Tohum Çeşitleri

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tohum Çeşitleri

Tohum dendiği zaman pek çok insanın aklına ağaç yetiştirmek adına kullanılan bitkisel ürünler gelse dahi sitemizde yer alan tohumlar bundan çok daha farklıdır. Bizim sitemizde sizlere sunduğumuz ürünler, sahip oldukları sayısız şifalı etkinin yanı sıra kullanımları sonrasında bünyeye paha biçilemez faydalar da sunmaktadır. Aynı zamanda sitemizde yer alan tohum çeşitleri, pek çok insan açısından her derde deva pek çok özellik de göstermektedir. Şüphe yok ki bunların başında pek çok hastalığın etkisinin azaltılması ve vücuttaki sistemlerin düzene girmesi gelir.

Kinoa Tohumu Nedir?

Aktar Ürünleri kategorisi içerisinde sizlere sunulan tohum çeşitleri içerisinde son derece popüler olanlar da yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de özellikle son dönemlerde hayli popüler olan ve kısa süre içerisinde bu popülerliği zirveye taşımayı başaran kinoa tohumudur. Kinoa, salatalardan hamur işlerine kadar pek çok alanda kullanılabilir. Hatta yoğurt ve benzeri gıdalar ile tüketmeye dahi hayli elverişli olan kinoa, diyet yapanlar ve sağlıklarının kıymetini bilenler açısından da şüphe yok ki son derece kıymetli bir besindir. İçerdiği pek çok vitaminin yanı sıra doyurucu etkisi ile de tanınan kinoa, sitemizdeki tohumlar kategorisi içerisinde en çok rağbet gören ürünlerden bir tanesidir.

Az Bulunan Tohumlar

Elbette sitemizde sadece popüler tohum çeşitleri yer almıyor. Bunların yanı sıra daha az bilinen ve bulunması da son derece zor olan pek çok tohumu da sizler için rahatlıkla temin ediyoruz. Bunların başında öncelikli olarak turp tohumu geliyor. Aynı zamanda tere tohumu, bamya tohumu, hayıt tohumu ve kereviz tohumu da sizlere sunduğumuz diğer nadir bulunan tohumlar arasında. Bu tohumlar, her ne kadar bilinmeseler de sahip oldukları ünden çok daha fazlasını hak ettikleri son derece açık. Zira faydaları adeta saymakla bitmiyor. Buna ek olarak bu tohumlardan bazıları, örnek olarak siyah hardal tohumu, demlenerek çay niyetine de tüketilebilen bir tohum olarak hayli dikkat çekici özellikleri bünyesinde barındırıyor. Ayrıca bu tohumların vücuttaki pek çok değeri dengelediği de biliniyor.

Sık Bilinen Tohumlar

Sitemizde elbette pek çok insanın hayli yakından tanıdığı tohumlar da yer alıyor. Bunlardan bir tanesi ise keten tohumu. Keten tohumu, standart ve tane haliyle olmak üzere iki türlü sizlerin beğenisine sunuluyor ve kullanım amacınıza göre arzu ettiğinizi tercih etmeniz mümkün oluyor. Aynı zamanda adı oldukça sık duyulan bir diğer tohum olarak da chia tohumu bu kategori içerisinde alıcı buluyor. Kendir tohumu, maydanoz tohumuçemen tohumu ve chia tohumu ise sitemizde sizlere sunulan diğer kıymetli tohumlar arasında bulunuyor.

Organik Tohum

Firmamızın sizler için satış listesinde yer verdiği tohumların tamamı son derece hijyenik koşullar altında paketlenmektedir. Aynı zamanda kendi imalatımız olan tohumların tazeliği ve kalitesi bakımından da asla şüpheye yer yoktur. Keza sizlere sunduğumuz tohum çeşitleri, tamamen organiktir.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.