Karanfil Çeşitleri

Karanfil Çeşitleri

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Karanfil

Çiçeğinden elde edilen ve kurutularak kullanılan karanfil hoş kokusu ile bilinir. Katmersiz, katmerli, kokulu ve alacalı olmak üzere kendi içerisinde çeşitlere ayrılan bu çiçek türü, özellikle ağızda oluşan kötü kokuların önlenebilmesi açısından tercih edilir. Karanfilin insan sağlığına pek çok faydası olmakla beraber, firmamız bünyesinde paket halinde satışı yapılmaktadır. Gaziantep merkezli olarak aktif bir şekilde faaliyet gösteren firmamız, online satış sitemiz ile de Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerimizi göndermektedir. Karanfil toplamda bilinen 80 farklı çeşitten oluşur.

Karanfil Nedir?

Doğru bir şekilde muhafaza edildiği takdirde uzun yıllar dayanan bir çiçek türü olarak bilinen karanfil bir çok çeşitten oluşur. En çok bilinenleri arasında Alp karanfili, hüsnüyusuf ve Anadolu karanfili yer alır. Karanfil tanesinin ağızda bırakan ve yanından geçildiği zaman güzel kokusunu salan madde Syzygium Aromaticum ağacından elde edilir. Her bitkinin insan sağlığına belirli bir şifası olduğu gibi karanfil çiçeği de insan sağlığı için bir şifa deposudur. Eski dönemlerde şifacıların insanları iyileştirmek için kullandıkları çiçek türlerinden bir tanesidir.

Karanfilin Yararları

Baharatı, çayı ve yağı olarak üç farklı şekilde kullanımı sağlanabilecek olan karanfil çiçeğinin yararları oldukça fazladır. Hoş kokulu bir baharat türü de olduğundan ötürü ağız kokusunun önlenmesi için birebirdir. İçeriğinde barındırdığı vitaminler sayesinde vücut direncinin arttırılmasını sağlar. İçeriğinde Omega yağının bulunduğu nadir çiçeklerden bir tanesidir. Mide bulantılarına karşı ideal bir geçiricidir. Midede meydana gelen şişkinliğin giderilmesi için de tercih edilebilir. Diş ağrılarına yönelik uyuşturucu etki yaparak ağrının geçmesini sağlar. Gribal enfeksiyon rahatsızlıklarına karşı koruyucu bir rol oynar.

Karanfilin Özellikleri

İki yıllık ya da çok yıllık seçenekleri ile üretilen karanfil çiçeği, çeşitlerine göre görünüşünde de farklılık yaratır. Zarif çiçek yapısı ve saçaklı taç yaprakları bulunan bu çiçeğin tohumları kurutularak baharatı elde edilir. Mor, beyaz, kırmızı ve pembe renklerde açtığı görülür. Kokulu çiçekler grubunda yer alan bu çiçek türü, içeriğinde birçok vitamini barındırır. Dallarının ucunda tek tek çıkan çiçekler toplanır ve çayın içerisine atılan taneler elde edilir. Karanfilin bilinen en önemli özelliği kokusu olup, insan sağlığına da faydası yüksektir.

Karanfil Siparişi

Karanfilin gündelik yaşamda belirli dozda kullanımı hem sağlık açısından hem de ağız kokusunun önlenmesi açısından tercih edilir. Firmamız içerisinde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerden bir tanesi olan bu çiçek türü, istediğiniz gramaj dahilinde yollanır.  Web sitemiz içerisinde yer alan birbirinden farklı ürünler ile beraber bu baharat türünün de siparişini verebilmeniz mümkündür. Güvenilir ödeme yöntemlerini kullanarak 1-3 iş günü içerisinde ürününüzü teslim alabilirsiniz. Karanfil siparişi vermek ve diğer baharatlarımıza göz atmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygun Baharat Fiyatları

Şekeroğlu firması olarak baharat satışı konusunda da gereken desteği tüm müşterilerimize sunmaktayız. Baharat çeşitlerinin hepsi en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Firma olarak baharat çeşitlerimizle 7/24 aktif olan online sitemiz her zaman aktiftir. Taze ve güvenli baharat çeşitlerimizle her zaman satışlarımız mevcuttur. Baharat siparişleriniz için online sitemize erişim sağlayarak sepete ekleyip kredi kartıyla satışlar başlamıştır. Baharat ihtiyaçlarınızı karşılamak için Şekeroğlu ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Baharat, Antep Yöresel Ürünler, kahve ve kurutulmuş meyve satışımız her zaman devam etmektedir. Yöresel lezzetler ve diğer malzeme satışı için bize hemen ulaşın.

Baharat Çeşitlerimizle Her Zaman Buradayız

Şekeroğlu firması olarak tüm baharat çeşitlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Taze çekilmiş karabiber, pul biber çeşitleri ve diğer taze baharatlar için Şekeroğlu online sitemiz her zaman sizlerle olmaya devam etmekteyiz. Ekonomik fiyatlarla sitemizden ayrılamayacaksınız. Her türlü baharat çeşitleri için hemen bize ulaşın. İstediğiniz miktarda baharat isteminde bulunabilirsiniz. Özel baharatlar kaliteli ambalajlarla kaplanıp satışa sunulmaktadır. Tüm baharatlar en kısa sürede talepte bulunan müşterilerimize iletilmektedir.

Baharat Çeşitleriyle Özel Kargo Fırsatı

Baharat çeşitlerimiz aynı kalitede olup online sitemizde aktif olarak yer almaktadır. Kimyon, karabiber, kırmızıbiber, sumak, tuz, İpek pul biber, Urfa isot biber ve daha başka baharat çeşitlerimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin mutfağında yer almaktayız. Aynı gün kargo ile tüm paketleriniz anında sizlere ulaştırılacaktır. Hijyenik alanlarda paketlenen baharatlar kısa sürede ulaştırılmaktadır. 35 yıldır değişmeyen kalite ve özen halen devam etmektedir. 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo sunulmaktadır. İstediğiniz an online baharat alışverişi yapmak için bize güvenin. Baharat üretiminde farkımız kalitemizden ileri gelmektedir. Hijyenik kalite ve özen her zaman bizim işimiz olmuştur. Profesyonel ekibimiz online olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Özel Sertifikalarla Kaliteli Baharatlar

Baharat, lokum, antep yöresel lezzetler, kuru meyve, kahve çeşitlerimiz için hemen online sitemize erişim sağlayın. Şekeroğlu baharat olarak bize hemen ulaşın. Tüm ürünlerimiz üretim sürecinde kalite yönetim sistemi ISO 9001, çevre yönetim sistemi Iso 14001 belgeleri ile tüm üretimler özenle yapılmaktadır. Şeker oğlu online sitemizde aradığınız her baharat anında bulunmaktadır. Yemeklere kullanılan baharat temini için bize ulaşın. Şekeroğlu baharat üretim kalitesiyle her zaman buradayız.

Baharatlarda Güvenli Kargo

Tüm baharat çeşitlerimiz online satış platformunda aktif olarak yer almaktadır. Hızlı teslimat ile her zaman sizin yanınızdayız. Tüm baharatların gönderimi sırasında gereken özen her zaman gösterilmektedir. Tüm baharat seçenekleri için hemen bize ulaşın. Kalite ve güven için her zaman yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Tüm baharat çeşitlerimizin hepsi hijyenik ortamlarda üretilen tüm lokum çeşitlerimiz ve diğer ürünlerimizle her zaman burada olmaya devam etmekteyiz. Tüm aromatik baharatlar tarafımızca sizlere sunulmaktadır. Güvenli kargomuzla buradayız.

 

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.