findik.jpg (148 KB)

Fındık Çeşitleri

Filtreler

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Fındık

Kuru yemişlerin en popülerlerinden bir tanesi olan fındık, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tatlılardan kurabiyelere, çeşitli yemek tariflerinden çerez olarak tüketmeye varıncaya kadar pek çok alanda bu kuru yemişi görmek mümkündür. Ancak içerisine dahil olduğu yiyecek her ne olursa olsun muhakkak tazeliği ve lezzeti ile kendisini belli etmesi de gerekir. Sitemizde yer alan fındık çeşitleri her zaman için en taze haliyle paketlenerek sizlere gönderilecektir. Aynı zamanda bizden temin edeceğiniz fındık her daim tazeliğini koruyacak, yöresel tadı ile kendisine adeta hayran bırakacaktır.

Kaliteli Özel Fındık Çeşitleri

Fındık üretiminde önde gelen ülkelerden bir tanesi olan Türkiye'ye yakışan bir kalitede üretim gerçekleştirilecek, satın aldığınız fındıklar daima katkısız, organik olacaktır. Doğal fındık yetiştiriciliğine o kadar çok önem veriyoruz ki satış listelerimizde yer alan fındıkları parça parça kontrol ediyor, yetiştirildiği bölgedeki üreticilerle daima temas halinde kalıyor ve size layık bir üretim gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğinden emin olana kadar hiçbir detayı ihmal etmiyoruz. İşte sitemizde yer alan lezzet dolu ve her yiyeceğe yakışan fındık çeşitlerinin de sırrı tam olarak buradan geliyor. Size ise ilk tattığınız anda dahi bu farkın keyfini çıkarmak kalıyor.

İster Çiğ İster Kavrulmuş Fındık

Hem kullanılacağı tariflere hem de kişisel zevklere göre fındık bazen çiğ bazen ise kavrulmuş halde tüketilebilir. Biz de bunu göz önüne alarak sitemizde hem kavrulmuş hem de çiğ fındık çeşitlerimize yer veriyoruz. İstediğiniz fındık çeşidinden istediğiniz gramajda paketler halinde, istediğiniz adette temin etmenizi sağlıyor; siparişinizi mesai saatleri içerisinde ulaştırmanız durumunda ise aynı gün içerisinde ürünlerinizi kargoya veriyoruz. Fındıklar elinize geçene kadar kapalı ve hijyenik vakumlu ambalajlarında yer aldığından dolayı da tadından ve tazeliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

Fındık Yağı Hakkında

Fındığın yağlı bir besin olduğu herkes tarafından bilinse de bilinmeyen bir şey vardır ki o da fındık yağının insan bünyesi için gerekli hatta zorunlu olduğudur. Fındığın içerisinde bulunan yağ, insan vücudunda üretilmesi mümkün olmayan, bu nedenle dışarıdan alınması gereken bir yağdır. Ayrıca insanın yapı taşları arasında da bu yağ yer alacaktır. Öyle ki kasların oluşumunda dahi rol oynayacaktır. Buna ek olarak kansere karşı koruyucu olması, kalp ve damar dostu olarak bilinmesi de fındığın diğer yararları arasında yer alır.

Fındığın Besin Değerleri 

Elbette içerisindeki yağ içeriğinden dolayı fındık ölçülü tüketilmesi gereken bir gıdadır. Bunun yanı sıra belirli miktarda bitkisel protein ile lif içeriği de bulunur. Keza az miktarda karbonhidrat da fındığın içerisinde yer alır. Ancak en çok öne çıkan yanı, içerisindeki faydalı yağlardır. Bu nedenle de fındık özellikle çiğ olarak tüketilirse faydası bariz şekilde hissedilecektir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.