (125 KB)

Çekirdek Kahve Çeşitleri

Filtreler

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Çekirdek Kahve Nedir?

Firmamızdan temin edeceğiniz çekirdek kahve çeşitleri sizleri her açıdan memnun edecektir. Ancak hem firma politikamız hem de müşterilerimizin bu alandaki beklentileri göstermiştir ki hijyen kadar önemli olan çok az şey vardır. Hal böyle olunca da hijyenik ürünleri sizlere sunabilmek önceliklerimizin başında gelmektedir. Çekirdek kahve, sağlıklı koşullarda toplanıp paketlenerek firmamızın satış listesinde yer almaktadır. Aynı zamanda özenle kontrol edildikten sonra uygunsuz bir durum tespit edecek olursak bu ürünleri çekirdek kahve kategorisi içerisinde de hiçbir şekilde barındırmıyor, sizlerin beğenisine hiçbir şekilde sunmuyoruz.

Kokusu ve Özellikleri Uzun Süre Aynı Kalacak

Sitemizde yer alan çekirdek kahve çeşitlerimizin en büyük özelliklerinden bir tanesi, hem tazeliklerini hem de aromalarını ve kokularını uzun süre boyunca muhafaza edebilir olmalarıdır. Bu nedenle de en kısa süre içerisinde paketlendikten sonra en kısa süre içerisinde taze haliyle sizlere teslim edilmektedir. Çekirdek kahvelerimizin tazeliğini elinize ulaştığı anda hissedecek ve sanki birkaç dakika öncesinde imal edildiği düşüncesine kapılacaksınız.

Çekirdek Kahvenin Yararları

Kahve, pek çok açıdan yararı olan bir besin maddesidir. Esasında dünya tarihi ile kıyaslandığı zaman çok da eski olmayan bir geçmişe sahiptir. Ancak buna karşın o kadar hızlı yer etmiştir ki ulaşmadığı hatta yetiştirilmediği coğrafya dahi kalmamıştır. Kahve, her şeyden önce son derece kuvvetli bir antioksidandır. Buna ek olarak metabolizmayı hızlandırıcı etkisi de bulunur. Yani çekirdek kahve öğütüldükten sonra içerisine şeker ya da krema benzeri bir madde eklenmezse; kilo vermek ve formda kalmak isteyenlerin de işine yarayacaktır. Aynı zamanda çekirdek kahve; dikkati artırıcı, konsantrasyon sağlayıcı özelliği de barındırır. Uyarıcı etkisi, uykulu vaziyetten bir an evvel çıkarak enerjik bir bünyeye sahip olma konusunda destek olacaktır. Ayrıca güne kahveyle başlamak, güzel bir tadı sabahınıza dahil etmek anlamına da gelecek ve sizi mutlu edecektir.

Çekirdek Kahve Çeşitleri

Elbette herkesin kendisine özel bir kahve zevki bulunur. Bu nedenle de çekirdek kahve satışlarımızda sizlerin zevkini ön planda tutuyor, satın alım sırasında hangi derecede kavrulmasını talep ettiğinizi soruyoruz. Çekirdek kahve isteğinize bağlı olarak kavrulmamış çiğ çekirdek kahve ve orta ya da koyu kavrulmuş bir şekilde sizlere teslim edilebiliyor. Bu sayede çekirdek kahve öğütüldükten sonra ister koyu ister daha yumuşak bir içime sahip oluyor.

Neden Çekirdek Kahve?

Kahveyi çekirdek halde satın almak her şeyden önce her an taze kahve içme olanağı tanır. Her ne kadar firmamız tarafından her türlü ürün tazeliği muhafaza edilerek müşterilerimize gönderiliyor da olsa; çekirdek kahve öğütüldükten belirli bir süre sonrasında kokusunu ve tadını yitirecektir. İşte bu tazeliği korumak ve kahvenin keyfini çıkarmak adına da çekirdek kahve bütün olarak alınıp; sonradan öğütülmelidir. Bunun yanı sıra çekirdek kahve bu haliyle uzunca bir süre de herhangi bir özelliğini yitirmeden muhafaza edebilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.