İnce Fitil Lokum Çeşitleri

Filtreler

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

İnce Fitil Lokum

Lokum her zaman için Türk kültürünün en önemli hediyelik eşyaları ve atıştırmalık; aynı zamanda ikramlık yiyeceklerinden bir tanesi olmakla birlikte, ince fitil lokum da bu ailenin en kıymetli üyelerinden biridir. Sitemizde de hem en lezzetli hem de en kaliteli ve taze fitil lokum çeşitlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan fitil lokum çeşitleri son derece geniş bir seçenek yelpazesi ile sizlere sunulmaktadır. Meyveli ve kuru yemişli fitil lokumların yanı sıra daha klasik tatlar arayanlar da aradıklarını tam olarak bu kategori içerisinde bulabilirler. Aynı zamanda onca yıllık deneyimin bize aşıladığı kalite her ürünümüzde olduğu gibi fitil lokumlarda da tavizsizdir.

Özel Aromalı İnce Fitil Lokum Çeşitleri 

Fitil lokumların son derece özel tarifleri de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bunlar arasında en çok dikkat çekenlerden bir tanesi ise kadayıflı ve antep fıstıklı fitil lokum olarak tanınır. Hem sıra dışı hem de lezzetli bir seçenek arayanlar açısından ise adeta birebirdir. Bunun yanı sıra sitemizde sütlü fıstıklı çeşidi ve ballı fıstıklı çeşidi de diğer sıra dışı tatlar arasında yerini almıştır. Her biri lezzet ve tazelik bakımından sıra dışı, alışılmadık ancak vazgeçilmesi mümkün olmayan deneyimler vaat etmektedir.

Meyveli Fitil Lokum Çeşitlerimiz

Pek çok meyveden imal edilen fitil lokum çeşitleri de sitemizde fazlasıyla yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de elmalı olanıdır. İçerisindeki taze fıstık ile mükemmel bir ikili oluşturan bu ürünümüz, diğer meyveli fitil lokumların da denemeye değer olduğunu kanıtlar. Diğer meyveli fitil lokumlar ise narlı, portakallı, böğürtlenli, limonlu ve gül yapraklı fitil lokumdur. Tüm fitil lokumların içerisinde taze ve lezzetli, aynı zamanda organik Antep fıstıkları kullanılmaktadır. Bu sayede fitil lokumların lezzeti de ikiye katlanmaktadır.

Karışık Fitil Lokum

Elbette bu denli geniş seçenek olanağı arasından tek bir tercih yapmak bazen çok zor olabilir. Biz de bunun için karışık fitil lokum paketi hazırlıyoruz. Hem atıştırmalık hem de benzersiz bir hediyelik fikri olarak karışık fitil lokum paketimiz sizlere tüm çeşitlerimizi deneme ve kalitemizden emin olma imkanı da sunacak. Diğer fitil lokum çeşitlerimizi ise  250 gram, 500 gram ve 1 kilogramlık paketler halinde satışa sunuyoruz. Aynı zamanda istediğiniz ağırlıktaki paketlerden istediğiniz sayıda hazırlayarak adresinize gönderiyoruz.

Taze Lokum Garantisi

Lokumlarımız da her türlü ürünümüzde olduğu gibi hijyenik koşullarda üretilmekte ve paketlenmektedir. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan lokumların tamamı en taze haliyle sizlere ulaşması adına hava almayacak ve dışarı ile temas etmeyecek şekilde paketlenir. Siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir ve böylelikle en kısa süre içerisinde sizlere ulaşması sağlanır. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.