kavrulmus-antep-fistigi.jpg (113 KB)

Kavrulmuş Antep Fıstığı

Filtreler

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Taze Kavrulmuş Antep Fıstığı

Bizler, her ürünümüzde olduğu gibi kavrulmuş Antep fıstığı konusunda da son derece iddialıyız. Bunun yanı sıra yöresel ürünlerimizin hem organik olması hem de daima güvenebileceğiniz bir tazelikte elinize ulaşması firmamızı tereddütsüz tercih edilebilir kılan unsurlar arasında yer almaktadır. Lezzet ve sağlık açısından da kuru yemiş çeşitlerimiz birebirdir.

Yüksek Hijyen Standartları

Sitemizdeki bütün ürünlerimiz, en yüksek hijyen standartları altında üretilmektedir. Aynı zamanda bu hijyen standartlarımız ürünlerimizi imal edeceğimiz malzemeler elimize geçmeden önce, ortak çalıştığımız müesseselerden başlamaktadır. Organik üretildiğinden emin olmadığımız hiçbir ürünü firmamızda kullanmıyor, bu nedenle senelerdir güvendiğimiz müesseseler haricinde hiçbir yerden ürün temin etmiyoruz. İşte sizlere sunduğumuz kavrulmuş Antep fıstığı tam olarak bu nedenden dolayı özlediğiniz lezzeti sizlere sunuyor. Hem tarım üretiminde hem de imalatta kaliteyi arayan firmamız, bu sayede benzersiz lezzete sahip kavrulmuş Antep fıstığı imalatı gerçekleştirebiliyor.

Üretimin Her Aşamasında Titizlikle Çalışıyoruz

Elbette Antep fıstığının son derece meşakkatli bir tarım ürünü olması, hatta sırf Antep fıstığının özel bir uzmanlık alanı olarak kabul edilmesi de bu hizmeti sizlere sunarken aslında ne kadar hassas çalışmamız gerektiğini gözler önüne seriyor. Ancak bizler hem sağlığınız hem de layık olduğunuz damak zevki adına hiçbir detayı ihmal etmeden işimizi hakkını vererek yapıyoruz. Bu sayede ürünlerimizin benzersiz kalitede ve lezzette olmasına imkan tanıyor, bu kalitemizi onlarca senedir devam ettirmemizin sebebini de buna bağlıyoruz.

Her Daim Taze Ürünlerle Hizmetinizdeyiz

Bizden satın alacağınız taze kavrulmuş Antep fıstığı için her daim tazelik garantisi veriyoruz. Çünkü siparişiniz bize ulaşır ulaşmaz ürünlerinizi özenli bir şekilde paketliyoruz. Paketleme sırasında kavrulmuş Antep fıstığı elinize ulaşacağı zamana kadar hem hava hem de dış ortam ile temasının tamamen kesilmesine özen gösteriyoruz. Bu sayede tazeliklerini korumalarını da sağlıyoruz. Ayrıca kavrulmuş Antep fıstığı için geleneksel tatları bu şekilde muhafaza ettiğimize inanıyoruz. Siparişinizin mesai saatlerine ulaşması durumunda ise en kısa zamanda, elbette gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Eğer sipariş bize mesai saatleri dışında ulaşmış ise ilk iş gününde gönderimini sağlayarak kavrulmuş Antep fıstığı ürünümüzün taze halde elinize geçmesine olanak tanıyoruz.

Pek Çok Faydası ile Antep Fıstığı

Bizden alacağınız kavrulmuş Antep fıstığı çeşitleri sizlere pek çok fayda sağlayacaktır. Öncelikli olarak kavrulmuş Antep fıstığı diğer kuru yemişler ile kıyaslandığı zaman oldukça düşük bir kaloriye sahiptir. Bunun yanı sıra Antep fıstığı içerisindeki yağ insan bedeninde üretilmesi mümkün olmayan ve muhakkak dışarıdan alınması gereken bir yağdır. Keza bağışıklığı güçlendirmesi, göz ve kalp sağlığı açısından pek çok yararının bulunması da kavrulmuş Antep fıstığı ile sizlere sunulacak diğer şifalı etkiler arasında yer almaktadır. Ayrıca kavrulmuş Antep fıstığı, sindirim sisteminizin daha sağlıklı çalışması açısından da etkisini kısa süre içerisinde gösterecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.