kekik.jpg (144 KB)

Kekik Çeşitleri

Filtreler

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Kekik 

Hem Türk kültüründe hem de Türk mutfağında baharatların olmazsa olmaz bir yeri olduğu gibi bu yerin belki de en önemli üyelerinden bir tanesi kekik olmalıdır. Bu hoş kokulu ve lezzetli baharata sitemizde yer veriyor, en taze haliyle; damak zevkinize layık bir şekilde internet üzerinden alışverişle de temin edebilmenize böylece olanak tanımış oluyoruz. Elbette sadece kekik alışverişlerinizde değil sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerinizde bu tazeliği taahhüt ediyoruz.

Hijyenik ve Titiz Üretim

Bizden satın alacağınız kekik çeşitlerini her daim özenli ve hijyenik bir şekilde paketliyoruz. Aynı zamanda kekik siparişleriniz; ambalajlama konusunda en çok özen göstermemiz gereken ürünlerden bir tanesi. Zira bu baharatın tazeliğini, özelliğini koruyabilmesi adına hiçbir şekilde hava almaması ve dışarıyla temas etmemesi gerekiyor. Üstelik hijyen şartları da bunu gerektiriyor. Biz de hem kokusunu hem de benzersiz tadını muhafaza edebilmesi adına layıkıyla ambalajlayarak sizlere gönderiyor, adresinize kadar teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kekik Baharatı ve Kekik Çayı

Hemen her yemekte kendisine yer bulan kekik, hoş kokusu ile de pek çok insanın gönlünü fethetmeyi layıkıyla başarmıştır. Bu baharatın yakışmayacağı yemek pek az olduğu gibi çaylarda da kullanılmasıyla şifa kaynağı halini almıştır. Kekik çayı, bilya kekik sık kullanılan kekik çeşitlerindendir. Keza bazı şerbetlerde dahi kekik kullanıldığı bilinmektedir. İşte bu denli yaygın bir kullanım alanına sahip olan bu hoş kokulu baharat; tadıyla da kendisine hayran bırakmaktadır. Ancak bu tadın muhafaza edilmesi her zaman o kadar kolay olmayacaktır. Bu nedenle de internet üzerinden kekik siparişi verilmesi durumunda bu baharatın özelliğini kaybedeceği düşünülebilir. Ancak biz bu anlayışa tamamıyla son veriyor; kekik baharatının benzersiz kokusu ile tadını her daim bize ulaştırdığınız siparişlerde koruyacağını taahhüt ediyoruz.

Organik Kekiğin Faydasını Hissedin

Bizden satın alacağınız her kekiklerin her zaman için organik olacağından emin olabilirsiniz. Zira hem bitkinin yetiştirilmesi hem de üretim ve ambalajlama sırasında titizlikle organik bir üretim gerçekleşip gerçekleşmediğini teyit ediyoruz. Aynı zamanda kekik baharatının benzersiz faydalarından da ancak bu şekilde emin olabiliyoruz. Potasyum, demir, kalsiyum ve manganez gibi önemli içeriklere sahip olan kekik; çay olarak tüketilmesi durumunda da öksürüğe ve soğuk algınlığına çok iyi geliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.