Karabiber Çeşitleri

Karabiber Çeşitleri

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Karabiber Nedir?

Türk mutfağında hemen her yemekte ve hemen her türlü tarifte, hatta çeşitli çayların dahi içerisinde yer alabilen bir baharat çeşidi olarak karabiber, yemek masasında da bulunarak her lezzete uygun olduğunu bir defa daha gözler önüne serer. Ancak karabiber, diğer baharatlara göre daha farklı bir özelliğe sahiptir. Şöyle ki, bu baharat her zaman için taze olmalı; kokusu ile aromasını muhafaza etmelidir. Eğer bu keskinlik kaybedilecek olursa hiçbir anlam ifade etmeyecek; karabiber kullanmanın dahi manası kalmayacaktır. İşte bu nedenle pek çok masada ve mutfakta değirmenler içerisinde yer alarak öğütülür öğütülmez kullanılmaktadır.

Karabiberde Tazelik En Büyük Öncelikler Arasında

Tazeliğin bu denli önem taşıdığı bir baharat olarak ifade edilebilecek karabiber, Şekeroğlu Baharat tarafından da bu hassasiyete uygun olarak üretilmekte ve paketlenmektedir. Aynı zamanda karabiber üretiminden hemen sonra paketlenmesi ve bu sayede hava almasının engellenmesi gerekir. Zira hava alması durumunda keskinliği ile kokusunu kaybedecek; ne tadı ne de kokusu kalacaktır. Firmamız da müşterilerine her zaman için çok daha taze ve çok daha kaliteli ürünler sunmak isteyeceğinden dolayı üretim aşamasında son derece titiz davranarak en taze ve en lezzetli haliyle sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Hijyenik Koşullarda Üretim

Üretimdeki her aşamada olduğu gibi paketleme aşamasında da hijyen şartları her zaman için en üst seviyede olacaktır. Bu sayede hem lezzetli, hem geleneksel tadı ile kokusunu muhafaza eden hem de hijyenik ürünleri temin etmeniz mümkün olacaktır. Keza her ürünümüzde olduğu gibi karabiber siparişlerinizde de aynı gün içerisinde ürünlerinizin kargoya verilmesi mümkün olacak; 100 TL üzerinde yaptığınız tüm alışverişlerinizde ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır.

Farklı Karabiber Çeşitlerinin Tamamı Burada

Bilindiği üzere pek çok farklı çeşitte karabiber bulunur. Bu karabiber çeşitlerinin hepsini bir arada bulmak her zaman mümkün olmaz. Ancak sitemizin bu kategorisinde yer alan ürünler, her çeşitte karabiberi bulma olanağını sizlere sağlamaktadır. Bunlar arasında klasik siyah karabiber olduğu gibi kırmızı, beyaz ve yeşil karabiber çeşitleri de yer almakta ve istediğiniz türdeki karabiberler sizler için yine istediğiniz ağırlıkta paketlenecektir. Ayrıca siyah karabiber tercih etmeniz durumunda ister öğütülmüş; ister tane halinde adresinize gönderilecektir.

Karabiberin Faydaları Arasında Neler Gösterilebilir?

Karabiberin pek çok faydası da bulunmaktadır. Bunlar içerisinde her şeyden önce çok kuvvetli bir antioksidan olması gösterilebilir. Vücut direncini artırdığı da bilinen bu baharat türü, tüm bunların yanında aynı zamanda anti bakteriyel ve antibiyotik özellik de taşıyacaktır. Yani pek çok enfeksiyona karşı karabiberi kullanarak mücadele etmek çok daha kolay olacaktır. Öksürüğün yanı sıra pek çok mide ve bağırsak hastalığına da iyi geldiği kanıtlanmış olan karabiber; öğütülmüş halde daha çok tercih edilmesine rağmen çeşitli yemek ve tariflerde pek tabii tane haliyle de kullanılabilmektedir.

