Kavrulmuş Antep Fıstığı

Kavrulmuş Antep Fıstığı

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Taze Kavrulmuş Antep Fıstığı

Bizler, her ürünümüzde olduğu gibi kavrulmuş Antep fıstığı konusunda da son derece iddialıyız. Bunun yanı sıra yöresel ürünlerimizin hem organik olması hem de daima güvenebileceğiniz bir tazelikte elinize ulaşması firmamızı tereddütsüz tercih edilebilir kılan unsurlar arasında yer almaktadır. Lezzet ve sağlık açısından da kuru yemiş çeşitlerimiz birebirdir.

Yüksek Hijyen Standartları

Sitemizdeki bütün ürünlerimiz, en yüksek hijyen standartları altında üretilmektedir. Aynı zamanda bu hijyen standartlarımız ürünlerimizi imal edeceğimiz malzemeler elimize geçmeden önce, ortak çalıştığımız müesseselerden başlamaktadır. Organik üretildiğinden emin olmadığımız hiçbir ürünü firmamızda kullanmıyor, bu nedenle senelerdir güvendiğimiz müesseseler haricinde hiçbir yerden ürün temin etmiyoruz. İşte sizlere sunduğumuz kavrulmuş Antep fıstığı tam olarak bu nedenden dolayı özlediğiniz lezzeti sizlere sunuyor. Hem tarım üretiminde hem de imalatta kaliteyi arayan firmamız, bu sayede benzersiz lezzete sahip kavrulmuş Antep fıstığı imalatı gerçekleştirebiliyor.

Üretimin Her Aşamasında Titizlikle Çalışıyoruz

Elbette Antep fıstığının son derece meşakkatli bir tarım ürünü olması, hatta sırf Antep fıstığının özel bir uzmanlık alanı olarak kabul edilmesi de bu hizmeti sizlere sunarken aslında ne kadar hassas çalışmamız gerektiğini gözler önüne seriyor. Ancak bizler hem sağlığınız hem de layık olduğunuz damak zevki adına hiçbir detayı ihmal etmeden işimizi hakkını vererek yapıyoruz. Bu sayede ürünlerimizin benzersiz kalitede ve lezzette olmasına imkan tanıyor, bu kalitemizi onlarca senedir devam ettirmemizin sebebini de buna bağlıyoruz.

Her Daim Taze Ürünlerle Hizmetinizdeyiz

Bizden satın alacağınız taze kavrulmuş Antep fıstığı için her daim tazelik garantisi veriyoruz. Çünkü siparişiniz bize ulaşır ulaşmaz ürünlerinizi özenli bir şekilde paketliyoruz. Paketleme sırasında kavrulmuş Antep fıstığı elinize ulaşacağı zamana kadar hem hava hem de dış ortam ile temasının tamamen kesilmesine özen gösteriyoruz. Bu sayede tazeliklerini korumalarını da sağlıyoruz. Ayrıca kavrulmuş Antep fıstığı için geleneksel tatları bu şekilde muhafaza ettiğimize inanıyoruz. Siparişinizin mesai saatlerine ulaşması durumunda ise en kısa zamanda, elbette gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Eğer sipariş bize mesai saatleri dışında ulaşmış ise ilk iş gününde gönderimini sağlayarak kavrulmuş Antep fıstığı ürünümüzün taze halde elinize geçmesine olanak tanıyoruz.

Pek Çok Faydası ile Antep Fıstığı

Bizden alacağınız kavrulmuş Antep fıstığı çeşitleri sizlere pek çok fayda sağlayacaktır. Öncelikli olarak kavrulmuş Antep fıstığı diğer kuru yemişler ile kıyaslandığı zaman oldukça düşük bir kaloriye sahiptir. Bunun yanı sıra Antep fıstığı içerisindeki yağ insan bedeninde üretilmesi mümkün olmayan ve muhakkak dışarıdan alınması gereken bir yağdır. Keza bağışıklığı güçlendirmesi, göz ve kalp sağlığı açısından pek çok yararının bulunması da kavrulmuş Antep fıstığı ile sizlere sunulacak diğer şifalı etkiler arasında yer almaktadır. Ayrıca kavrulmuş Antep fıstığı, sindirim sisteminizin daha sağlıklı çalışması açısından da etkisini kısa süre içerisinde gösterecektir.

