Kimyon Çeşitleri

Kimyon Çeşitleri

Filtreler

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kimyon

Türk kültüründe ve mutfağında baharat, baharatlardan da kimyon her zaman için çok önemli bir yere sahip olmuştur. Hatta bu baharatların taşındığı güzergahlar uğruna savaşlar yaşanmış, canlar verilmiştir. İşte bu denli kıymetli bir kültür ögesi olan baharatlardan en çok sevilenleri de bu sitede yer almaktadır. Bunlardan biri de şüphe yok ki kimyon olarak ifade edilmelidir.

İster Tane İster Öğütülmüş Kimyon

Kimyon, bilindiği üzere toz halde bulunan bir baharat türü değildir. Normal şartlar altında tane halinde olan kimyon, çekildikten ve kullanıma hazır hale getirildikten sonra toz hale gelmektedir. Bizler de sitemizde her iki çeşidine de yer verdiğimiz bu lezzetli baharatı dilediğiniz şekilde satın alma olanağını sizlere sunuyoruz. İster tane haliyle alarak kendiniz öğütebilir; isterseniz de taze öğütülmüş  halde alarak yemeye hazır halini temin edebilirsiniz.

Sayısız Faydası ile Kimyon

Ürünlerimiz arasında yer alan kimyon, en geniş faydalara sahip baharatlardan bir tanesi olarak tanınmaktadır. Kimyon her şeyden önce iskelet ve kas dokusu gelişimi konusunda son derece başarılı bir aktar ürünüdür. Aynı zamanda sindirimi düzenleyici etkisi ile de tanınır. Hatta kimyon şeker hastalığı tedavisinde dahi yararlanılan bir baharattır. Ancak bu hiçbir zaman kimyonun şeker hastalığı için ilaç yerine geçtiği manasını taşımamalıdır. Yalnızca destekleyici bir bitkisel destek olarak kullanılması mümkün olabilecektir. Bunların haricinde de pek çok yararı olan kimyonun yüksek kolesterolü düşürdüğü de bilinen yararları arasındadır.

Taze Öğütülmüş Kimyon Kokusu

Elbette pek çok baharatta olduğu gibi kimyon da ağırlıklı olarak kokusu ile ön plana çıkacaktır. Hal böyle olunca da bu hoş ve bir o kadar da yoğun kokulu baharatın taze bir şekilde tüketilmesi en doğrusu olacaktır. Sitemizden sipariş edeceğiniz kimyon çeşitleri her zaman için dışarı ile temas etmeyecek ve hiçbir şekilde hava almayacak halde paketlenir. Bu sayede hem geleneksel tadı hem de aranan tazeliği korunmuş olur. Şüphe yok ki bu hijyen koşullarının da gerekleri arasındadır. Ayrıca tazeliği korumak adına; siparişleriniz bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşmış ise aynı gün içerisinde de kargoya verilecektir. Bu sayede en kısa süre içerisinde taze ve hoş kokulu kimyon elinizde olacaktır.

Uygun Baharat Fiyatları

Şekeroğlu firması olarak baharat satışı konusunda da gereken desteği tüm müşterilerimize sunmaktayız. Baharat çeşitlerinin hepsi en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Firma olarak baharat çeşitlerimizle 7/24 aktif olan online sitemiz her zaman aktiftir. Taze ve güvenli baharat çeşitlerimizle her zaman satışlarımız mevcuttur. Baharat siparişleriniz için online sitemize erişim sağlayarak sepete ekleyip kredi kartıyla satışlar başlamıştır. Baharat ihtiyaçlarınızı karşılamak için Şekeroğlu ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Baharat, Antep Yöresel Ürünler, kahve ve kurutulmuş meyve satışımız her zaman devam etmektedir. Yöresel lezzetler ve diğer malzeme satışı için bize hemen ulaşın.

Baharat Çeşitlerimizle Her Zaman Buradayız

Şekeroğlu firması olarak tüm baharat çeşitlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Taze çekilmiş karabiber, pul biber çeşitleri ve diğer taze baharatlar için Şekeroğlu online sitemiz her zaman sizlerle olmaya devam etmekteyiz. Ekonomik fiyatlarla sitemizden ayrılamayacaksınız. Her türlü baharat çeşitleri için hemen bize ulaşın. İstediğiniz miktarda baharat isteminde bulunabilirsiniz. Özel baharatlar kaliteli ambalajlarla kaplanıp satışa sunulmaktadır. Tüm baharatlar en kısa sürede talepte bulunan müşterilerimize iletilmektedir.

Baharat Çeşitleriyle Özel Kargo Fırsatı

Baharat çeşitlerimiz aynı kalitede olup online sitemizde aktif olarak yer almaktadır. Kimyon, karabiber, kırmızıbiber, sumak, tuz, İpek pul biber, Urfa isot biber ve daha başka baharat çeşitlerimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin mutfağında yer almaktayız. Aynı gün kargo ile tüm paketleriniz anında sizlere ulaştırılacaktır. Hijyenik alanlarda paketlenen baharatlar kısa sürede ulaştırılmaktadır. 35 yıldır değişmeyen kalite ve özen halen devam etmektedir. 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo sunulmaktadır. İstediğiniz an online baharat alışverişi yapmak için bize güvenin. Baharat üretiminde farkımız kalitemizden ileri gelmektedir. Hijyenik kalite ve özen her zaman bizim işimiz olmuştur. Profesyonel ekibimiz online olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Özel Sertifikalarla Kaliteli Baharatlar

Baharat, lokum, antep yöresel lezzetler, kuru meyve, kahve çeşitlerimiz için hemen online sitemize erişim sağlayın. Şekeroğlu baharat olarak bize hemen ulaşın. Tüm ürünlerimiz üretim sürecinde kalite yönetim sistemi ISO 9001, çevre yönetim sistemi Iso 14001 belgeleri ile tüm üretimler özenle yapılmaktadır. Şeker oğlu online sitemizde aradığınız her baharat anında bulunmaktadır. Yemeklere kullanılan baharat temini için bize ulaşın. Şekeroğlu baharat üretim kalitesiyle her zaman buradayız.

Baharatlarda Güvenli Kargo

Tüm baharat çeşitlerimiz online satış platformunda aktif olarak yer almaktadır. Hızlı teslimat ile her zaman sizin yanınızdayız. Tüm baharatların gönderimi sırasında gereken özen her zaman gösterilmektedir. Tüm baharat seçenekleri için hemen bize ulaşın. Kalite ve güven için her zaman yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Tüm baharat çeşitlerimizin hepsi hijyenik ortamlarda üretilen tüm lokum çeşitlerimiz ve diğer ürünlerimizle her zaman burada olmaya devam etmekteyiz. Tüm aromatik baharatlar tarafımızca sizlere sunulmaktadır. Güvenli kargomuzla buradayız.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.