Ev Yapımı Antep Salça

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Antep Salçası

Türk mutfağının olmazsa olmaz ögelerinden bir tanesi olan salçayı özlediğiniz ev usulü yöntemlere göre üretiyor, aradığınız kaliteyi Antep salçası çeşitlerimiz ile sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda salça üretiminde hijyene ve malzeme kalitesine de önem veriyor, ürünlerimizin tamamında olduğu gibi Antep salçası çeşitlerimizden de memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Ev Yapımı Antep Salça Çeşitleri

Sitemizde sizlere özel pek çok Antep salçası çeşidi sunulmaktadır. Bunlar içerisinden dilediğinizi tercih ederek mutfak alışkanlıklarınızı ve yapacağınız yemekleri tatlandırabilir, çok daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Zira salça her zaman için Türk mutfağında benzersiz bir yere sahip olmuştur. Antep salçası da şüphe yok ki salçalar arasında başı çekenlerden bir tanesidir. Bu bağlamda üretiminde de lezzetinde de geleneksel yöntemlerden hiçbir zaman vazgeçilmemesi gerekir. Hal böyle olunca bu kategoride yer alan Antep salçası çeşitleri her zaman için sizlerin beklentilerine uygun bir şekilde, tamamıyla ev usulü üretilmektedir. Özlediğiniz o geleneksel tadı rahatlıkla bulabileceğinizden bu sayede emin olabilirsiniz.

İstediğiniz Türde Salçalar Burada

Bu kategori içerisinde yer alan Antep salçası çeşitlerinden birincisi domates salçasıdır. Acı ile arası iyi olmayan ve yemek tariflerinde ağırlıklı olarak bu türde salçaya alışkın olanlar ev usulü imal edilmiş bu domates salçasından yana tercihini kullanabilirler. Bunun yanı sıra sitemizde biber salçası çeşitleri de sunulmaktadır. Bu türde bir Antep salçası tercih etmek isterseniz de acı ya da tatlı olmak üzere iki ayrı seçeneğiniz olacaktır. Her ikisi de birbirinden lezzetli olmakla beraber damak zevkiniz ve yapacağınız yemekler tercihinizde etkili olacaktır. Özetle Antep salçası dendiği zaman domates, biber ya da acı, tatlı olmak üzere her türden salça bu sitede beğenilerinize sunulmuş durumdadır.

Güneşte Kurutulmuş Biber Salçası

Salça üretimi, geleneksel yöntemlerle gerçekleştirilmek durumunda olmakla beraber tazeliğini de korumalıdır. Bu nedenle sipariş ettiğiniz güneşte kurutulmuş Antep salçası çeşitlerini özenli bir şekilde paketliyor, dış ortam ve hava ile temas etmesini engelleyerek hem geleneksel tatlarını hem de tazeliklerini korumaya gayret ediyoruz. Aynı zamanda siparişleriniz bize gün içerisinde ulaşırsa Antep salçası siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz. 

Doğal Güneş Salçaları

Bizden sipariş edeceğiniz Antep salçası çeşitleri, imalatında özenle seçilen malzemeler sayesinde benzersiz bir lezzete ve geleneksel tada sahiptir. Ev usulü üretimde senelerdir birlikte çalıştığımız müesseselerden aldığımız biber ve domatesleri tek tek kontrol ediyor, organik üretim üretildiğinden ve sizleri memnun edecek kaliteye sahip olduklarından emin olduktan sonra üretimlerini titizlikle ve hijyenik ortamlarda gerçekleştiriyoruz. Antep salçası ürünlerimizde özlediğiniz lezzeti bulmanız adına oldukça dikkatli davranıyor, sağlığınız ve damak zevkiniz açısından uygun olmayan hiçbir duruma da hiçbir şekilde göz yummuyoruz.

Antep Yöresel Ürün Çeşitleri


Gaziantep yerel ürünleri ile ünlü bir ilimizdir ve sitemizde bu bölgede üretilen ürünlerin online satışlarını yapıyoruz. Sitemizde Antep fıstığı çeşitleri bulunmakta ve yılın her mevsiminde müşterilerimize temin ediyoruz. Sitemizde çok farklı ürünlere yer verdiğimiz için Antep yöresel ürünler kategori bölümümüzde, başka yerde bulamayacağınız, Antep kahvaltılık çeşitlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Şekerogulları baharat olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için satış hizmetlerimizi online sitemiz üzerinden sunuyoruz.

