banner-kuru-meyve.jpeg (106 KB)

Kuru Meyve

Filtreler

Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Kuru Meyve Çeşitleri

Meyve çeşitleri insanlar sağlığı için kuru meyve çeşitleri çok önemlidir. Kuru meyvelerin çeşitleri insan vücudunu serbest radikallere karşı büyük koruyucudurlar. Kuru meyve çeşitlerinde antioksidan içerikleri çok yüksektir. Meyve çeşitleri kurutulduğunda, C vitamini dışındaki bütün değerleri korunmakta ve uzun süre meyveler saklanabilmektedir. Sitemizde tüm kuru meyve çeşitlerini bulabilir ve tropikal kuru meyve ürünlerimizi 100gr, 250gr, 500gr ve 1000gr’lık paketler halinde satın alabilirsiniz.

Kuru Üzüm Çeşitleri

Yaş üzümler, kurutularak uzun süre saklanabilmekte ve bir enerji kaynağı olarak tüketilmektedir. Kuru meyve çeşidi olarak kuru üzümlerde, demir, çinko, magnezyum, fosfor ve potasyum bulunmakta ve faydalı bir besin ürünü ve ilaç olarak kullanmaktadır. Enerji kaynağı olduğu için insanların bedensel gelişiminde büyük etkisi bulunmaktadır. Şekeroglu firması olarak ürünlerimizi sizlere sitemizde kategoriler halinde sunuyoruz. Ülkemizde kansızlık rahatsızlığı çok fazla görülmektedir. Tedavi amaçlı olarak kullanılmakta ve kansızlığa karşı koruyucu özelliği bulunmaktadır.,

Kuru Kayısı Besin Değerleri

Sitemizde kuru kayısı ürünlerimizi sitemizde, malatya kuru kayısı ürünleri olarak bulabilirsiniz. gün kurusu olarak bilinen ürünlerimiz, besleyici özelliğinden dolayı güvenli bir şekilde tüketilmektedir. Sitemizde oluşturacağınız siparişlerinizle alacağınız kayısı kurusu ürünlerimiz, özellikle kansızlık için en iyi besin maddesidir. Potasyum açısından çok zengin olduğu için sindirim sorunlarına iyi gelmekte, stresi azaltmakta ve beynin düzenli çalışmasını sağlamaktadır. A vitamini bakımından zengin olan kayısı kurusu ürünlerimizi birçok kişi tarafından cilt bozukluklarının önlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Çocukların büyümelerinde destekleyicidir ve görme fonksiyonlarına çok iyi gelmektedir. Kuru kayısının en önemli özelliklerinden birisi zararlı maddelerin bağırsaklarda kalma süresini kısaltması ve kansere karşı korunma oluşturduğu bilinmektedir.

Kuru İncir Besin Değerleri

Sekerogluonline.com sitemizdeki kuru meyve çeşitlerimizden birisi de kuru incir çeşitlerimizdir. Kuru incir ürünleri, vitamin, protein ve mineral açısından oldukça zengin ürünlerdir. Hücre yenilenmelerini hızlandıran ve kolaylaştıran besin kaynağı olarak tercih edilmektedir. Kuru incir içeriklerinde kalsiyum oranı yüksek olduğu için diğer ürün çeşitlerine göre sindirimi daha kolaydır. İnsan vücudunu çeşitli bakterilere karşı korumaktadır. Günlük 100 gr kuru incir yenilmesi durumunda bir insan vücudunun gereksinimi olan, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor ve çeşitli vitaminleri sağlamaktadır. Kemik ve diş gelişimi için önerilmektedir. Sekerogluonline.com sitemizdeki kuru meyve ürün grubunda yer alan tüm ürün çeşitlerimiz faydalı ürünlerdir ve sizlere uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Yerli Kuru Meyve Siparişi


