Paket Lokumlarpaket-lokumlar.png (141 KB)

Filtreler

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Paket Lokum Çeşitleri

Şekeroğlu markasının kalite ve üretim tecrübesiyle sizler için hazırladığımız paket lokumlar, Şekeroğlu çatısı altında bulunan LokumLove marksıyla sizlerle buluşmaktadır. Fitil lokum çeşitleri, Katmer ve katkat lokum çeşitleri, çifte kavrulmuş lokum çeşitleri ve antep fıstıklı çikolatalı bohça lokumları bu lokum kategorimizde bulabilirsiniz.

Doğal Lokumlar

Lokumlove markası ile üretilen lokum çeşitlerinde glikoz ve yapay katkı maddesi bulunmamaktadır. Doğal pancar şekeri kullanılarak üretilen lokumlarda, çeşitlerine göre meyve özleri, Belçika çikolatası ve gerçek İtalyan karameli ve kuruyemiş çeşitleri gibi malzemeler bulunmaktadır.

Lokum Nasıl Saklanır?

Lokumların saklanma koşulları ile ilgili ilk dikkat edilmesi gereken konu serin yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Özellikle sıcak mevsimlerde lokumların bozulmaması için oda sıcaklığının altında tutulması gerekmekte mümkün olan en kısa sürede tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Paket lokumlarımız ambalajı açıldıktan sonra sıcak ve nemli havadan uzak tutulması gerekirse buzdolabında saklanmalıdır. Ürünlerin özelliğinin bozulmaması için lokumlara vakumlama işlemi yapılmamalıdır.

Lokum Fiyatları ve Lokum Siparişi

Her geçen gün artan çeşitleri ve üretim zenginliği ile daha iyisini yapmak için emek verilen lokum çeşitlerimizi, daha fazla müşterimize en uygun fiyatla sunmaya çalışmakta, lokum kategorisi kampanyaları ile evlerinize ve misafirlerinize eşsiz bir lezzet deneyimi sunmayı amaçlamaktayız. Lokum çeşitlerimiz arasından damak tadınıza en uygun olanı online alışveriş sitemizden farklı ödeme seçenekleri ile güvenle lokum siparişi verebilirsiniz.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.