Kabuklu Çiğ Antep Fıstığı

Ürün Kodu : SK-049
23,90 TL
yerli_uretim.png (13 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Çiğ Antep Fıstığı 


  Gaziantep’te yetişen Çiğ Antep Fıstığı Antep fıstığı ağaçlarından elde edilen en doğal, taze ve kaliteli Antep fıstıkları adını yetiştiği topraklardan alır ve antep fıstığının işlenmemiş kuru halidir.  Fıstık ağaçlarının dallarının ucundaki meyveler olgunlaştığında ağaç altına dökülürler. Ve ağaç altında kuruyan meyveler toplanır. Bu sebeple bu fıstık çeşidine Gaziantep yöresinde Ağaç Altı Fıstığı da denir. Taze fıstık olarak da bilinen Çiğ Antep Fıstığı en lezzetli fıstık çeşitlerinden biridir. Herhangi bir işlem görmeden en uygun paketleme şekliyle müşterilerimize gönderilmek üzere hazır hale getirilir. Antep fıstığı lezzetli tadıyla en çok sevilen kuruyemişlerden biridir. Antep fıstığı iyi bir antioksidan kaynağıdır, enerji verir ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Kuruyemiş olarak severek tüketilen Antep fıstığı aynı zamanda baklava, çikolata, dondurma ve çeşitli tatlı, pastalarda kullanılır. Yöresel lezzetlerin en önemlilerinden biri olan Antep fıstığının en kalitelisini sizler için hazır etmekteyiz. Diğer Antep Fıstığı çeşitlerimizi de  tercih edebileceğiniz gibi farklı Antep Yöresel Ürünlerimize de gözatabilirsiniz. 


  Çiğ Antep Fıstığı Nasıl Açılır?


  Ağaç Altı antep fıstığı olarak da bilinen Çiğ Antep Fıstığının genel özelliği lezzetli olmasının yanı sıra, olgunlaşarak kendiliğinden düştüğünden yüksek oranda ağzının açık olmasıdır. Ancak yine de Çiğ antep fıstığını açmak için en pratik yöntem Antep Fıstığı Kırma Pensesi kullanmaktır. Eğer böyle bir fıstık kırma pensesine sahip değilseniz Antep Fıstığı Çeşitleri kategorisinde bu ürünü online olarak satın alabilirsiniz. 


  Çiğ Antep Fıstığı Nerede Bulunur?


  Çiğ Antep Fıstığı
    satın almak istediğinizde Şekeroğlu Online Antep Fıstığı Çeşitleri kategorisinden farklı gramaj seçenekleriyle online olarak sipariş verebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.