Sade Lokum Çeşitleri

Filtreler

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sade Lokum

Lokum, pek çok insanın severek tükettiği Türk lezzetleri arasında olsa dahi bunların başını her zaman için sade lokum çeker. Bu lokum çeşidi; mütevazı aroması ve geleneksel tadı ile genç yaşlı demeden herkesin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Aynı zamanda sade lokum; hem atıştırmalık hem de ikramlık olarak kullanılabilen, çok yönlü bir yiyecektir. Hem taze hem de katkısız olarak sizlerin beğenisine sunulan bu leziz yiyecek; özlediğiniz damak tadını da sizlere sunacaktır. Bunca zamandır internet üzerinden taze ve kaliteli lokum satın alabileceğiniz bir yer arıyorsanız emin olun ki doğru yerdesiniz.

Hijyenik Ortamlarda Üretim

Şekeroğlu tarafından sizlere sunulan sade lokum çeşitleri her zaman için en hijyenik ortamlarda üretilmektedir. Bunun yanı sıra sade lokum çeşitlerimizin paketlenmesi de üretim aşamasında olduğu gibi son derece hijyenik, üstün kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Lokum çeşitlerimizin tamamında olduğu gibi sade lokum siparişlerinizin de elinize taptaze ulaşması adına paketleme işlemlerini özenle gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra siparişlerinizi hiç hava almayacak şekilde paketliyor, bu sayede hem geleneksel tadını hem de tazeliğini korur vaziyette sizlere teslim edebiliyoruz.

Sade Lokumun İçindekiler

Sade lokumun Türk kültüründeki yeri belki de diğer tüm lokumlardan çok daha özeldir. Bunun sebebi ise belki de yüzlerce senedir Türk lokumu olarak anılan geleneksel yiyeceğin; sade lokum dışında bir şey olmamasıdır. Dünya çapında tanınan Türk lokumu, firmamız tarafından en ufak bir katkı maddesi dahi kullanılmadan üretilmektedir. Keza ürünlerimizde sağlığa zararlı herhangi bir suni madde de yer almaz. İçerisindeki şeker ise yüzde yüz pancar şekeridir ve yapay tatlandırıcılar ürün kalitemiz ve müşteri memnuniyeti politikamız ile hiçbir zaman bağdaşmamaktadır. Sade lokum ürünümüzde yer alan diğer aromalar da aynı şekilde doğal ürünlerden imal edilmektedir.

Lezzetli ve Makul Fiyatlı Lokum

Sitemizde yer alan bu ürün, hem lezzetli olması hem de son derece makul bir fiyat üzerinden satışa sunulması yönünden pek çok müşterimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sade lokum çeşitlerimizi hem atıştırmalık olarak düşünebilir hem kahvenin yanı başta olmak üzere ikram edebilir hem de hediyelik bir fikir olarak aklınızda bulundurabilirsiniz.

Sade Lokum

Sizlere sunduğumuz sade lokum çeşitlerinin üretiminde her aşamayı titizlikle denetliyoruz. Aynı zamanda lokum üretimi için temin etmemiz gereken her türlü malzemeyi de son derece özenli bir şekilde seçiyoruz. Şekerden ürünlerimizde kullandığımız aromalara kadar her türlü ürünün organik olmasına ve müşterilerimizi memnun edecek bir kalitede bulunmasına gayret ediyor, üretimin her safhasında da bu özeni devam ettiriyoruz. İşte sade lokum çeşitlerimiz bu sayede geleneksel tatlarını ve benzersiz lezzetlerini koruyabiliyor; biz ise bu sayede bu denli ünlü olup müşterilerimize nitelikli hizmet sunma imkanı elde edebiliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.