Çifte Kavrulmuş Lokum Çeşitleri

Filtreler

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Çifte Kavrulmuş Lokum

Türk kültüründe ve mutfağında en önemli ögelerden bir tanesi de lokum olmakla birlikte lokumlar arasında da elbette çifte kavrulmuş lokum bambaşka bir yere sahiptir. Çifte kavrulmuş lokum, çok yönlü bir yiyecek olarak da gayet tabii düşünülebilir. Söz misali çifte kavrulmuş lokum hem keyifli ve lezzetli, aynı zamanda tatlı isteğini mümkün olan en zararsız yoldan bastıracak bir yiyecektir. Bunun yanı sıra çifte kavrulmuş lokum ikram etmek adına da benzersiz bir seçenektir ve ikram tepsilerini görenler elbette memnuniyet duyacaktır. Son olarak çifte kavrulmuş lokum eşsiz bir hediye fikri olarak da görülebilir. Güzel bir paketleme ile bu hediyeden de memnun olmayacak kişi neredeyse yoktur.

Çifte Kavrulmuş Lokum Çeşitleri

Sitemizde çifte kavrulmuş lokum seçenekleri arasında sizleri en çok memnun edecek olanlardan bir tanesi de çifte kavrulmuş boz Antep fıstıklı özel lokumdur. Bu lokum, firmamız tarafından özel üretilen ve ender bulunan bir tarif olduğundan da beklentilerinizi karşılamaktan çok daha fazlasını yapacağı kesindir. Aynı zamanda bu ürünümüz içeriğindeki bol malzeme ile de gönülleri fethetmekten çok daha fazlasını yapacaktır. Halihazırda pek çok insan tarafından fazlaca tüketilen ve çok sevilen Antep fıstığı, bu atıştırmalığın içerisinde benzersiz bir uyum yakalayacak; tadına bakanları da kendisine bir defa daha hayran bırakacaktır. Çifte kavrulmuş lokum ile boz Antep fıstığı alışkın olunmasa da vazgeçilemeyecek bir tat haline gelecek, tadını damaklarda bırakacaktır. Portakallı veya narlı fındıklı lokum çeşitlerimizi de bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Kaliteli Lokumlar

İmal ettiğimiz tüm ürünlerde hijyen koşullarını her zaman için en üst standartlarda tutuyoruz. Bunun yanı sıra ürünlerimizde sizleri memnun edecek kalitede ve lezzetteki malzemeleri kullanıyoruz. Bu malzemeleri tedarik ettiğimiz yer her neresi olursa olsun niteliklerinden emin oluyor; doğallığından emin olmadan asla tedariki gerçekleştirmiyoruz. Ayrıca yine hiçbir ürünümüzde katkı maddesi ya da sağlığa zararı olacak yapay ürünler kullanmıyoruz. Bu sayede hem sizlerin hem de ailenizin gönül rahatlığı ile tüketebileceği atıştırmalıklar imal ediyoruz.

Tamamen Doğal Lokumlar

Sizlere sunduğumuz çifte kavrulmuş lokum çeşitlerimizi tatlandırma işlemleri sırasında asla yapay tatlandırıcılara yer vermiyoruz. Hem lezzetiyle sizleri büyülemesi hem de beklentilerinizi aşacak bir kalitede olması adına daima yüzde yüz doğal pancar şekerinden yararlanıyoruz. Ayrıca çifte kavrulmuş lokum ürünlerimizde kullandığımız kuru yemişlerin de organik olduğundan yüzde yüz emin oluyoruz. Bu sayede aradığınız, özlediğiniz lezzetleri sizlere rahatlıkla sunabiliyoruz.

Dilediğiniz Şekilde Satın Alın

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi çifte kavrulmuş lokum çeşitlerinde de sizlere birden fazla ambalaj seçeneği sunuyoruz. Bunlar 250 gram, 500 gram ve 1 kilogram olmak üzere taleplerinize göre değişkenlik gösteriyor. Bu sayede dilediğiniz miktarda ve dilediğiniz şekilde çifte kavrulmuş lokum temin etme olanağını sizlere sunuyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.