Antep Fıstığı Çeşitleri

Antep Fıstığı Çeşitleri

Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Antep Fıstığı Çeşitleri

Ülkemizin ihracatında oldukça önemli bir yere sahip olan ve firmamız bünyesinde satışını gerçekleştirdiğimiz Antep fıstığı çeşitleri kırmızı etten daha zengin protein değerlerine sahiptir. Şam fıstığı olarak da bilinen Antep fıstığı, ağaçgiller familyasına ait olan bir kuruyemiş türüdür. Tatlıcılıkta ve çerezcilikte satışı gerçekleştirilen ve kullanılan Antep fıstığı çeşitleri tarafımızca müşterilerimize sunulur ve en taze şekilde ulaştırılması sağlanır. Eczacılık sektöründe öksürük şurubunun içerisinde de kullanılan bu kuruyemiş protein bakımından oldukça zengindir.

Antep Fıstığının Faydaları

Demir, potasyum, kalori, krom, yağ ve fosfor bakımından sığır etinden daha zengin olan Antep fıstığı çeşitleri web sitemizde en taze şekilde bulunabilir. B1 vitamini bakımından sığır eti ile karşılaştırıldığı zaman 11 kat daha zengin olduğu ortaya çıkan Antep fıstığının sağlığa da bir çok faydası bulunur. Antep fıstığı çeşitleri besin değerleri bakımından da araştırıldığında ortaya insan sağlığının korunabilmesi açısından gerekli olan bir çok enzimin çıktığı görülür. Cilt, saç, göz, ağız, sinir sistemi ve karaciğer sağlığını korumak açısından gün içerisinde bir avuç kadar Antep fıstığının tüketilmesi tavsiye edilir.

Antep Fıstığının Besin Değerleri

İçeriğinde bol miktarda protein barındırmasının yanı sıra, B1, B2, C ve E vitaminlerini de içeren Antep fıstığı çeşitleri firmamız tarafından kurulan web sitesi aracılığı ile Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırılır. Antep fıstığının çıkış şehirlerinden bir tanesi olan GaziAntep üzerinden elde ettiğimiz ürünlerimiz tazeliğini korumaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz Antep fıstığı çeşitleri birbirinden farklı besin değerlerine sahip olup, sağlığınızın korunabilmesi açısından doğal beslenmenize yardımcı olur.

Web sitemiz aracılığı ile sizlere sunmuş olduğumuz Antep fıstıklarının çeşitleri arasında; kırmızı iç Antep fıstığı, ağaç altı Antep fıstığı, klasik Antep fıstığı ve gurme Antep fıstığı  gibi alternatifler bulunur. Antep fıstıklarının birbirinden farklı besin değerlerini barındıran bu çeşitlerinden satın alım yapabilmeniz için web sitemize üyelik oluşturmanız gerekir. Çeşit bakımından aynı tazeliği koruyan ürünlerimiz sizlere en kısa süre içerisinde ulaştırılır ve tüketime hazır bir şekilde paketlenir. Antep fıstıklarımızın tadı ilk günkü tazeliği ile sizlere ulaştırılmakta ve bu konuda firmamız özenli bir çalışma sürdürmektedir.

Antep Fıstığı Sipariş

Firmamız tarafından kurulmuş olan online satış sitesi ile Antep fıstığı siparişi verebilmek için üyelik açmanız ve ardından dilediğiniz ürünü gramajına göre seçerek sipariş etmeniz yeterli olur. Web sitemizde güvenilir ödeme yöntemleri kullanılmakla beraber, tarafımıza geçmiş olan her sipariş için 3 iş günü içerisinde gönderim yapmaktayız. Türkiye'nin her bölgesine taze Antep fıstığı gönderimi sağlayabilmek açısından ürünlerimiz özenli bir şekilde paketlenmekte ve kargo firmasına teslim edilmektedir. Antep fıstığı çeşitleri için web sitemizi ziyaret edebilir, ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Antep Yöresel Ürün Çeşitleri


Gaziantep yerel ürünleri ile ünlü bir ilimizdir ve sitemizde bu bölgede üretilen ürünlerin online satışlarını yapıyoruz. Sitemizde Antep fıstığı çeşitleri bulunmakta ve yılın her mevsiminde müşterilerimize temin ediyoruz. Sitemizde çok farklı ürünlere yer verdiğimiz için Antep yöresel ürünler kategori bölümümüzde, başka yerde bulamayacağınız, Antep kahvaltılık çeşitlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Şekerogulları baharat olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için satış hizmetlerimizi online sitemiz üzerinden sunuyoruz.

