kuru-meyve.png (224 KB),

Kuru Meyve

Filtreler

Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Kuru Meyve Çeşitleri

Meyve çeşitleri insanlar sağlığı için kuru meyve çeşitleri çok önemlidir. Kuru meyvelerin çeşitleri insan vücudunu serbest radikallere karşı büyük koruyucudurlar. Kuru meyve çeşitlerinde antioksidan içerikleri çok yüksektir. Meyve çeşitleri kurutulduğunda, C vitamini dışındaki bütün değerleri korunmakta ve uzun süre meyveler saklanabilmektedir. Sitemizde tüm kuru meyve çeşitlerini bulabilir ve tropikal kuru meyve ürünlerimizi 100gr, 250gr, 500gr ve 1000gr’lık paketler halinde satın alabilirsiniz.

Kuru Üzüm Çeşitleri

Yaş üzümler, kurutularak uzun süre saklanabilmekte ve bir enerji kaynağı olarak tüketilmektedir. Kuru meyve çeşidi olarak kuru üzümlerde, demir, çinko, magnezyum, fosfor ve potasyum bulunmakta ve faydalı bir besin ürünü ve ilaç olarak kullanmaktadır. Enerji kaynağı olduğu için insanların bedensel gelişiminde büyük etkisi bulunmaktadır. Şekeroglu firması olarak ürünlerimizi sizlere sitemizde kategoriler halinde sunuyoruz. Ülkemizde kansızlık rahatsızlığı çok fazla görülmektedir. Tedavi amaçlı olarak kullanılmakta ve kansızlığa karşı koruyucu özelliği bulunmaktadır.,

Kuru Kayısı Besin Değerleri

Sitemizde kuru kayısı ürünlerimizi sitemizde, malatya kuru kayısı ürünleri olarak bulabilirsiniz. gün kurusu olarak bilinen ürünlerimiz, besleyici özelliğinden dolayı güvenli bir şekilde tüketilmektedir. Sitemizde oluşturacağınız siparişlerinizle alacağınız kayısı kurusu ürünlerimiz, özellikle kansızlık için en iyi besin maddesidir. Potasyum açısından çok zengin olduğu için sindirim sorunlarına iyi gelmekte, stresi azaltmakta ve beynin düzenli çalışmasını sağlamaktadır. A vitamini bakımından zengin olan kayısı kurusu ürünlerimizi birçok kişi tarafından cilt bozukluklarının önlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Çocukların büyümelerinde destekleyicidir ve görme fonksiyonlarına çok iyi gelmektedir. Kuru kayısının en önemli özelliklerinden birisi zararlı maddelerin bağırsaklarda kalma süresini kısaltması ve kansere karşı korunma oluşturduğu bilinmektedir.

Kuru İncir Besin Değerleri

Sekerogluonline.com sitemizdeki kuru meyve çeşitlerimizden birisi de kuru incir çeşitlerimizdir. Kuru incir ürünleri, vitamin, protein ve mineral açısından oldukça zengin ürünlerdir. Hücre yenilenmelerini hızlandıran ve kolaylaştıran besin kaynağı olarak tercih edilmektedir. Kuru incir içeriklerinde kalsiyum oranı yüksek olduğu için diğer ürün çeşitlerine göre sindirimi daha kolaydır. İnsan vücudunu çeşitli bakterilere karşı korumaktadır. Günlük 100 gr kuru incir yenilmesi durumunda bir insan vücudunun gereksinimi olan, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor ve çeşitli vitaminleri sağlamaktadır. Kemik ve diş gelişimi için önerilmektedir. Sekerogluonline.com sitemizdeki kuru meyve ürün grubunda yer alan tüm ürün çeşitlerimiz faydalı ürünlerdir ve sizlere uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.