toz-biber.jpg (153 KB)

Kırmızı Biber Çeşitleri

Filtreler

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Kırmızı Pul Ve Toz Biber

Biber, Türk mutfağının hem en sık kullanılan bitkilerinden bir tanesi hem de kırmızı pul ve toz biber olarak baharat haline geldiği zaman en sık tüketilen baharatlarından bir tanesidir. Hal böyle olunca kırmızı pul ve toz biberin yer almadığı ev sayısı da yok denecek kadar azdır. Ekonomik durum ya da sosyal kesim ne olursa olsun muhakkak her evde hatta her lokantada yer alan kırmızı pul ve toz biber; kokusu ve tadı ile de kendisine hayran bırakacak bir cazibeye sahiptir. Şüphe yok ki bu baharatın gerçek anlamda yakışmayacağı çok az lezzet vardır. Öyle ki soğuk mezelerden sıcak yemeklere, hatta böreklere kadar kırmızı pul ve toz biber kullanılmaktadır.

Pul ve Toz Biber Çeşitleri

Sitemizde yer alan kırmızı pul ve toz biber seçeneklerini dilediğiniz gramajda satın almanız mümkün olabilecektir. Sizlere sunduğumuz başlıca çeşitler acı toz biber, tatlı toz biber, zeytinyağlı özel ipek biber. Ancak elbette talep etmeniz halinde çok daha fazlasını sizler için temin edebilir ve dilediğiniz sayıdaki paket kadar satın almanızı sağlayabiliriz. Aynı zamanda paketleme işlemlerimizin tamamı benzersiz bir titizlikle gerçekleştirilecek; bu sayede kırmızı pul ve toz biber tazeliği ile kokusunu da muhafaza edecektir. Başka bir deyişle artık internetten sipariş ettiğiniz kırmızı pul ve toz biber çeşitleri de eşsiz tazelikte ve geleneksel lezzeti ile elinizde olacaktır.  

Üstün Hijyen Koşulları

Her türlü ürünümüzde en üstün hijyen koşullarına özen göstermekteyiz. Bunların başında ise öncelikli olarak üretim aşaması gelmekte. Üretim gerçekleştirilirken müşterilerimizin sağlığını tehlikeye atacak ve ürünlerimizin geleneksel yapısını bozacak hiçbir duruma müsaade etmiyoruz. Bunun yanı sıra satışa sunduğumuz kırmızı toz ve pul biber çeşitlerimizde her zaman için doğallıktan yanayız; hiçbir zaman organik olmayan ürünleri satış listelerimizde tutmuyoruz. Keza paketleme aşamasında da bu hijyene çok özen gösteriyor; ürünlerimizin hava almayacak ve hiçbir suretle dışarı ile temas şekilde paketlenmesi de öncelikli amaçlarımız arasında yer almaktadır.

İster Tatlı İster Acı Toz Biber

Sitemizde yer alan kırmızı pul ve toz biber çeşitleri arasında hem tatlı hem de acı olanlar yer almaktadır. Yani her damak zevkine ve her yemek tarifine uygun bir kırmızı biber çeşidini sitemizdeki kataloglarda muhakkak bulacaksınız. Eğer tıpkı tarçın gibi çok ince taneli kırmızı biberleri tercih ediyorsanız toz biber, daha iri taneliden yanaysanız yaprak biber seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Üstelik her ikisinde de hem acı hem de tatlı şeklinde iki farklı seçenek daha yer almaktadır. Bunun yanı sıra bu kategori içerisinde ipek biber ile evlik biber seçeneklerimiz de sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Kırmızı Biber Besin Değerleri ve Faydaları

Kırmızı biber her şeyden önce son derece kuvvetli bir antioksidan kaynağıdır. Bunun yanı sıra metabolizma hızlandırıcı etkisi ile de tanınmaktadır. Hem hiçbir kalorisi olmaması hem hoş tadı hem de kalori yakımını hızlandırması bakımından kilo vermek ve formda kalmak isteyenler tarafından da ölçülü olmak kaydıyla tüketilebilir. Bunun yanı sıra kırmızı pul ve toz biber, A ve B vitaminlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.