Özel Lokum Çeşitleri

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Özel Lokum

Sitemizde lokum kategorimizde yer alan özel lokum çeşitleri, sizler için hem benzersiz bir hediyelik eşya fikri olacak hem de bu lokum çeşitleri sayesinde tatlı bir deneyim yaşama imkanı bulacaksınız. Özel lokum çeşitlerinin her biri firmamız tarafından özenli bir şekilde, tamamen el yapımı bir usul ile üretilmektedir. Buna ek olarak bu lokumların üretiminde kullanılan malzemeler de tamamen organik olmakla birlikte hiçbir katkı maddesi ya da sağlığı bozucu herhangi bir madde yer almamaktadır. Onca senedir süregelen deneyimimiz ışığında sizlere hem doğal hem de lezzetli özel lokum çeşitleri sunabiliyor olmamız da firmamızın bu işte ne kadar iyi olduğunu kanıtlamaktadır.

Bol ve Kaliteli Malzemeli Özel Lokum Çeşitleri

Sitemizde yer alan özel lokum çeşitleri pek çok kuru yemişi de bünyesinde barındırmaktadır. Bu kuru yemişler arasında fıstık, ceviz ve benzeri sağlık açısından adeta birer mucize olanlar da yer almaktadır. Bu sayede sitemizde yer alan özel lokum çeşitleri besleyici özellik de taşıyacak, bu kuru yemişlerin de insan bünyesinde etkilerini göstermesine yardımcı olacaktır. Üstelik bu mucizevi kuru yemişler de firmamız bünyesinde üretilen özel lokum seçeneklerinde her zaman için bol miktarda kullanılacak; hiçbir şekilde daha ucuza mal etmek adına kalite ve lezzetten taviz verilmeyecektir. Keza özel lokum çeşitlerinin her birinde malzeme kalitesi her daim en üst seviyede yer alacaktır.

Hijyenik Ortamlarda Üretim

Üretimlerimiz her zaman için hijyenik ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Sizlere layık bir üretim gerçekleştirmek adına malzeme temininden, ürünlerimizin paketlenmesine kadar her aşamayı her daim yakından takip ediyoruz. Buna ek olarak ürünlerimizin üretiminde de geleneksel tadın bozulmasına, hijyen yönünden müşterilerimizi rahatsız etmesine neden olacak her türlü durumdan itinayla kaçınıyoruz. Bu sayede hem kalitemizi, hem lezzeti hem de özel lokum çeşitlerimizin sahip olduğu geleneksel tatları her zaman için korumayı başarıyoruz.

Özenle Paketlenen Ürünler

Ürünlerimizin paketlenmesinde de son derece özenli davranıyoruz. Özel lokum çeşitlerimizi ister hediyelik eşya ister atıştırmalık olarak düşünün, her biri özenli bir şekilde ve hiçbir şekilde hava ya da dış ortam ile temas etmeyecek şekilde paketlenerek sizlere ulaştırılacaktır. Bu sayede hiçbir durumda tazeliklerini yitirmeleri söz konusu olmayacağı gibi; hijyenik koşullarını da muhafaza edeceklerdir. Elbette bu lokumların geleneksel tatlarının korunması da ancak bu şekilde mümkün olabilecektir. 

Ne Tür Özel Lokumlar Üretiyoruz?

Firmamız tarafından üretilen özel lokum çeşitleri iki tanedir. Bunlardan bir tanesi boz Antep fıstıklı lokumdur. Lezzeti ve görünümü ile gönüllerde taht kuracak olan bu ürünümüz, hem hediyelik hem de atıştırmalık bir seçenek olabilecektir. Bunun yanı sıra Antep fıstıklı bohça da tercih etmeye değer özel lokum seçeneklerimizden bir diğeridir ve hiç de alışkın olmadığınız ancak çok seveceğiniz bir lezzet deneyimi yaşatacaktır.

