Limon Tuzu Çeşitleri

Limon Tuzu Çeşitleri

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Limon Tuzu

Türk mutfağının olmazsa olmazları olarak kabul edilen ve baharatlar arasında yer alan,pek çok yiyecekte kullanılan limon tuzu, hem birinci kalite hem de hijyenik üretim koşulları ile sizlere sunulacaktır. Aynı zamanda limon tuzu kategorisinde yer alan ürünlerimiz kalitesine karşılık en makul fiyatlar üzerinden sizlere sunulacaktır.

Limon Tuzu Çeşitleri

Sitemizde sizler için iki ayrı limon tuzu seçeneği sunulmaktadır. Bunlardan bir tanesi ince, bir diğeri ise tane olmak üzere her ikisi de birinci kalitedir. Her iki limon tuzu seçeneğini de ister paket halinde ister toptan sipariş etmeniz mümkün olabilecektir. Ambalaj halinde tercih edecek olursanız 500 gram ve 1 kilogramlık paketler halinde ve ince ya da iri limon tuzu seçeneği ile sizlere göndermemiz mümkün olabilecektir. Aynı zamanda siparişleriniz dışarı ile temas etmeyecek ve hava almayacak şekilde paketlenecek; bu sayede hijyen şartları da sonuna kadar sağlanmış olacaktır.

Limon Tuzu Yararları

Her şeyden önce bilinmesi gerekir ki limon tuzu doğrudan yemeklere konulan tuz gibi kullanılmaz. Bu nedenle kontrollü tüketilmesi gibi bir tavsiye de anlamlı olmayacaktır. Ancak limon tuzunun kullanıldığı yiyeceklerin yerinde tüketilmesi durumunda, bu tuz etkisini kısa sürede gösterecektir. Her şeyden önce limon tuzu bağışıklığı güçlendirici bir etkiye sahiptir. Hastalıklara karşı çok daha dirençli olmak, limon tuzu sayesinde mümkün olabilecektir. Bunun yanı sıra antioksidan içeriği ile de son derece meşhurdur. Bu antioksidanlar da vücut direncini artırıcı etki gösterecektir. İçeriğindeki C vitamini ile de benzersiz bir fayda sunacaktır.

Limon Tuzu Nerede Kullanılır?

Sizlere en kaliteli ve hijyenik olanlarını sunduğumuz limon tuzu çeşitleri; son derece geniş alanlarda kullanılmaktadır. Genel olarak kullanıldığı alanlarda ekşimsi bir tat verdiği de bilinmektedir. Ancak esasında limon tuzu sadece ekşi tadı vermek adına kullanılan bir ürün de değildir. Örnek olarak reçel yapımında da kullanılmaktadır. Limon tuzu sayesinde reçelin ağda kıvamını alması engelleniyor ve uzunca bir süre de taze kalması sağlanıyor. Bunun yanı sıra zeytin yapımında da vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Keza sofraların şahı olan ve sevmeyen kimsenin olmadığı turşularda da yine limon tuzu kullanılmaktadır. Görüldüğü üzere limon tuzunun kullanılmadığı alan yok denecek kadar azdır.

Limon Tuzunun Diğer Kullanım Alanları

Limon tuzunun yegane kullanım alanı yeme içmeden ibaret değildir. Bunun yanı sıra temizlik alanında da son derece yaygın kullanılmaktadır. En sık bilinen etkilerinden bir tanesi de kireç çözücü olmasıdır. Bu sayede mutfakta pek çok alanda limon tuzu kullanılır. Özellikle su ısıtmada kullanılan araç ve gereçlerde limon tuzu ile temizlik yapılması hem doğal hem zararsız hem de kolay bir yöntem olacaktır. Özetle hem Türk mutfağının vazgeçilmezleri olan lezzetlerin yapımında sıklıkla tercih edilen limon tuzu, mutfak temizliğinde gösterdiği etkiler açısından da vazgeçilmez olduğuna zerre şüphe yoktur.