Antep Tatlı Ürünleri


Antep bölgemiz acı baharat ürünleri kadar ünlü olduğu gibi şekerleme ve tatlı ürünleri ile de meşhurdur. Antep yöresel şekerleme ürünleri arasında kaliteli ürünleri bulabilir ve sitemizdeki ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz. 

Şekerleme ürün çeşitleri şunlardır;
• Lokum
• Antep fıstık ezmesi
• Cevizli sucuk
• Üzüm pestili
• Antep Fıstıklı muska
• Antep fıstıklı cezerye

Bu ürünler ikramlık ürünlerdir ve sitemizden satın alarak sevdiklerinize hediye edebilir, evinizde ailenizle birlikte güvenli olarak tüketebilirsiniz. Pekmez ve helva ürünleri kahvaltılık olarak kullanılabilen ürünlerdir.

Organik Antep Ürünleri

Firmamız, insan sağlığına önem vermekte ve yöresel ürünlerden oluşturulan Antep salçası çeşitleri ve doğal ekşi soslar sitemizden satın alabileceğiniz ürünler arasında bulunmaktadır. Gaziantep bölgesine özgü doğal ürünler ülkemizin her yerinde ilgi görmekte ve insanlar bu ürünleri satın alarak kullanmak istemektedir. online olarak güvenli hizmet verdiğimiz için en kaliteli organik ürünleri sağlık şartlarına uygun şekilde paketlenmiş olarak satın alabiliyorsunuz.
Kuruluklar
Sitemizin Antep yöresel kategori başlığında, Antep dolmalık – kuruluklar, Antep salçası, Nar ekşili soslar, Antep kahvaltılıklar gibi ürün çeşitleri yer almaktadır. Antep dolmalık – kuruluklar ürünleri arasında, dolmalık kuru acı biber, dolmalık kuru patlıcan, kuru bamya, kuru tatlı biber, dolmalık kuru kabak, dolmalık kuru acur gibi tüm ürün çeşitlerimiz mevcuttur. Sitemiz her kesime hitap edebilmek için tüm yöresel ürün çeşitlerine yer vererek insanların bizim sayesinde Antep ürünlerini tüketmelerine aracılık ediyoruz.

Taze ve Yeni Mahsul Antep Ürünleri

Sekerogluonline.com sitemiz kesintisiz erişim yapılabilen ve ürün çeşitlerini sürekli güncelleyerek çoğaltan bir alışveriş sitesidir. Tüm kullanıcılara en güvenilir alışverişlerin yapılmasını sağlamaktadır. Sağlıklı yöresel ürünleri, sağlık şartlarına göre özel olarak paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz. Tüm hizmetlerimiz, kalite standartlarına uygun olarak sunulmakta ve firmamız gerekli olan güvenlik sertifikalarına sahip olarak sektörde güvenli hizmet vermektedir. Satışını yaptığımız ürünleri gönül rahatlığı içerisinde satın alabilir ve tüketebilirsiniz. Antep yöresel ürünlerimiz, Antep bölgesinde yetiştirilen ve üreticiler tarafından hazırlamış ürünlerdir.

Güvenli Alışveriş

Online işlemlerde güvenli hizmet verebilmek önemlidir. Firmamız, kullanıcılarımızdan üyelik oluşturmalarını ve üyelik hesapları üzerinden istedikleri ürünleri istedikleri oranda satın almalarını sağlamaktadır. Online alışveriş sitemizde, ürün sayfasında bulunan ürün seçilerek ürün ile ilgili özellikler öğrenilebilmektedir. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ile satın almak istediğiniz ürünler için sorunsuz ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Siparişleriniz onaylandığında kargo ile adresinize güvenli ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bu blok veri madenciliği uygulamaları için kullanılmaktadır.Erişiminize kapalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.