kuruyemis-ust-vitrinn.png (235 KB)

Taze Kuru Yemişler

Filtreler

Toplam 40 ürün görüntüleniyor.

Kuru Yemişte Marka:  Şekeroğlu

Sitemizde sizlere sunulan kuru yemiş seçenekleri her zaman için en taze ve en lezzetli ürünler arasından tercih edilir. Her biri deneyimli ekibimiz tarafından tek tek kontrol edildikten sonra hijyenik koşullarda paketlenir ve sizlere sunulur. Aynı zamanda Şekeroğlu kuru yemiş çeşitlerimizin elinize halen daha taze ve lezzetli bir şekilde ulaşabilmesi adına özenle paketleyecek; en kısa süre içerisinde de siparişiniz elinize ulaşacaktır. Bu nedenle de firmamıza mesai saatleri içerisinde ulaşmış olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilecektir. 

Kuru Yemişin Faydaları

Kuru yemiş, en sağlıklı atıştırmalıklar arasında yer almaktadır. Şekerlemeler, ağır tatlılar ya da beyaz unun kullanıldığı kalori deposu yiyeceklerden ziyade kuru yemişler tercih edildiği zaman hem sağlıklı bir seçim yapılmış olacak hem de vücudu besleyici ve tok tutucu bir öğün geçirilecektir. Aynı zamanda kuru yemişlerin kullanım amacı atıştırmalıktan çok daha fazlasıdır. Örnek olarak bazı hamur işlerinde ve tatlılarda dahi kuruyemişler kullanılmaktadır. Aynı zamanda keyifli bir anda çerez olarak da tek başına ya da içeceklerin yanında kuru yemiş tüketmek son derece yaygın ve huzur veren bir tercih olacaktır.

Kuru Yemişlerin Harika Besin Değerleri

Kuruyemişler besin değerleri bakımından da tercih etmeye değerdir. Bunların arasında omega 3 ve omega 6 yağları da bulunmaktadır. Yani kuruyemişler insan vücudu tarafından üretilmesi mümkün olmayan ve dışarıdan alınması zorunlu olan yağları içerdiklerinden dolayı her insan tarafından muhakkak tüketilmelidir. Öte yandan kuru yemişlerin kalorisi her ne kadar yüksek olsa dahi bunların her birinin kaliteli kaloriler olduğunu ifade etmek gerekir. Yani çikolata ve şekerden alınan kalorilerden ziyade içerisinde sağlıklı yağlar ve besleyici besin değerlerini barındıran kuruyemişleri tercih etmek her daim daha mantıklıdır. Keza kuruyemişler içerisinde lif ve bitkisel protein de belirli miktarda yer almaktadır.

İster Kavrulmuş İster Çiğ Kuru Yemiş

Sitemizde yer alan kuru yemiş çeşitleri sizlerin beğenisine uygun olarak kavrulmuş ya da çiğ halleriyle de satışa sunulmaktadır. Eğer besin değerlerini muhafaza etmesini ve içerisinde yer alan yağların sizin açınızdan çok daha besleyici olmasını istiyorsanız çiğ olarak; lezzet ağır basıyor ve kuruyemişi keyif almaya değer bir şey olarak görüyorsanız da kavrulmuş olarak almanız Şekeroğlu tarafından tavsiye edilmektedir. Pek çok kuru yemiş ürünümüzde sizlere bu imkanı sunuyor ve arzu ettiğiniz türdeki kuru yemişleri dilediğiniz gramajda paketledikten sonra sizlere sunuyoruz.

Çiğ ve Kavrulmuş Kuru Yemişler

Çeşit bakımından da son derece geniş bir ürün yelpazesi ile karşınızdayız. Bu ürünlerimiz arasında bademden cevize, fındıktan Antep fıstığına kadar hiçbir evden eksik olmaması gereken sayısız çiğ ve kahvrulmuş kuru yemiş bulunuyor. Aynı zamanda daha nadir bilinen kuru yemiş çeşitlerine de ürün listelerimizde yer veriyoruz. Bunlar içerisinde kendi imalatımız olan çeşitli paketler de bulunduğu gibi sade halleriyle de kuru yemişleri rahatlıkla temin edebiliyorsunuz.

Kuru Meyveler İçin de Doğru Adres

Elbette kuru meyveler de kuru yemişlerin yanı sıra hem lezzetli hem de sağlıklı olan ürün gruplarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Pek çok meyvenin kuru halini sitemizden temin etmeniz son derece kolay. Bunlar arasında hünnap kurusundan kivi kurusuna, mango kurusundan Hindistan cevizi kurusuna kadar pek çok meyve bulunuyor. Son olarak en ilgi çekici ürünlerimizden bir tanesi ise nostalji kuru yemiş paketimiz. İçerisinde buğdayın da yer aldığı nostalji kuru yemiş, pek çok müşterimiz tarafından ağırlıklı olarak kahvenin yanında tercih ediliyor ve tadına bakan oldukça memnun kalıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.