Uygun Baharat Fiyatları

Şekeroğlu firması olarak baharat satışı konusunda da gereken desteği tüm müşterilerimize sunmaktayız. Baharat çeşitlerinin hepsi en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Firma olarak baharat çeşitlerimizle 7/24 aktif olan online sitemiz her zaman aktiftir. Taze ve güvenli baharat çeşitlerimizle her zaman satışlarımız mevcuttur. Baharat siparişleriniz için online sitemize erişim sağlayarak sepete ekleyip kredi kartıyla satışlar başlamıştır. Baharat ihtiyaçlarınızı karşılamak için Şekeroğlu ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Baharat, Antep Yöresel Ürünler, kahve ve kurutulmuş meyve satışımız her zaman devam etmektedir. Yöresel lezzetler ve diğer malzeme satışı için bize hemen ulaşın.

Baharat Çeşitlerimizle Her Zaman Buradayız

Şekeroğlu firması olarak tüm baharat çeşitlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Taze çekilmiş karabiber, pul biber çeşitleri ve diğer taze baharatlar için Şekeroğlu online sitemiz her zaman sizlerle olmaya devam etmekteyiz. Ekonomik fiyatlarla sitemizden ayrılamayacaksınız. Her türlü baharat çeşitleri için hemen bize ulaşın. İstediğiniz miktarda baharat isteminde bulunabilirsiniz. Özel baharatlar kaliteli ambalajlarla kaplanıp satışa sunulmaktadır. Tüm baharatlar en kısa sürede talepte bulunan müşterilerimize iletilmektedir.

Baharat Çeşitleriyle Özel Kargo Fırsatı

Baharat çeşitlerimiz aynı kalitede olup online sitemizde aktif olarak yer almaktadır. Kimyon, karabiber, kırmızıbiber, sumak, tuz, İpek pul biber, Urfa isot biber ve daha başka baharat çeşitlerimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin mutfağında yer almaktayız. Aynı gün kargo ile tüm paketleriniz anında sizlere ulaştırılacaktır. Hijyenik alanlarda paketlenen baharatlar kısa sürede ulaştırılmaktadır. 35 yıldır değişmeyen kalite ve özen halen devam etmektedir. 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo sunulmaktadır. İstediğiniz an online baharat alışverişi yapmak için bize güvenin. Baharat üretiminde farkımız kalitemizden ileri gelmektedir. Hijyenik kalite ve özen her zaman bizim işimiz olmuştur. Profesyonel ekibimiz online olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Özel Sertifikalarla Kaliteli Baharatlar

Baharat, lokum, antep yöresel lezzetler, kuru meyve, kahve çeşitlerimiz için hemen online sitemize erişim sağlayın. Şekeroğlu baharat olarak bize hemen ulaşın. Tüm ürünlerimiz üretim sürecinde kalite yönetim sistemi ISO 9001, çevre yönetim sistemi Iso 14001 belgeleri ile tüm üretimler özenle yapılmaktadır. Şeker oğlu online sitemizde aradığınız her baharat anında bulunmaktadır. Yemeklere kullanılan baharat temini için bize ulaşın. Şekeroğlu baharat üretim kalitesiyle her zaman buradayız.

Baharatlarda Güvenli Kargo

Tüm baharat çeşitlerimiz online satış platformunda aktif olarak yer almaktadır. Hızlı teslimat ile her zaman sizin yanınızdayız. Tüm baharatların gönderimi sırasında gereken özen her zaman gösterilmektedir. Tüm baharat seçenekleri için hemen bize ulaşın. Kalite ve güven için her zaman yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Tüm baharat çeşitlerimizin hepsi hijyenik ortamlarda üretilen tüm lokum çeşitlerimiz ve diğer ürünlerimizle her zaman burada olmaya devam etmekteyiz. Tüm aromatik baharatlar tarafımızca sizlere sunulmaktadır. Güvenli kargomuzla buradayız.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.