Kuru Kayısı Çeşitleri

Kuru Kayısı Çeşitleri

Filtreler

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kuru Kayısı

Kayısı ülkemizde Malatya ilimizde yetişen besin değeri yüksek bir üründür. Yaş olarak tüketilebildiği gibi kurutularak uzun süre saklanabilmekte ve besin değerini kaybetmeden kullanılabilmektedir. Sekerogluonline.com sitesi üzerinden baharat, kuru meyve ve kuru yemiş, yöresel ve bitkisel ürünlerin satışları yapılmaktadır. Kuru kayısı çeşitleri sitemizin kuru meyve kategori bölümündeki, kuru meyveler alt başlığı altında yer almaktadır. 

Kayısı Çeşitleri

Sekerogluonline.com online satış sitesinde yer alan kuru kayısı çeşitleri arasında, Malatya kuru kayısı Jumbo ve Malatya gün kurusu kayısı çeşitleri satışa sunulmaktadır. Jumbo kayısı çeşidi açık renkli olurken, gün kurusu kayısı çeşidi daha koyu renklidir. 

Kuru Kayısı Faydaları

Kurutularak satışa sunulan kayısı çeşitleri  potasyum açısından zengindir ve besleyici bir üründür. Tüketildiğinde, sindirim sistemini çalıştırmakta ve sindirim sorunlarını gidermektedir. Birçok kişide kansızlığı iyi gelirken stresi de önlemektedir. Kuru kayısı faydaları saymakla bitmemektedir. A vitamini içerdiği için cilt bozukluklarının tedavisinde önerilmektedir. Şeker hastalığının ilerlemesini durdurmakta ve görme fonksiyonlarının gelişmesini sağlamaktadır. Lifli besin ürünü olduğu için kansere karşı koruyucu özelliği bulunmaktadır. Kabızlık sorunu yaşayanlar, sabah aç karına 5 – 6 adet yediklerinde kabızlığın önlendiğini görebilirler. Sekerogluonline.com sitesinden satın alarak hem besin kaynağı hem de birçok sağlık sorununun çözümü için tüketebilirsiniz.

Kuru Kayısı Satışı

Online olarak satışı sunulan kurutulmuş kayısı ürünleri özel paketleri ile yer alıyor. Özel olarak hazırlanmış olan paketleri ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok müşteriye güvenli bir şekilde satılıyor. Kurutulmuş olduğu için ürünlerin normal şartlarda saklanma süresi çok uzundur ve uzun süre saklanarak tüketilebilmektedir. Satın almak isteyenler online alışveriş sitesinden kayısı ve diğer ürünleri sipariş verebilmektedir. Sekerogluonline.com sitesine üyelik oluşturarak, istediğiniz zaman ihtiyacınız olan ürün çeşitlerini satın alabilirsiniz. Üyelik hesabınız üzerinden ürün siparişlerinizi takip edebilir ve site ile yapacağınız görüşmelerde ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yerli Kuru Meyve Siparişi


İnsan sağlığı için çok faydalı olan meyvelerin, saklanabilmesi ve istenildiği zaman tüketilebilmesi için kurutularak saklanmaktadır. Sekerogluonline.com sitesi olarak tüm müşterilerimize ihtiyaçları olan ürünleri en güvenilir şekilde ve hijyenik olarak paketleyerek satışlarını gerçekleştiriyoruz. Kuru meyve kategori bölümümüzde, gün kurusu kayısı, kuru üzüm, dut kurusu, Kudüs ve Medine hurması, yaban mersini, erik gibi çeşitle meyve kurusu çeşitleri yer almaktadır. Sitemizi üzerinden istediğiniz ürünleri online olarak satın alabilirsiniz. Kuru meyve çeşitlerimizi inceleyebilir ve sitemiz üzerinden uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Taze ve Organik Ürünlerimiz

Online satış yaptığımız sitemizde yer alan tüm ürün çeşitlerini türlerine göre kategorilere ayırdık. Kategori bölümlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri bulabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Kategorilerimiz şu şekildedir;


• Kahve
• Lokum
 Kuru yemiş
• Kuru meyve
• Antep yöresel
• Baharat

Her başlık altında farklı sağlıklı ürünler bulunmaktadır. bitkisel çaylar, zayıflama çayları türlerini sitemiz üzerinden ihtiyacınız olduğu kadar sipariş vererek hemen satın alabiliyorsunuz. İnsan sağlığı için faydalı olan her türlü bitki ve ürünlerine sitemizde rastlayabilirsiniz. Tohumlar ve bitki türlerinin her türlüsüne yer veriyoruz.

Kuru Kayısı

Kuru kayısı ürünleri insan sağlığı için çok faydalıdır ve enerji değeri yüksek ürünlerdir. Kurutulan kayısılar hem daha uzun süre saklanabilmekte ve kurutularak besin değeri artırılabilmektedir. Ülkemizin Malatya bölgesinde yetişen kayısı çeşitlerini kurutulmuş ve özel olarak paketlenmiş olarak sitemiz üzerinden sizleri sunuyoruz. Sitemize üye olabilir ve istediğiniz zaman siparişlerinizi oluşturarak, kuru kayısı ürünlerini ve diğer ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler


Şekeroğlu Online olarak yasalara göre denetimli şekilde hizmetlerimizi veriyoruz. Gıda güvenliği yönetim sistemi sertifikalarımız mevcuttur ve tüm müşterilerimize güvenli hizmetler sunuyoruz. Besin değeri yüksek olan meyve ürünlerinin kurutulmuş olanlarını, dünyanın her yerine güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Online hizmet vererek, oturduğunuz yerden ürünlerimizi satın almanızı sağlıyoruz. Kuru meyvelere ihtiyacınız olduğu zaman en doğru adres sitemizdir ve siparişlerinizi hemen oluşturabileceksiniz.

Kuru Meyve Çeşitleri


Meyveler her mevsimde insan sağlığı için önemlidir ve bazı meyveler kurutularak, istenildiği zaman tüketilebilmektedir. Sitemizde yer alan meyve çeşitlerimizin tamamı kurutulmuş meyve türleridir. Kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı sitemizde yer alan ürünlerden bazılarıdır. Sitemizde sadece kuru meyveler değil çeşitli bitkisel çaylar, tohumlar ve baharat çeşitleri bulunmaktadır.

Online Kuru Meyve Siparişi


Sekerogluonline.com sitemize üyelik oluşturarak tüm ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz. Ürün kategori bölümünden ürün seçer ve sepete ekleyerek satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler ürün türlerine göre 100 gr, 500gr, 1000 gr şeklinde farklı paket ölçülerine sahiptir. Almak istediğiniz miktarı birden fazla paket ekleyerek tamamlayabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız kuru meyve ve tüm ürünlerin alışverişlerinde sizlere SSL sertifikalı güvenli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ödeme işlemleri onaylanan siparişleri aynı gün kargoya veriyor ve özel ambalajı içerisinde herhangi bir zarar görmeden size ulaştırılmasını sağlıyoruz.

 

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.