Lokum Çeşitleri ve Fiyatları


Birbirinden özel tatlara sahip çeşitli lokumların satışını yapan firma olarak kalitemizle her zaman ön planda olmaya devam etmekteyiz. Lokum çeşitlerimizin hepsine online sitemizden ulaşabilirsiniz. Şekeroğlu online firmamız 7/24 aktif olup siz değerli müşterilerimizin siparişini kabul ediyoruz. Farklı tatlara sahip lokum çeşitlerimiz en uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulmaktadır. Çarşıya çıkmaya vakit bulamadıysanız resmi sitemize erişim yaparak istediğiniz kiloda lokum sipariş verebilirsiniz.

Lokumun Tadını Veriyoruz

Misafirlerinize takdim edeceğiniz kahvelerin yanına mis kokulu lokum tercih ederseniz bize hemen ulaşın. Farklı tatlara sahip lokum için hemen sitemize erişim yapın. Dilediğiniz tarzda lokum satın almak için bize hemen güvenin. Lokum severlerin tek adresi olarak her zaman aktif olmaya devam etmekteyiz. Tadı, yapısı ve kalitesiyle her zaman fark yaratan özel lokumlarımız için hemen erişim sağlayın. Doğal maddelerden oluşan lokumlarımız için hemen tek tıkla erişim sağlayın. Kendiniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel sohbetler için lokum tatlarını yanınızda bulundurun. Üretimden sofranıza kadar taze gelen lokumlar için her zaman hazırız.

Lokum Çeşitlerimiz

Lokum çeşitlerimiz farklı meyvelerden veya aromalardan oluşmaktadır.
Sitemizde imalatı ve satışı olan tüm lokum çeşitlerimiz;
Özel Antep Fıstıklı Lokum
• Limonlu Fitil Lokum
• Fındıklı Lokumlar
• Hindistan cevizli Lokum
 Çifte kavrulmuş lokumlar
• Damla sakızlı Fitil Lokum
• Narlı Fitil Lokum
• Meyveli Lokum
 Antep fıstıklı Sultan Lokum
• Güllü lokum
 Sade lokum
• Böğürtlenli Fitil Lokum

Üretimlerimiz tamamen hijyenik koşullarda ve gerekli denetimler çerçevesinde yapılmaktadır. Eve teslim özel kargomuz ile istediğiniz kalitede lokum çeşitlerini talep edebilirsiniz. Farklı lokum çeşitlerinden istediğiniz kadar satın alabilirsiniz.

Lokum Siparişi ve Diğer Ürünlerle Yanınızdayız


Firma olarak sadece lokumla sınırlı kalmayıp kuruyemiş çeşitlerimiz ve diğer ürünlerimizle her zaman hizmette kalmaya devam etmekteyiz. Sofranızda her zaman en doğru yerde olduğumuzu da çok iyi biliyoruz. Üretimlerimiz tamamen doğal ve steril ortamlarda gerçekleştirmekteyiz. Ürettiğimiz her lokum çeşidi tamamen kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Sağlık için yemeniz gereken her ürün sayfamızda yer almaktadır. Çekirdek, ceviz, yer fıstığı, badem, fındık, kaju gibi tüm çeşitlerimiz istenilen tutarda kargolanabilmektedir. Lokum

Lokum Siparişi İçin Hemen Erişin


Şeker oğlu online sitemizden dilediğiniz lokum siparişini hemen verebilirsiniz. Hızlı ve güvenli kargomuz ile her zaman bize verilen siparişler en kısa sürede adreslere gönderilecektir. Lokum tadında ürün temini için bize her zaman güvenebilirsiniz. Yemediğimizi asla size yedirmiyoruz. Kuruyemiş çeşitlerimiz, baharat çeşitlerimiz, kahvelerimiz ve diğer ürünlerimizle sizlerin sağlığına güveniyoruz. 
Aynı gün kargo ile 35 yıldır değişmeyen kalite olarak her zaman buradayız. Tazelik garantimiz 365 günde devam etmektedir. Güvenli alışveriş için Şekeroğlu ailesi olarak her zaman siz değerli müşterilerimize hizmetteyiz. Özel nemden ve ısıdan korunan özel paketlerde saklanan tüm lokum çeşitlerimiz her zaman hazırdır. En uygun fiyat aralıklarıyla satışımız devam etmektedir. Lokum satın almak için en doğru adres olarak yanınızdayız.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.