Uygun Baharat Fiyatları

Şekeroğlu firması olarak baharat satışı konusunda da gereken desteği tüm müşterilerimize sunmaktayız. Baharat çeşitlerinin hepsi en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Firma olarak baharat çeşitlerimizle 7/24 aktif olan online sitemiz her zaman aktiftir. Taze ve güvenli baharat çeşitlerimizle her zaman satışlarımız mevcuttur. Baharat siparişleriniz için online sitemize erişim sağlayarak sepete ekleyip kredi kartıyla satışlar başlamıştır. Baharat ihtiyaçlarınızı karşılamak için Şekeroğlu ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Baharat, Antep Yöresel Ürünler, kahve ve kurutulmuş meyve satışımız her zaman devam etmektedir. Yöresel lezzetler ve diğer malzeme satışı için bize hemen ulaşın.

Baharat Çeşitlerimizle Her Zaman Buradayız

Şekeroğlu firması olarak tüm baharat çeşitlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Taze çekilmiş karabiber, pul biber çeşitleri ve diğer taze baharatlar için Şekeroğlu online sitemiz her zaman sizlerle olmaya devam etmekteyiz. Ekonomik fiyatlarla sitemizden ayrılamayacaksınız. Her türlü baharat çeşitleri için hemen bize ulaşın. İstediğiniz miktarda baharat isteminde bulunabilirsiniz. Özel baharatlar kaliteli ambalajlarla kaplanıp satışa sunulmaktadır. Tüm baharatlar en kısa sürede talepte bulunan müşterilerimize iletilmektedir.

Baharat Çeşitleriyle Özel Kargo Fırsatı

Baharat çeşitlerimiz aynı kalitede olup online sitemizde aktif olarak yer almaktadır. Kimyon, karabiber, kırmızıbiber, sumak, tuz, İpek pul biber, Urfa isot biber ve daha başka baharat çeşitlerimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin mutfağında yer almaktayız. Aynı gün kargo ile tüm paketleriniz anında sizlere ulaştırılacaktır. Hijyenik alanlarda paketlenen baharatlar kısa sürede ulaştırılmaktadır. 35 yıldır değişmeyen kalite ve özen halen devam etmektedir. 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo sunulmaktadır. İstediğiniz an online baharat alışverişi yapmak için bize güvenin. Baharat üretiminde farkımız kalitemizden ileri gelmektedir. Hijyenik kalite ve özen her zaman bizim işimiz olmuştur. Profesyonel ekibimiz online olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Özel Sertifikalarla Kaliteli Baharatlar

Baharat, lokum, antep yöresel lezzetler, kuru meyve, kahve çeşitlerimiz için hemen online sitemize erişim sağlayın. Şekeroğlu baharat olarak bize hemen ulaşın. Tüm ürünlerimiz üretim sürecinde kalite yönetim sistemi ISO 9001, çevre yönetim sistemi Iso 14001 belgeleri ile tüm üretimler özenle yapılmaktadır. Şeker oğlu online sitemizde aradığınız her baharat anında bulunmaktadır. Yemeklere kullanılan baharat temini için bize ulaşın. Şekeroğlu baharat üretim kalitesiyle her zaman buradayız.

Baharatlarda Güvenli Kargo

Tüm baharat çeşitlerimiz online satış platformunda aktif olarak yer almaktadır. Hızlı teslimat ile her zaman sizin yanınızdayız. Tüm baharatların gönderimi sırasında gereken özen her zaman gösterilmektedir. Tüm baharat seçenekleri için hemen bize ulaşın. Kalite ve güven için her zaman yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Tüm baharat çeşitlerimizin hepsi hijyenik ortamlarda üretilen tüm lokum çeşitlerimiz ve diğer ürünlerimizle her zaman burada olmaya devam etmekteyiz. Tüm aromatik baharatlar tarafımızca sizlere sunulmaktadır. Güvenli kargomuzla buradayız.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.