Antep Fıstığı Çeşitleri

Filtreler

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Antep Fıstığı Çeşitleri

Ülkemizin ihracatında oldukça önemli bir yere sahip olan ve firmamız bünyesinde satışını gerçekleştirdiğimiz Antep fıstığı çeşitleri kırmızı etten daha zengin protein değerlerine sahiptir. Şam fıstığı olarak da bilinen Antep fıstığı, ağaçgiller familyasına ait olan bir kuruyemiş türüdür. Tatlıcılıkta ve çerezcilikte satışı gerçekleştirilen ve kullanılan Antep fıstığı çeşitleri tarafımızca müşterilerimize sunulur ve en taze şekilde ulaştırılması sağlanır. Eczacılık sektöründe öksürük şurubunun içerisinde de kullanılan bu kuruyemiş protein bakımından oldukça zengindir.

Antep Fıstığının Faydaları

Demir, potasyum, kalori, krom, yağ ve fosfor bakımından sığır etinden daha zengin olan Antep fıstığı çeşitleri web sitemizde en taze şekilde bulunabilir. B1 vitamini bakımından sığır eti ile karşılaştırıldığı zaman 11 kat daha zengin olduğu ortaya çıkan Antep fıstığının sağlığa da bir çok faydası bulunur. Antep fıstığı çeşitleri besin değerleri bakımından da araştırıldığında ortaya insan sağlığının korunabilmesi açısından gerekli olan bir çok enzimin çıktığı görülür. Cilt, saç, göz, ağız, sinir sistemi ve karaciğer sağlığını korumak açısından gün içerisinde bir avuç kadar Antep fıstığının tüketilmesi tavsiye edilir.

Antep Fıstığının Besin Değerleri

İçeriğinde bol miktarda protein barındırmasının yanı sıra, B1, B2, C ve E vitaminlerini de içeren Antep fıstığı çeşitleri firmamız tarafından kurulan web sitesi aracılığı ile Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırılır. Antep fıstığının çıkış şehirlerinden bir tanesi olan GaziAntep üzerinden elde ettiğimiz ürünlerimiz tazeliğini korumaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz Antep fıstığı çeşitleri birbirinden farklı besin değerlerine sahip olup, sağlığınızın korunabilmesi açısından doğal beslenmenize yardımcı olur.

Web sitemiz aracılığı ile sizlere sunmuş olduğumuz Antep fıstıklarının çeşitleri arasında; kırmızı iç Antep fıstığı, ağaç altı Antep fıstığı, klasik Antep fıstığı ve gurme Antep fıstığı  gibi alternatifler bulunur. Antep fıstıklarının birbirinden farklı besin değerlerini barındıran bu çeşitlerinden satın alım yapabilmeniz için web sitemize üyelik oluşturmanız gerekir. Çeşit bakımından aynı tazeliği koruyan ürünlerimiz sizlere en kısa süre içerisinde ulaştırılır ve tüketime hazır bir şekilde paketlenir. Antep fıstıklarımızın tadı ilk günkü tazeliği ile sizlere ulaştırılmakta ve bu konuda firmamız özenli bir çalışma sürdürmektedir.

Antep Fıstığı Sipariş

Firmamız tarafından kurulmuş olan online satış sitesi ile Antep fıstığı siparişi verebilmek için üyelik açmanız ve ardından dilediğiniz ürünü gramajına göre seçerek sipariş etmeniz yeterli olur. Web sitemizde güvenilir ödeme yöntemleri kullanılmakla beraber, tarafımıza geçmiş olan her sipariş için 3 iş günü içerisinde gönderim yapmaktayız. Türkiye'nin her bölgesine taze Antep fıstığı gönderimi sağlayabilmek açısından ürünlerimiz özenli bir şekilde paketlenmekte ve kargo firmasına teslim edilmektedir. Antep fıstığı çeşitleri için web sitemizi ziyaret edebilir, ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.