hurma.jpg (153 KB)

Hurma Çeşitleri

Filtreler

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Hurma Çeşitleri

İnternet üzerinden hurma siparişi verecek olanlar elbette tereddüt içerisinde bulunabilir. Zira hurma çeşitlerinin yeteri kadar taze ve hijyenik bir şekilde ellerine ulaşmayabileceğini düşünür. Ancak bizim firmamızdan temin ettiğiniz hurma çeşitleri her zaman için hem hijyen hem lezzet hem de tazelik bakımından beklentilerinizi aşacak, aradığınız kaliteyi sizlere her yönden sunmayı başaracaktır. Ayrıca en kaliteli hurma çeşitlerini en makul fiyatlar üzerinden satın almanız da mümkün olabileceğinden dolayı en nitelikli fiyat ve fayda dengesini bizim firmamızda bulacağınıza şüphe yoktur.

Geleneksel Lezzete Sahip Hurmalar

Sitemizde yer alan her türlü hurma çeşidi sizlere geleneksel lezzetiyle ulaşacaktır. Aynı zamanda bu hurma çeşitlerinin geleneksel tatlarını ve aynı zamanda tazeliklerini muhafaza etmesi adına her daim özel ambalajlama teknikleri ile sizlere ulaştırıyoruz. Öncelikli olarak hurma çeşitlerimizi dışarı ile hiçbir şekilde temas etmeyecek ve hava almayacak şekilde paketliyoruz. Üstelik bu sayede sadece tazeliği değil; hijyeni de layıkıyla korumuş oluyoruz. Beklentilerinizi aşacak tazelik ve hijyen için ambalajlama işlemlerine çok büyük özen gösteriyoruz.

Hurmanın Faydaları

Sitemizde sizlere sunduğumuz hurma faydaları adeta saymakla bitmeyecek kadar fazla. Ancak öncesinde hurmanın çok iyi bir enerji kaynağı olduğunu da ifade etmekte yarar var. Zira hurma içeriğindeki karbonhidratların neredeyse tamamını kaliteli kaynaklardan elde ediyor. Hal böyle olunca da uzun süre enerjik kalmak üstelik bu enerjiyi çok kısa sürede elde etmek mümkün olabiliyor. Buna ek olarak hurma içerisindeki vitaminler ve lif ile de insan bünyesi için olmazsa olmaz lezzetlerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Ayrıca hurma, folik asit yönünden de hayli zengin bir besin olduğundan hekimler tarafından gebelikte de ek besin olarak tavsiye edilmektedir. 

Hurma Çeşitleri

Sitemizden hurma satın almak istediğiniz zaman iki farklı seçenek ile karşılaşıyorsunuz. Bunlardan bir tanesi Kudüs hurması. Sizlere sunduğumuz bir diğer hurma çeşidi ise Medine hurması. Her ikisi de birbirindne lezzetli ve taze olmakla birlikte birkaç temel farkları bulunduğunu ifade etmek de mümkün. Medine hurması, diğer hurma çeşidine kıyasla daha küçük boyutlara sahiptir. Aynı zamanda daha açık bir rengi bulunur. Boyutundan dolayı daha ziyade atıştırmalık olarak tercih edilir. Kudüs hurması ise daha klasik bir hurma lezzetine sahip olmakla birlikte nispeten daha büyük boyutlardadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.