Katmer ve Katkat Lokumlar

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Şekeroğlu Katmer Lokum


Şekeroğlu olarak 40 yıldır çizgimizi ve kalitemizi bozmadan kendi sektöründe en iyi olma yolunda ilerliyoruz. Ürettiğimiz lokumları tüm dünyaya ihraç ederek tanıtıyoruz. En iyi kalitede ürün üretmek için kullandığımız maddeler ile tüketici sağlığını düşünüyoruz ve lokumlarımızda gıda boyası, katkı maddesi ve glikoz gibi maddeleri bulundurmuyoruz.
Ucuz ve fiyatı uygun olan diğer lokumların içerisinde olmayan ve Şekeroğlu lokumlarının içeriğinde bulunan orijinal çikolata, gerçek meyve özleri, doğal pancar şekeri ve taze kuruyemişler lokumlarımıza bambaşka tat ve lezzet vermektedir.

Özel Lokum Çeşitleri ve Online Lokum Siparişi


Şekeroğlu, birbirinden lezzetli ve tüketici sağlığını önemseyen lokumlar üretmektedir. Lokumlarımızın içerisinde zararlı madde olarak bilinen gıda boyası, glikoz ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Lokumlarımız çeşitlerine göre taze kuruyemişler, orijinal çikolata, doğal pancar şekeri ve gerçek meyve özleri ile hazırlanarak yapılır ve bu lokumlar onlarca ülkeye ihraç edilmektedir. Memnuniyet açısından tüketicilerimiz, ürünlerimizin kalitesinden ve lezzetinden dolayı bizlere olumlu geri dönüşler yapmaktadır.


Ürün çeşitlerimize yeni eklenen Sarma Lokum, Rulo Katmer Lokum, Oscar Lokum ve Katmer Lokum tat ve lezzet açısından mükemmel lokum çeşitleri olduğu gibi tamamen doğal ve orijinal maddeler ile üretilmektedir. Bu lokumlar hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilir veya bu ürünlerimizi inceleyebilir uygun fiyat ve ücretsiz kargo seçeneğiyle lokum siparişi verebilirsiniz.

Katmer Lokum


Şekeroğlu Katmer Lokum, içerisinde Belçika Çikolatası ve çeşitlerine göre değişkenlik gösteren portakal ve çilek özü bulunduran bir lokum çeşididir. İçerisinde doğal pancar şekeri, taze kuruyemişler, orijinal çikolata ve gerçek meyve özleri bulundurur. Diğer lokumlarımızda olduğu gibi katmer lokum da herhangi bir katkı maddesi, gıda boyası ve glikoz içermez. Bu sayede hem daha lezzetli hem de daha sağlıklı lokumların tadına varabilirsiniz.

En İyi Lokum Markası 


Şekeroğlu markası adı altında bulunan ve lezzete ve sağlığa önem veren en iyi lokum markası olan Lokumlove, ürünlerin kalitesi, lezzeti ve müşteri memnuniyeti açısından ürünlerini dünyanın birçok noktasına ihraç eden bir lokum markasıdır. Üretim kalitesiyle tüketici ve müşterilerin büyük beğenisini alan Lokumlove ürün lezzetiyle onlarca ülkeye hizmet vermektedir.

Lokum Nasıl Saklanır?


Belirttiğimiz tüm lokum çeşitleri müşterilerimizin ve tüketicilerin isteklerine göre hazırlanıp üretilir ve doğrudan satışı yapılmaktadır. Lokumlar doğal malzemelerle üretilip koruyucu eklenmediği için en kısa sürede tüketilmesi tavsiye edilir. Hava şartlarından etkilenmemesi için oda sıcaklığının altında muhafaza edilmeli özellikle yaz aylarında serin yerde bekletilmelidir. 

Lokum Fiyatları ve Lokum Siparişi


Şekeroğlu lokumlarını diğer uygun fiyatlı ve ucuz lokumlardan ayıran birçok özelliği bulunur. Diğer uygun fiyatlı lokumların içerisinde glikoz, katkı maddesi ve gıda boyası olabileceğinden dolayı bu maddelerin insan sağlığı açısından oldukça zararı vardır. Bu lokumlar içerisinde bulunan malzemelerin kalitesinden dolayı uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Şekeroğlu, yukarıdaki başlıklar ve yazılarda da belirtildiği gibi insan ve tüketici sağlığı konusunda hassas davrandığından dolayı hiçbir ürününde gıda boyası, glikoz ve katkı maddesi gibi zararlı maddeleri bulundurmaz ve bu sayede tüketicilerimiz gönül rahatlığıyla ürünlerimizi satın alabilmektedir.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.