Rulo Katmer Lokum

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Şekeroğlu Rulo Katmer Lokum


Dünyada çok sayıda ülkeye ihracat yapan Şekeroğlu, Rulo Katmer Lokum gibi birbirinden özel lokum çeşitlerini de ihraç ederek lokumlarımızı bütün dünyaya tanıtmaktadır.. Tüketici sağlığını korumak adına lokumlarımızda hiçbir şekilde glikoz, katkı maddesi ve gıda boyası kullanmıyoruz. Bu sayede tüketicilerimiz, lokumlarımızın lezzetini en iyi şekilde alabilmektedir. Ekonomik ve fiyatı uygun olan diğer lokumların içerisinde olmayan ve Şekeroğlu lokumlarının içeriğinde bulunan orijinal çikolata, gerçek meyve özleri, doğal pancar şekeri ve taze kuruyemişler lokumlarımıza bambaşka tat ve lezzet vermektedir.

Özel Lokum Çeşitleri 


Şekeroğlu, birbirinden lezzetli ve tüketici sağlığını önemseyen lokumlar üretmektedir. Lokumlarımızın içerisinde zararlı madde olarak bilinen gıda boyası, glikoz ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Üretilen lokumlar çeşitlerine göre taze kuruyemişler, orijinal çikolata, doğal pancar şekeri ve gerçek meyve özleri ile hazırlanarak yapılır ve bu lokumlar onlarca ülkeye ihraç edilmektedir. Memnuniyet açısından tüketicilerimiz, ürünlerimizin kalitesinden ve lezzetinden dolayı bizlere olumlu geri dönüşler yapmaktadır.
Ürün çeşitlerimize yeni eklenen Sarma Lokum, Rulo Katmer Lokum, Oscar Lokum ve Katmer Lokum tat ve lezzet açısından mükemmel lokum çeşitleri olduğu gibi tamamen doğal ve orijinal maddeler ile üretilmektedir. Bu lokumlar hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilir veya bu ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Lokumların İçeriğinde Ne Var?


Rulo Katmer Lokum, Şekeroğlu bünyesinde üretilen lokum çeşitlerinden birisidir. Rulo katmer lokum tüketicilerin ve müşterilerimizin siparişlerine göre günlük hazırlanır ve teslim edilir. İçerisinde lokum hamuru ve çeşitlerine göre Belçika Çikolatası, Boz Antep Fıstığı, Nutella, Lotus Bisküvi Kreması ve Fıstık ezmesi bulunur. Diğer lokumlarımızda da olduğu gibi Rulo Katmer Lokum içerisinde katkı maddesi, gıda boyası ve glikoz bulundurmamasının yanı sıra orijinal çikolatalar ile üretilir ve içeriğinde gerçek meyve özleri kullanılır.

En İyi Lokum Markası 


Şekeroğlu markası adı altında bulunan ve kalite ve damak tadına önem veren en iyi lokum markası olan Lokumlove, ürünlerin kalitesi, lezzeti ve müşteri memnuniyeti açısından ürünlerini dünyanın birçok noktasına ihraç eden bir lokum markasıdır. Üretim kalitesiyle tüketici ve müşterilerin büyük beğenisini alan Lokumlove ürün lezzetiyle onlarca ülkeye hizmet vermektedir.

Lokum Nasıl Saklanmalıdır?


Belirttiğimiz tüm lokum çeşitleri müşterilerimizin ve tüketicilerin isteklerine göre hazırlanıp üretilir ve doğrudan satışı yapılmaktadır. Lokumlar doğal malzemelerle üretilip koruyucu eklenmediği için en kısa sürede tüketilmesi tavsiye edilir. Hava şartlarından etkilenmemesi için oda sıcaklığının altında muhafaza edilmeli özellikle yaz aylarında serin yerde bekletilmelidir.

Lokum Fiyatları ve Lokum Siparişi


Şekeroğlu lokumlarını diğer uygun fiyatlı ve ucuz lokumlardan ayıran birçok özelliği bulunur. Diğer uygun fiyatlı lokumların içerisinde glikoz, katkı maddesi ve gıda boyası olabileceğinden dolayı bu maddelerin insan sağlığı açısından oldukça zararı vardır. Bu lokumlar içerisinde bulunan malzemelerin kalitesinden dolayı uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Şekeroğlu, yukarıdaki başlıklar ve yazılarda da belirtildiği gibi insan ve tüketici sağlığı konusunda hassas davrandığından dolayı hiçbir ürününde gıda boyası, glikoz ve katkı maddesi gibi zararlı maddeleri bulundurmaz ve bu sayede tüketicilerimiz gönül rahatlığıyla ürünlerimizi sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.