İnsan sağlığı için çok faydalı olan meyvelerin, saklanabilmesi ve istenildiği zaman tüketilebilmesi için kurutularak saklanmaktadır. Sekerogluonline.com sitesi olarak tüm müşterilerimize ihtiyaçları olan ürünleri en güvenilir şekilde ve hijyenik olarak paketleyerek satışlarını gerçekleştiriyoruz. Kuru meyve kategori bölümümüzde, gün kurusu kayısı, kuru üzüm, dut kurusu, Kudüs ve Medine hurması, yaban mersini, erik gibi çeşitle meyve kurusu çeşitleri yer almaktadır. Sitemizi üzerinden istediğiniz ürünleri online olarak satın alabilirsiniz. Kuru meyve çeşitlerimizi inceleyebilir ve sitemiz üzerinden uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Taze ve Organik Ürünlerimiz

Online satış yaptığımız sitemizde yer alan tüm ürün çeşitlerini türlerine göre kategorilere ayırdık. Kategori bölümlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri bulabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kategorilerimiz şu şekildedir;


• Kahve
• Lokum
Kuru yemiş
• Kuru meyve
• Antep yöresel
• Baharat

Her başlık altında farklı sağlıklı ürünler bulunmaktadır. bitkisel çaylar, zayıflama çayları türlerini sitemiz üzerinden ihtiyacınız olduğu kadar sipariş vererek hemen satın alabiliyorsunuz. İnsan sağlığı için faydalı olan her türlü bitki ve ürünlerine sitemizde rastlayabilirsiniz. Tohumlar ve bitki türlerinin her türlüsüne yer veriyoruz.

Kuru Kayısı

Kuru kayısı ürünleri insan sağlığı için çok faydalıdır ve enerji değeri yüksek ürünlerdir. Kurutulan kayısılar hem daha uzun süre saklanabilmekte ve kurutularak besin değeri artırılabilmektedir. Ülkemizin Malatya bölgesinde yetişen kayısı çeşitlerini kurutulmuş ve özel olarak paketlenmiş olarak sitemiz üzerinden sizleri sunuyoruz. Sitemize üye olabilir ve istediğiniz zaman siparişlerinizi oluşturarak, kuru kayısı ürünlerini ve diğer ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler


Şekeroğlu Online olarak yasalara göre denetimli şekilde hizmetlerimizi veriyoruz. Gıda güvenliği yönetim sistemi sertifikalarımız mevcuttur ve tüm müşterilerimize güvenli hizmetler sunuyoruz. Besin değeri yüksek olan meyve ürünlerinin kurutulmuş olanlarını, dünyanın her yerine güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Online hizmet vererek, oturduğunuz yerden ürünlerimizi satın almanızı sağlıyoruz. Kuru meyvelere ihtiyacınız olduğu zaman en doğru adres sitemizdir ve siparişlerinizi hemen oluşturabileceksiniz.

Kuru Meyve Çeşitleri


Meyveler her mevsimde insan sağlığı için önemlidir ve bazı meyveler kurutularak, istenildiği zaman tüketilebilmektedir. Sitemizde yer alan meyve çeşitlerimizin tamamı kurutulmuş meyve türleridir. Kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı sitemizde yer alan ürünlerden bazılarıdır. Sitemizde sadece kuru meyveler değil çeşitli bitkisel çaylar, tohumlar ve baharat çeşitleri bulunmaktadır.

Online Kuru Meyve Siparişi


Sekerogluonline.com sitemize üyelik oluşturarak tüm ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz. Ürün kategori bölümünden ürün seçer ve sepete ekleyerek satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler ürün türlerine göre 100 gr, 500gr, 1000 gr şeklinde farklı paket ölçülerine sahiptir. Almak istediğiniz miktarı birden fazla paket ekleyerek tamamlayabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız kuru meyve ve tüm ürünlerin alışverişlerinde sizlere SSL sertifikalı güvenli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ödeme işlemleri onaylanan siparişleri aynı gün kargoya veriyor ve özel ambalajı içerisinde herhangi bir zarar görmeden size ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.