kayisi.jpg (117 KB)

Kuru Kayısı Çeşitleri

Filtreler

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kuru Kayısı

Kayısı ülkemizde Malatya ilimizde yetişen besin değeri yüksek bir üründür. Yaş olarak tüketilebildiği gibi kurutularak uzun süre saklanabilmekte ve besin değerini kaybetmeden kullanılabilmektedir. Sekerogluonline.com sitesi üzerinden baharat, kuru meyve ve kuru yemiş, yöresel ve bitkisel ürünlerin satışları yapılmaktadır. Kuru kayısı çeşitleri sitemizin kuru meyve kategori bölümündeki, kuru meyveler alt başlığı altında yer almaktadır. 

Kayısı Çeşitleri

Sekerogluonline.com online satış sitesinde yer alan kuru kayısı çeşitleri arasında, Malatya kuru kayısı Jumbo ve Malatya gün kurusu kayısı çeşitleri satışa sunulmaktadır. Jumbo kayısı çeşidi açık renkli olurken, gün kurusu kayısı çeşidi daha koyu renklidir. 

Kuru Kayısı Faydaları

Kurutularak satışa sunulan kayısı çeşitleri  potasyum açısından zengindir ve besleyici bir üründür. Tüketildiğinde, sindirim sistemini çalıştırmakta ve sindirim sorunlarını gidermektedir. Birçok kişide kansızlığı iyi gelirken stresi de önlemektedir. Kuru kayısı faydaları saymakla bitmemektedir. A vitamini içerdiği için cilt bozukluklarının tedavisinde önerilmektedir. Şeker hastalığının ilerlemesini durdurmakta ve görme fonksiyonlarının gelişmesini sağlamaktadır. Lifli besin ürünü olduğu için kansere karşı koruyucu özelliği bulunmaktadır. Kabızlık sorunu yaşayanlar, sabah aç karına 5 – 6 adet yediklerinde kabızlığın önlendiğini görebilirler. Sekerogluonline.com sitesinden satın alarak hem besin kaynağı hem de birçok sağlık sorununun çözümü için tüketebilirsiniz.

Kuru Kayısı Satışı

Online olarak satışı sunulan kurutulmuş kayısı ürünleri özel paketleri ile yer alıyor. Özel olarak hazırlanmış olan paketleri ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok müşteriye güvenli bir şekilde satılıyor. Kurutulmuş olduğu için ürünlerin normal şartlarda saklanma süresi çok uzundur ve uzun süre saklanarak tüketilebilmektedir. Satın almak isteyenler online alışveriş sitesinden kayısı ve diğer ürünleri sipariş verebilmektedir. Sekerogluonline.com sitesine üyelik oluşturarak, istediğiniz zaman ihtiyacınız olan ürün çeşitlerini satın alabilirsiniz. Üyelik hesabınız üzerinden ürün siparişlerinizi takip edebilir ve site ile yapacağınız görüşmelerde ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.