Sultan Lokum Çeşitleri

Filtreler

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sultan Lokum

Türk mutfağının olmazsa olmaz ögeleri arasında yer alan lokumun pek çok çeşidi bulunsa da sultan lokum bunlar içerisinde hem en popüler olanlardan hem de en çok sevilenlerden biridir. Hal böyle olunca da bu lezzeti imal eden ve pazarlayan pek çok firma bulunur. Ancak ne var ki gerçek kaliteyi ve aranan lezzeti, aynı zamanda tazeliği bulmak çok zordur. İşte bizler bu soruna çözüm buluyoruz. Her zaman için en taze, en lezzetli ve geleneksel tadı en iyi şekilde yansıtan sultan lokum çeşitlerini sitemizde rahatlıkla bulabilmenize ve sipariş edebilmenize olanak tanıyoruz.

En Taze Lokum Çeşitleri

Sitemizde yer alan sultan lokum çeşitlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi de her zaman için en taze haliyle elinize ulaşacak olmasıdır. Bilindiği üzere lokum her daim kıvamında tüketilmesi gereken bir atıştırmalıktır. Dolayısıyla bu tazeliği yitiren bir lokum ne atıştırmalık olarak keyif verecek ne de hediyelik olarak etik bir seçenek olacaktır. Siparişinizin en kısa zamanda elinize ulaşacak olmasını, mesai saatleri içerisinde bize ulaşan siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya vererek sağlıyoruz. Eğer siparişiniz mesai saatleri dışında bize ulaşırsa da sonraki ilk iş gününde kargoya teslim ederek taze haliyle sultan lokum paketinizi teslim almanızı sağlıyoruz.

Yüzde Yüz Doğal Lokumlar

Lokumlarımızın  üretiminde her zaman için yüzde yüz doğal ürünlerden istifade ediyoruz. Bunlardan bir tanesi de tatlı ürünlerimizde istifade ettiğimiz şeker. Hiçbir zaman yapay tatlandırıcılar ya da sağlığa zararlı diğer maddeler imalat aşamasında yer almıyor. Her daim yüzde yüz doğal pancar şekeri ve doğal ürünlerden yararlanıyoruz. Şüphe yok ki bu ürünlerimize sultan lokum içerisinde kullandığımız diğer maddeler de dahil. Örnek olarak sultan lokum imalatında yararlandığımız kuru yemiş ve benzeri ürünlerin de yüzde yüz doğal üretildiğinden emin oluyoruz. Antep fıstıklı ve fındıklı sultan lokumlar hindistan cevizi kaplamasıyla klasik ama sevilen lokum çeşidi olarak doğal ve taze olarak size ulaşacaktır.

Üstün Hijyen Standartları ile Üretilen Ürünler

Lokumlarımızın imalatında kullandığımız malzemelerin doğallığı ve kalitesinin yanı sıra bu ürünlerin üretiminde sağladığımız üstün hijyen standartları ile de sizlerin damak zevkine ve sağlığına ne kadar çok önem verdiğimizi ispat ediyoruz. Üretimin ilk aşamasından itibaren ürünlerimiz paketleninceye kadar üstün hizmet standartlarımızı sürdürüyoruz. Paketleme sırasında da ürünün dış ortamla en ufak bir teması olmamasına; aynı zamanda hava almamasına dikkat ediyoruz. Üstelik bu sayede sultan lokum siparişlerinizin elinize taze bir şekilde ulaşmasını da sağlıyoruz.

Farklı Lokum Seçenekleri

Sitemiz üzerinden vereceğiniz sultan lokum siparişlerinizi dilediğiniz gramajda ve dilediğiniz miktarda hazırlayabiliriz. İsterseniz ayrı ayrı ambalajlar halinde; isterseniz toptan sipariş vermeniz mümkün olmakla birlikte her türlü sultan lokum siparişlerinizi 500 gram ve 1 kg olmak üzere farklı farklı ambalaj tiplerinde de hazırlamamız mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.