Antep Tatlı Ürünleri


Antep bölgemiz acı baharat ürünleri kadar ünlü olduğu gibi şekerleme ve tatlı ürünleri ile de meşhurdur. Antep yöresel şekerleme ürünleri arasında kaliteli ürünleri bulabilir ve sitemizdeki ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz. 

Şekerleme ürün çeşitleri şunlardır;
• Lokum
• Antep fıstık ezmesi
• Cevizli sucuk
• Üzüm pestili
• Antep Fıstıklı muska
• Antep fıstıklı cezerye

Bu ürünler ikramlık ürünlerdir ve sitemizden satın alarak sevdiklerinize hediye edebilir, evinizde ailenizle birlikte güvenli olarak tüketebilirsiniz. Pekmez ve helva ürünleri kahvaltılık olarak kullanılabilen ürünlerdir.

Organik Antep Ürünleri

Firmamız, insan sağlığına önem vermekte ve yöresel ürünlerden oluşturulan Antep salçası çeşitleri ve doğal ekşi soslar sitemizden satın alabileceğiniz ürünler arasında bulunmaktadır. Gaziantep bölgesine özgü doğal ürünler ülkemizin her yerinde ilgi görmekte ve insanlar bu ürünleri satın alarak kullanmak istemektedir. online olarak güvenli hizmet verdiğimiz için en kaliteli organik ürünleri sağlık şartlarına uygun şekilde paketlenmiş olarak satın alabiliyorsunuz.
Kuruluklar
Sitemizin Antep yöresel kategori başlığında, Antep dolmalık – kuruluklar, Antep salçası, Nar ekşili soslar, Antep kahvaltılıklar gibi ürün çeşitleri yer almaktadır. Antep dolmalık – kuruluklar ürünleri arasında, dolmalık kuru acı biber, dolmalık kuru patlıcan, kuru bamya, kuru tatlı biber, dolmalık kuru kabak, dolmalık kuru acur gibi tüm ürün çeşitlerimiz mevcuttur. Sitemiz her kesime hitap edebilmek için tüm yöresel ürün çeşitlerine yer vererek insanların bizim sayesinde Antep ürünlerini tüketmelerine aracılık ediyoruz.

Taze ve Yeni Mahsul Antep Ürünleri

Sekerogluonline.com sitemiz kesintisiz erişim yapılabilen ve ürün çeşitlerini sürekli güncelleyerek çoğaltan bir alışveriş sitesidir. Tüm kullanıcılara en güvenilir alışverişlerin yapılmasını sağlamaktadır. Sağlıklı yöresel ürünleri, sağlık şartlarına göre özel olarak paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz. Tüm hizmetlerimiz, kalite standartlarına uygun olarak sunulmakta ve firmamız gerekli olan güvenlik sertifikalarına sahip olarak sektörde güvenli hizmet vermektedir. Satışını yaptığımız ürünleri gönül rahatlığı içerisinde satın alabilir ve tüketebilirsiniz. Antep yöresel ürünlerimiz, Antep bölgesinde yetiştirilen ve üreticiler tarafından hazırlamış ürünlerdir.

Güvenli Alışveriş

Online işlemlerde güvenli hizmet verebilmek önemlidir. Firmamız, kullanıcılarımızdan üyelik oluşturmalarını ve üyelik hesapları üzerinden istedikleri ürünleri istedikleri oranda satın almalarını sağlamaktadır. Online alışveriş sitemizde, ürün sayfasında bulunan ürün seçilerek ürün ile ilgili özellikler öğrenilebilmektedir. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ile satın almak istediğiniz ürünler için sorunsuz ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Siparişleriniz onaylandığında kargo ile adresinize güvenli ulaştırılmasını sağlıyoruz.

ev-yapimi-antep-salcasi.jpg (125 KB)

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.