Fındık Çeşitleri

Fındık Çeşitleri

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Fındık

Kuru yemişlerin en popülerlerinden bir tanesi olan fındık, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tatlılardan kurabiyelere, çeşitli yemek tariflerinden çerez olarak tüketmeye varıncaya kadar pek çok alanda bu kuru yemişi görmek mümkündür. Ancak içerisine dahil olduğu yiyecek her ne olursa olsun muhakkak tazeliği ve lezzeti ile kendisini belli etmesi de gerekir. Sitemizde yer alan fındık çeşitleri her zaman için en taze haliyle paketlenerek sizlere gönderilecektir. Aynı zamanda bizden temin edeceğiniz fındık her daim tazeliğini koruyacak, yöresel tadı ile kendisine adeta hayran bırakacaktır.

Kaliteli Özel Fındık Çeşitleri

Fındık üretiminde önde gelen ülkelerden bir tanesi olan Türkiye'ye yakışan bir kalitede üretim gerçekleştirilecek, satın aldığınız fındıklar daima katkısız, organik olacaktır. Doğal fındık yetiştiriciliğine o kadar çok önem veriyoruz ki satış listelerimizde yer alan fındıkları parça parça kontrol ediyor, yetiştirildiği bölgedeki üreticilerle daima temas halinde kalıyor ve size layık bir üretim gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğinden emin olana kadar hiçbir detayı ihmal etmiyoruz. İşte sitemizde yer alan lezzet dolu ve her yiyeceğe yakışan fındık çeşitlerinin de sırrı tam olarak buradan geliyor. Size ise ilk tattığınız anda dahi bu farkın keyfini çıkarmak kalıyor.

İster Çiğ İster Kavrulmuş Fındık

Hem kullanılacağı tariflere hem de kişisel zevklere göre fındık bazen çiğ bazen ise kavrulmuş halde tüketilebilir. Biz de bunu göz önüne alarak sitemizde hem kavrulmuş hem de çiğ fındık çeşitlerimize yer veriyoruz. İstediğiniz fındık çeşidinden istediğiniz gramajda paketler halinde, istediğiniz adette temin etmenizi sağlıyor; siparişinizi mesai saatleri içerisinde ulaştırmanız durumunda ise aynı gün içerisinde ürünlerinizi kargoya veriyoruz. Fındıklar elinize geçene kadar kapalı ve hijyenik vakumlu ambalajlarında yer aldığından dolayı da tadından ve tazeliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

Fındık Yağı Hakkında

Fındığın yağlı bir besin olduğu herkes tarafından bilinse de bilinmeyen bir şey vardır ki o da fındık yağının insan bünyesi için gerekli hatta zorunlu olduğudur. Fındığın içerisinde bulunan yağ, insan vücudunda üretilmesi mümkün olmayan, bu nedenle dışarıdan alınması gereken bir yağdır. Ayrıca insanın yapı taşları arasında da bu yağ yer alacaktır. Öyle ki kasların oluşumunda dahi rol oynayacaktır. Buna ek olarak kansere karşı koruyucu olması, kalp ve damar dostu olarak bilinmesi de fındığın diğer yararları arasında yer alır.

Fındığın Besin Değerleri 

Elbette içerisindeki yağ içeriğinden dolayı fındık ölçülü tüketilmesi gereken bir gıdadır. Bunun yanı sıra belirli miktarda bitkisel protein ile lif içeriği de bulunur. Keza az miktarda karbonhidrat da fındığın içerisinde yer alır. Ancak en çok öne çıkan yanı, içerisindeki faydalı yağlardır. Bu nedenle de fındık özellikle çiğ olarak tüketilirse faydası bariz şekilde hissedilecektir.

Online Kuru Yemiş Fiyatları


Sofraların en vazgeçilmez tadı olan kuru yemiş, sitemiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Taze, güvenli ve uygun fiyatlı kuru yemiş çeşitlerimizle her zaman online sitemizde aktif olmaya devam etmekteyiz. 
Kuru yemiş çeşitlerimizin hepsine aynı kategori içerisinde yer vermekteyiz. İstediğiniz an kuru yemiş alışverişinizi sitemizden en güvenli şekilde yapabilirsiniz. Tüm firma çalışanlarımız tüm kuru yemiş çeşitlerimizi en steril ortamda çok dikkat ederek imal etmektedir. Kuru yemiş satın almak için bize direk erişerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sitemizde yer Alan Kuru Yemişler


Kuru yemiş satın almanın en kolay yolu bize ulaşmaktan geçer. Tüm kuru yemişlerimiz ana vatanından temin ederek özel olarak paketlemekteyiz. Kuru yemiş çeşitlerimizin hepsi ana sitemizde yer almaktadır. 

Sitemizde aktif satışta olan tüm kuru yemiş çeşitlerimizin ana listesi;

• Kaju
• Leblebi
Fındık
• Ceviz
• Çekirdek
• Yer fıstığı
 Badem
 Karışık kuruyemiş
• Antep fıstığı
• Sarı leblebi
• Kabak çekirdeği

Online resmi sitemizde satışta olan tüm bu kuru yemiş çeşitlerimiz istenen miktarda paketlenerek satılmaktadır.

İyi Beslenmek İçin Kuru Yemiş Alın


Türkiye’nin her yerinden kolayca ulaşılan resmi sitemiz 7/24 aktiftir. Şeker oğlu firması olarak kuru yemiş taleplerinizi en kısa zaman içerisinde paketleyip aynı gün kargoya vermekteyiz. Kuru yemiş tabaklarınız boşaldığı an bize tek tıkla ulaşarak istediğiniz çeşitten sipariş verebilirsiniz. Tazelik garantimizle her zaman aynı kalitede hizmetlerimize devam etmekteyiz. 
Kuru yemiş tüketmek sağlık için çok önemli olduğunda dolayı özellikle büyüme çağındaki çocuklara mutlaka verilmesi gerekir. Bu sebepten başka yerden bilmediğiniz tatları almak yerine bize en güvenilir kuru yemiş dünyasından talep edebilirsiniz.

Güvenli ve Taze Kuru Yemiş Siparişi


Online sitemiz aracılığı ile tüm kuruyemiş çeşitlerimiz en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tüm kuru yemiş çeşitlerimizden istediğiniz seçeneği sepete ekleyerek kredi kartınızla ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Şekeroğlu online sitesinden aradığınız kaliteyi ve tazeliği %100 güvenle satın alacaksınız. Sofranızda tazeliği bulmak için bize her zaman güvenebilirsiniz. Şekeroğlu sitemiz 7/24 aktif olup canlı destek hattımızla da her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktayız.


Uygun Fiyatlarla Kuru Yemiş Çeşitleri


Kuru yemiş satın almanın en kolay ve pratik yolu tamamen bize aittir. Her konuda desteklerimiz devam ederken % 100 müşteri memnuniyeti de sağlamaktayız. Farklı satış noktalarından alışveriş yapak yerine online site üzerinden zaman kaybetmeden kuru yemiş, kahve, lokum, baharat alışverişlerini en doğru şekilde yapabilirsiniz. Her farklı kuru yemiş çeşitlerimiz özel olarak satışa sunulmaktadır. 
Özel kuru yemiş alışverişi için bizi tercih ederek sağlığınıza sağlık katabilirsiniz. Kuru yemişte korumalı paket imkânı ile her zaman yanınızdayız. Türkiye’nin her yerine güvenli kargo ile gönderim sağlıyoruz. Şekeroğlu ailesi olarak sizlere sağlık ve farkındalık sunuyoruz. Üretim kalitemizle her zaman ilk sıradayız.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.