Kuru Üzüm Çeşitleri

Kuru Üzüm Çeşitleri

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kuru Üzüm Çeşitleri

Organik gıda grubuna giren kuru üzümler sitemizde sizler için sunulmuştur. Kan yapıcı özelliğiyle bilinen bu ürünler, sağlık bakımından her gün mutlak olarak tüketilmesi gereken gıdalardır. Yaş meyvesi haricinde kurusunun komposto yapımı veya sıcak suya atılarak tüketilmesi soğuğa karşı büyük bir antioksidan özelliği taşır. Doğal işlemlerle toplanarak, özenli ve hijyenik bir şekilde kurutulan kuru üzüm, sitemizde sergilenmektedir.

Kuru Üzümün Sağlığa Olan Etkisi

Kuru üzüm besin değerleri bakımından son derece vitaminli bir gıda ürünüdür. Taneli yapısıyla kan değerlerini yükselten kuru üzüm aynı zamanda yaşlanma etkilerini de geciktirici özelliğe sahiptir. Dünyada birçok ülkede yetiştirilmesine rağmen ülkemizde en vitaminli üzümler yetiştirilir. Sizler için en taze ve en vitaminli kuru üzüm çeşitleri sitemizde sergilenmektedir. Kuru üzüm her yaştan birey için yararlı olsa da çocuklar için çok daha fazla yarar sağlar. Enerji verici ve kalp sağlığını koruyucu özelliğiyle bilinen kuru üzümün çekirdeksiz İzmir üzümü, Özbek üzümü, çekirdekli Besni üzümü ve özellikle siyah üzümden kurutulanları daha vitaminlidir.

Vücudunda demir eksikliği bulunan kişilerin tüketmesi gereken bu kuru meyve en hijyenik şekilde üretilerek satışa sunulmuştur. Lifli bir gıdadır ve kabızlık sorunu yaşamayı engeller. Şeker hastalarının kuru üzüm tüketmelerinde hiçbir zarar bulunmaz. Çünkü kuru üzüm içeriğinde bulunan şeker, doğal şekerdir ve şekerin hızlı yükselişinde ve düşüşünde etkisi bulunmaz.

Kuru Üzümün Tüketim Şekli

Kuru üzüm tıpkı kuru yemişler gibi tüketilebilen bir gıdadır. İçeriğinde potasyum, magnezyum, demir, enerji, şeker, sodyum ve çinko vitaminlerinin yanı sıra B1, B12 ve C vitamini barındırır. Bu özellikleriyle kuru üzümü, kuru halde yemek, komposto yapmak ve sıcak suya atarak bir süre bekleterek içmek sağlık için son derece faydalıdır. Ayrıca pilavlarda kullanılan kuş üzümü de kuru üzüm çeşitlerimiz arasında yer almaktadır. Kuru üzümü günde bir avuç tüketmek göz hastalıkları grubuna giren sarı nokta hastalığına yakalanma riskini ortadan kaldırmaktadır. Sitemizde kuru üzüm çeşitlerini ve fiyatlarını sunmaktayız.

Kuru Üzümün Kurutulma Şekli

Çoğu kişi satın aldığı ürünlerin hazırlanış standartları hakkında bilgi sahibi olmak, ürünün steril oluşu konusundan emin olmak ister. Kuru üzümler bu anlamda doğal yollardan toplanan ve güneşin altında bekletilerek kurutulan ürünlerdir. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan kuru üzüm faydaları bakımından çok kıymetli bir gıda ürünüdür. Bu anlamda ilaç firmaları çoğu ilaç yapımında kuru üzümden yararlanmaktadır. Vitamin bakımından büyük bir şifa kaynağı olan kuru üzüm çok fazla tüketilen bir gıdadır.

Kuru Üzüm Antioksidan Özelliği Taşır

Kuru üzümün kuvvetli bir antioksidan oluşu, tıbbi çalışmalar ve bulgularla açıklanmış olan bir detaydır. Sitemizde en taze ve lezzetli doğal kuru üzümler yer almaktadır. Sitemize ulaşarak kuru üzüm fiyatları hakkında bilgi alabilir, sipariş oluşturarak hızlı bir şekilde gönderinizi alabilirsiniz. Tamamen doğal olarak kurutulmuş olan ürünlerimizde, kötü olacak hiçbir içerik bulunmamaktadır. Bizlerden satın aldığınız tüm ürünleri çocuklarınıza güven içinde ve gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz.

