Hurma Çeşitleri

Hurma Çeşitleri

Filtreler

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Hurma Çeşitleri

İnternet üzerinden hurma siparişi verecek olanlar elbette tereddüt içerisinde bulunabilir. Zira hurma çeşitlerinin yeteri kadar taze ve hijyenik bir şekilde ellerine ulaşmayabileceğini düşünür. Ancak bizim firmamızdan temin ettiğiniz hurma çeşitleri her zaman için hem hijyen hem lezzet hem de tazelik bakımından beklentilerinizi aşacak, aradığınız kaliteyi sizlere her yönden sunmayı başaracaktır. Ayrıca en kaliteli hurma çeşitlerini en makul fiyatlar üzerinden satın almanız da mümkün olabileceğinden dolayı en nitelikli fiyat ve fayda dengesini bizim firmamızda bulacağınıza şüphe yoktur.

Geleneksel Lezzete Sahip Hurmalar

Sitemizde yer alan her türlü hurma çeşidi sizlere geleneksel lezzetiyle ulaşacaktır. Aynı zamanda bu hurma çeşitlerinin geleneksel tatlarını ve aynı zamanda tazeliklerini muhafaza etmesi adına her daim özel ambalajlama teknikleri ile sizlere ulaştırıyoruz. Öncelikli olarak hurma çeşitlerimizi dışarı ile hiçbir şekilde temas etmeyecek ve hava almayacak şekilde paketliyoruz. Üstelik bu sayede sadece tazeliği değil; hijyeni de layıkıyla korumuş oluyoruz. Beklentilerinizi aşacak tazelik ve hijyen için ambalajlama işlemlerine çok büyük özen gösteriyoruz.

Hurmanın Faydaları

Sitemizde sizlere sunduğumuz hurma faydaları adeta saymakla bitmeyecek kadar fazla. Ancak öncesinde hurmanın çok iyi bir enerji kaynağı olduğunu da ifade etmekte yarar var. Zira hurma içeriğindeki karbonhidratların neredeyse tamamını kaliteli kaynaklardan elde ediyor. Hal böyle olunca da uzun süre enerjik kalmak üstelik bu enerjiyi çok kısa sürede elde etmek mümkün olabiliyor. Buna ek olarak hurma içerisindeki vitaminler ve lif ile de insan bünyesi için olmazsa olmaz lezzetlerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Ayrıca hurma, folik asit yönünden de hayli zengin bir besin olduğundan hekimler tarafından gebelikte de ek besin olarak tavsiye edilmektedir. 

Hurma Çeşitleri

Sitemizden hurma satın almak istediğiniz zaman iki farklı seçenek ile karşılaşıyorsunuz. Bunlardan bir tanesi Kudüs hurması. Sizlere sunduğumuz bir diğer hurma çeşidi ise Medine hurması. Her ikisi de birbirindne lezzetli ve taze olmakla birlikte birkaç temel farkları bulunduğunu ifade etmek de mümkün. Medine hurması, diğer hurma çeşidine kıyasla daha küçük boyutlara sahiptir. Aynı zamanda daha açık bir rengi bulunur. Boyutundan dolayı daha ziyade atıştırmalık olarak tercih edilir. Kudüs hurması ise daha klasik bir hurma lezzetine sahip olmakla birlikte nispeten daha büyük boyutlardadır.

Yerli Kuru Meyve Siparişi


İnsan sağlığı için çok faydalı olan meyvelerin, saklanabilmesi ve istenildiği zaman tüketilebilmesi için kurutularak saklanmaktadır. Sekerogluonline.com sitesi olarak tüm müşterilerimize ihtiyaçları olan ürünleri en güvenilir şekilde ve hijyenik olarak paketleyerek satışlarını gerçekleştiriyoruz. Kuru meyve kategori bölümümüzde, gün kurusu kayısı, kuru üzüm, dut kurusu, Kudüs ve Medine hurması, yaban mersini, erik gibi çeşitle meyve kurusu çeşitleri yer almaktadır. Sitemizi üzerinden istediğiniz ürünleri online olarak satın alabilirsiniz. Kuru meyve çeşitlerimizi inceleyebilir ve sitemiz üzerinden uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Taze ve Organik Ürünlerimiz

Online satış yaptığımız sitemizde yer alan tüm ürün çeşitlerini türlerine göre kategorilere ayırdık. Kategori bölümlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri bulabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Kategorilerimiz şu şekildedir;


• Kahve
• Lokum
 Kuru yemiş
• Kuru meyve
• Antep yöresel
• Baharat

Her başlık altında farklı sağlıklı ürünler bulunmaktadır. bitkisel çaylar, zayıflama çayları türlerini sitemiz üzerinden ihtiyacınız olduğu kadar sipariş vererek hemen satın alabiliyorsunuz. İnsan sağlığı için faydalı olan her türlü bitki ve ürünlerine sitemizde rastlayabilirsiniz. Tohumlar ve bitki türlerinin her türlüsüne yer veriyoruz.

Kuru Kayısı

Kuru kayısı ürünleri insan sağlığı için çok faydalıdır ve enerji değeri yüksek ürünlerdir. Kurutulan kayısılar hem daha uzun süre saklanabilmekte ve kurutularak besin değeri artırılabilmektedir. Ülkemizin Malatya bölgesinde yetişen kayısı çeşitlerini kurutulmuş ve özel olarak paketlenmiş olarak sitemiz üzerinden sizleri sunuyoruz. Sitemize üye olabilir ve istediğiniz zaman siparişlerinizi oluşturarak, kuru kayısı ürünlerini ve diğer ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler


Şekeroğlu Online olarak yasalara göre denetimli şekilde hizmetlerimizi veriyoruz. Gıda güvenliği yönetim sistemi sertifikalarımız mevcuttur ve tüm müşterilerimize güvenli hizmetler sunuyoruz. Besin değeri yüksek olan meyve ürünlerinin kurutulmuş olanlarını, dünyanın her yerine güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Online hizmet vererek, oturduğunuz yerden ürünlerimizi satın almanızı sağlıyoruz. Kuru meyvelere ihtiyacınız olduğu zaman en doğru adres sitemizdir ve siparişlerinizi hemen oluşturabileceksiniz.

Kuru Meyve Çeşitleri


Meyveler her mevsimde insan sağlığı için önemlidir ve bazı meyveler kurutularak, istenildiği zaman tüketilebilmektedir. Sitemizde yer alan meyve çeşitlerimizin tamamı kurutulmuş meyve türleridir. Kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı sitemizde yer alan ürünlerden bazılarıdır. Sitemizde sadece kuru meyveler değil çeşitli bitkisel çaylar, tohumlar ve baharat çeşitleri bulunmaktadır.

Online Kuru Meyve Siparişi


Sekerogluonline.com sitemize üyelik oluşturarak tüm ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz. Ürün kategori bölümünden ürün seçer ve sepete ekleyerek satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler ürün türlerine göre 100 gr, 500gr, 1000 gr şeklinde farklı paket ölçülerine sahiptir. Almak istediğiniz miktarı birden fazla paket ekleyerek tamamlayabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız kuru meyve ve tüm ürünlerin alışverişlerinde sizlere SSL sertifikalı güvenli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ödeme işlemleri onaylanan siparişleri aynı gün kargoya veriyor ve özel ambalajı içerisinde herhangi bir zarar görmeden size ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.