Online Kuru Yemiş Fiyatları


Sofraların en vazgeçilmez tadı olan kuru yemiş, sitemiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Taze, güvenli ve uygun fiyatlı kuru yemiş çeşitlerimizle her zaman online sitemizde aktif olmaya devam etmekteyiz. 
Kuru yemiş çeşitlerimizin hepsine aynı kategori içerisinde yer vermekteyiz. İstediğiniz an kuru yemiş alışverişinizi sitemizden en güvenli şekilde yapabilirsiniz. Tüm firma çalışanlarımız tüm kuru yemiş çeşitlerimizi en steril ortamda çok dikkat ederek imal etmektedir. Kuru yemiş satın almak için bize direk erişerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sitemizde yer Alan Kuru Yemişler


Kuru yemiş satın almanın en kolay yolu bize ulaşmaktan geçer. Tüm kuru yemişlerimiz ana vatanından temin ederek özel olarak paketlemekteyiz. Kuru yemiş çeşitlerimizin hepsi ana sitemizde yer almaktadır. 

Sitemizde aktif satışta olan tüm kuru yemiş çeşitlerimizin ana listesi;

• Kaju
• Leblebi
 Fındık
• Ceviz
• Çekirdek
• Yer fıstığı
 Badem
 Karışık kuruyemiş
Antep fıstığı
• Sarı leblebi
• Kabak çekirdeği

Online resmi sitemizde satışta olan tüm bu kuru yemiş çeşitlerimiz istenen miktarda paketlenerek satılmaktadır.

İyi Beslenmek İçin Kuru Yemiş Alın


Türkiye’nin her yerinden kolayca ulaşılan resmi sitemiz 7/24 aktiftir. Şeker oğlu firması olarak kuru yemiş taleplerinizi en kısa zaman içerisinde paketleyip aynı gün kargoya vermekteyiz. Kuru yemiş tabaklarınız boşaldığı an bize tek tıkla ulaşarak istediğiniz çeşitten sipariş verebilirsiniz. Tazelik garantimizle her zaman aynı kalitede hizmetlerimize devam etmekteyiz. 
Kuru yemiş tüketmek sağlık için çok önemli olduğunda dolayı özellikle büyüme çağındaki çocuklara mutlaka verilmesi gerekir. Bu sebepten başka yerden bilmediğiniz tatları almak yerine bize en güvenilir kuru yemiş dünyasından talep edebilirsiniz.

Güvenli ve Taze Kuru Yemiş Siparişi


Online sitemiz aracılığı ile tüm kuruyemiş çeşitlerimiz en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tüm kuru yemiş çeşitlerimizden istediğiniz seçeneği sepete ekleyerek kredi kartınızla ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Şekeroğlu online sitesinden aradığınız kaliteyi ve tazeliği %100 güvenle satın alacaksınız. Sofranızda tazeliği bulmak için bize her zaman güvenebilirsiniz. Şekeroğlu sitemiz 7/24 aktif olup canlı destek hattımızla da her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktayız.


Uygun Fiyatlarla Kuru Yemiş Çeşitleri


Kuru yemiş satın almanın en kolay ve pratik yolu tamamen bize aittir. Her konuda desteklerimiz devam ederken % 100 müşteri memnuniyeti de sağlamaktayız. Farklı satış noktalarından alışveriş yapak yerine online site üzerinden zaman kaybetmeden kuru yemiş, kahve, lokum, baharat alışverişlerini en doğru şekilde yapabilirsiniz. Her farklı kuru yemiş çeşitlerimiz özel olarak satışa sunulmaktadır. 
Özel kuru yemiş alışverişi için bizi tercih ederek sağlığınıza sağlık katabilirsiniz. Kuru yemişte korumalı paket imkânı ile her zaman yanınızdayız. Türkiye’nin her yerine güvenli kargo ile gönderim sağlıyoruz. Şekeroğlu ailesi olarak sizlere sağlık ve farkındalık sunuyoruz. Üretim kalitemizle her zaman ilk sıradayız.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.