sarma-lokum-cesitleri.png (32 KB)

 Sarma Lokum

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Şekeroğlu Sarma Lokum


Lokum herkesin bildiği gibi Türkiye’de üretilen ve dünyaca ünlü bir tatlı çeşididir. Türkiye mutfağına ait olan lokumun varlığı 15. Yüzyıldan bu yana bilinse de 17. Yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu içerisinde yaygınlaşmıştır.
Şekeroğlu olarak onlarca ülkeye lokum ihracatı yaparak Türk lokumlarını dünyaya tanıtıyoruz. Büyük bir titizlikle hazırladığımız lokumlar herhangi bir katkı maddesi, glikoz ve gıda boyası gibi sağlığa zararlı içerikleri barındırmadığından tüketici sağlığını oldukça önemsiyor ve hassas davranıyoruz.
Uygun fiyatlı lokumların içerisinde olmayan ve tüm lokumlarımızın içerisinde bulunan doğal pancar şekeri, orijinal çikolata, gerçek meyve özleri ve taze kuruyemişler lokumlarımıza bambaşka tat ve lezzet vermektedir.

Şekeroğlu Lokumlarının Lezzetinin Sırrı


Şekeroğlu birbirinden lezzetli, içerisinde insan sağlığı açısından zararlı maddeleri bulundurmayan ve doğal maddeler ile üretilen lokumlar üretmektedir. Diğer uygun fiyatlı lokumların aksine içerisinde gıda boyası, katkı maddesi ve glikoz gibi maddeleri içermez. Orijinal Çikolata, gerçek meyve özleri, doğal pancar şekeri ve taze kuruyemişler ile hazırlanarak yapılan bu lokumlar onlarca ülkeye ihraç edilmektedir. Müşterilerimiz ürünlerimizin kalitesinden ve lezzetinden dolayı bizlere olumlu geri dönüşler yapmaktadır.
Ürün çeşitlerimize yeni eklenen Sarma Lokum, Rulo Katmer Lokum, Oscar Lokum ve Katmer Lokum tat ve lezzet açısından mükemmel lokum çeşitleri olduğu gibi tamamen doğal ve orijinal maddeler ile üretilmektedir. Bu lokumlar hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilir veya bu ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sarma Lokum İçindekiler


Şekeroğlu Sarma Lokum, içerisinde gerçek meyve özleri ve krep kırıkları bulunduran bir lokum çeşididir. Sarma lokum içerisinde taze kuruyemişleri barındırır ve glikoz, gıda boyası ve katkı maddesi gibi sağlık açısından zararlı maddeler ile üretilmez. Sarma lokum içerisinde nar ve meyve özleri bulunmaktadır. Dış kısmında ise çeşitlerine göre antep fıstığı çeşitleri ve kuru gül yaprağı bulunmaktadır. İçerisinde herhangi bir yapay renklendirici bulundurmaz.

En İyi Lokum Markası


Şekeroğlu markası adı altında bulunan ve lokum markamız olan Lokumlove, ürünlerin kalitesi, lezzeti ve müşteri memnuniyeti açısından ürünlerini dünyanın birçok noktasına ihraç eden bir lokum markasıdır. Üretim kalitesiyle tüketici ve müşterilerin büyük beğenisini alan Lokumlove ürün lezzetiyle Türkiye dışında birçok ülkeye hizmet vermektedir.

Lokum Nasıl Saklanmalıdır?


Belirttiğimiz tüm lokum çeşitleri müşterilerimizin ve tüketicilerin isteklerine göre hazırlanıp üretilir ve doğrudan satışı yapılmaktadır. Lokumların taze tüketilmesi ve uzun süre bekletilmemesi gerekir. Özellikle sıcak aylarda serin ve güneş ışığı almayan yerlerde muhafaza etmek gerekmektedir.

Lokum Fiyatları ve Online Lokum Siparişi


Şekeroğlu lokumlarını diğer uygun fiyatlı ve ucuz lokumlardan ayıran birçok özelliği bulunur. Diğer uygun fiyatlı lokumların içerisinde glikoz, katkı maddesi ve gıda boyası olabileceğinden dolayı bu maddelerin insan sağlığı açısından oldukça zararı vardır. Bu lokumlar içerisinde bulunan malzemelerin kalitesinden dolayı uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Şekeroğlu, yukarıdaki başlıklar ve yazılarda da belirtildiği gibi insan ve tüketici sağlığı konusunda hassas davrandığından dolayı hiçbir ürününde gıda boyası, glikoz ve katkı maddesi gibi zararlı maddeleri bulundurmaz ve bu sayede tüketicilerimiz gönül rahatlığıyla ürünlerimizi online sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.