Yerli Kuru Meyve Siparişi


İnsan sağlığı için çok faydalı olan meyvelerin, saklanabilmesi ve istenildiği zaman tüketilebilmesi için kurutularak saklanmaktadır. Sekerogluonline.com sitesi olarak tüm müşterilerimize ihtiyaçları olan ürünleri en güvenilir şekilde ve hijyenik olarak paketleyerek satışlarını gerçekleştiriyoruz. Kuru meyve kategori bölümümüzde, gün kurusu kayısı, kuru üzüm, dut kurusu, Kudüs ve Medine hurması, yaban mersini, erik gibi çeşitle meyve kurusu çeşitleri yer almaktadır. Sitemizi üzerinden istediğiniz ürünleri online olarak satın alabilirsiniz. Kuru meyve çeşitlerimizi inceleyebilir ve sitemiz üzerinden uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Taze ve Organik Ürünlerimiz

Online satış yaptığımız sitemizde yer alan tüm ürün çeşitlerini türlerine göre kategorilere ayırdık. Kategori bölümlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri bulabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Kategorilerimiz şu şekildedir;


• Kahve
• Lokum
 Kuru yemiş
• Kuru meyve
• Antep yöresel
• Baharat

Her başlık altında farklı sağlıklı ürünler bulunmaktadır. bitkisel çaylar, zayıflama çayları türlerini sitemiz üzerinden ihtiyacınız olduğu kadar sipariş vererek hemen satın alabiliyorsunuz. İnsan sağlığı için faydalı olan her türlü bitki ve ürünlerine sitemizde rastlayabilirsiniz. Tohumlar ve bitki türlerinin her türlüsüne yer veriyoruz.

Kuru Kayısı

Kuru kayısı ürünleri insan sağlığı için çok faydalıdır ve enerji değeri yüksek ürünlerdir. Kurutulan kayısılar hem daha uzun süre saklanabilmekte ve kurutularak besin değeri artırılabilmektedir. Ülkemizin Malatya bölgesinde yetişen kayısı çeşitlerini kurutulmuş ve özel olarak paketlenmiş olarak sitemiz üzerinden sizleri sunuyoruz. Sitemize üye olabilir ve istediğiniz zaman siparişlerinizi oluşturarak, kuru kayısı ürünlerini ve diğer ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler


Şekeroğlu Online olarak yasalara göre denetimli şekilde hizmetlerimizi veriyoruz. Gıda güvenliği yönetim sistemi sertifikalarımız mevcuttur ve tüm müşterilerimize güvenli hizmetler sunuyoruz. Besin değeri yüksek olan meyve ürünlerinin kurutulmuş olanlarını, dünyanın her yerine güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Online hizmet vererek, oturduğunuz yerden ürünlerimizi satın almanızı sağlıyoruz. Kuru meyvelere ihtiyacınız olduğu zaman en doğru adres sitemizdir ve siparişlerinizi hemen oluşturabileceksiniz.

Kuru Meyve Çeşitleri


Meyveler her mevsimde insan sağlığı için önemlidir ve bazı meyveler kurutularak, istenildiği zaman tüketilebilmektedir. Sitemizde yer alan meyve çeşitlerimizin tamamı kurutulmuş meyve türleridir. Kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı sitemizde yer alan ürünlerden bazılarıdır. Sitemizde sadece kuru meyveler değil çeşitli bitkisel çaylar, tohumlar ve baharat çeşitleri bulunmaktadır.

Online Kuru Meyve Siparişi


Sekerogluonline.com sitemize üyelik oluşturarak tüm ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz. Ürün kategori bölümünden ürün seçer ve sepete ekleyerek satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler ürün türlerine göre 100 gr, 500gr, 1000 gr şeklinde farklı paket ölçülerine sahiptir. Almak istediğiniz miktarı birden fazla paket ekleyerek tamamlayabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız kuru meyve ve tüm ürünlerin alışverişlerinde sizlere SSL sertifikalı güvenli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ödeme işlemleri onaylanan siparişleri aynı gün kargoya veriyor ve özel ambalajı içerisinde herhangi bir zarar görmeden size ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.