Yeni

Mecitefendi Zencefil Propolisli Harnup Özü 250 ml

Ürün Kodu : BY-070
33,90 TL
kargo-bedava.png (106 KB)
yerli_uretim.png (13 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Mecitefendi Zencefilli&Propolisli Harnup Özü 

   
  Bir kovan içindeki en iyi savunma mekanizması olan propolis; sağlık için vazgeçilmez bir kaynak olan zencefil ve keçiboynuzu ile birleşiyor ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için ortaya meciteendi zencefil&propolisli harnup özü çıkıyor.
  Propolis faydaları arasında; bağışıklık güçlendirme, pek çok rahatsızlık için önleyici olma gibi özellikler yer alıyor. Özellikle, grip gibi virüs kaynaklı enfeksiyonların önlenmesinde önemli bir rol oynayan propolisi; çocuklar, yetişkinler ve yaşlılar tüketebilir. Propolis kullanımı oldukça kolaydır. Bir tatlı kaşığı propolisi direkt yutarak veya içeceklerinize karıştırarak içebilirsiniz.

  Propolis doğal bir bağışıklık güçlendiricidir. Düzenli olarak tüketildiğinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Propolis kullanımı düzenli olmalıdır. Faydalarını kısa ve uzun sürede görebileceğiniz propolisi özellikle bağışıklığı düşük kişiler kullanmalıdır.

  Harnup yani keçiboynuzu içerikli olan bu doğal mucize, kalsiyum açısından zengin olması sebebi ile de bağışıklık sistemine olumlu anlamda destek sağlar. Fosfor ve kalsiyum açısından oldukça zengin olan keçiboynuzu kalp sağlığı için de oldukça faydalıdır. Vücudumuzdaki zararlı bakterilerin ölmesinde de rol alan keçiboynuzu; kansızlık ve guatr hastalığına da iyi gelmektedir.

  Zencefilin, mide, sindirim sistemi, enfeksiyon, kanser gibi birçok alanda faydaları bulunmaktadır. Alternatif tıp alanında da çok kullanılan, kış aylarının vazgeçilmezi zencefil, kendisi gibi faydalı olan propolis ve harnup ile birleşerek iyi bir koruma kalkanı haline gelir.
  Zencefil, keçiboynuzu ve propolisin birleşiminden oluşan bu doğal mucize sağlığınız için  biçilmiş kaftan görevindedir. Düzenli olarak kullandığınız da faydalarını göreceğiniz bu karışım hastalıklara karşı bir kalkan görevi görecektir.
  Günlük olarak tüketebileceğiniz mecitefendi zencefil&propolisli harnup özü, hastalıklar için iyi bir koruma sağlarken, bağışıklık sisteminizi de güçlendirecek ve sağlıklı yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelecek.


  Zencifil Propolisli Harnup Özü Nasıl Kullanılır?

  Zencifilli Propolisli Harnup Özü sabah ve akşam olarak 1 tatlı kaşığı içilerek kullanılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.